Treść opublikowana przez kylo5
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
-
Czujnik ochrony pieszych w Audi A4 B9
Proszę o pomoc co mam wymienić a4 b9.pdf
-
Problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej w Audi A4 B9
czy na wtyczce powinno być napięcie?
-
Problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej w Audi A4 B9
Tak dokładnie pasy zrobione ,męczę się jak wyjąć sterownik airbag jest w konsoli środkowej ale jest pod czarnym.pladtikiem za cholerę nie mogę tego zdjąć
-
Problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej w Audi A4 B9
Już zmienione
-
Problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej w Audi A4 B9
Ok dodane proszę skan full.pdf
-
Problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej w Audi A4 B9
Ok dodane
-
Problem z czujnikiem temperatury zewnętrznej w Audi A4 B9
silnik (1).pdfWitam mam problem świeci mi się cheack pokazuje błąd P007000 czujnik temperatury panującej na zewnątrz samochodu stały błąd po skasowaniu błędu odpalam auto dwa razy i błąd znowu wskakuje ,dziś założyłem nowy czujnik zewnętrzny orginal ale to samo w programie pokazuje temperatury zewnętrznej 215 Stopnii proszę o wskazówki pomoc
-
Problem z ustawieniem i kalibracją czujnika kąta skrętu w Audi A4 B9
Witan mam taki błąd b116804 kupiłem druga manetkę używana ,lecz nie wiem.jak się do tego zabrać zdemontować mam.i założyć druga ,później kalibrację zrobić zadziała to?
-
Czujnik skrętu w kierownicy Audi A4 B9
Znalazłem z uk anglika w normalnych pieniądzach tak podpisany AUDI A6 C8 PRZEŁĄCZNIK ZESPOLONY TAŚMA MANETKI 4N0907129AB Czy będzie pasowac?
-
Czujnik skrętu w kierownicy Audi A4 B9
Czyli szukać używki z manetkami mogę?
-
Czujnik skrętu w kierownicy Audi A4 B9
Witam potrzebuje czujnik skrętu w kierownicy da się wymienić sam środek czy trzeba z manetkami?mój ma numery 4mo 907 129 ks 30s10098892-09 Proszę o numery zastępcze które będą pasować
-
slizgające się nowe sprzęgło
Witam i mnie problem dopadl sprzeglo wymienione przy 137tys obecnie 157 kpl z dwumasa slizga sie na 4 i 5 biegu glownie prosze o pomoc
-
Swożeń wahacza dolnego prostego wymiar stożka?
Zostal mi nowy bo przez pomylke wzielem do nowszego 14gwint moge tanio sprzedac
-
Spolszczenie menu concert
tez bym chcial ma ktos?
-
[B6 AVF] Słabsze przyspieszenie
mam podobny objaw ktory to wezyk masz foto?
-
[B6 AWX] Silnik zgasł podczas jazdy i nie chce odpalić.
mialem to samo ile zaplaciles ?
-
[B6 AWX] Silnik zgasł podczas jazdy i nie chce odpalić.
mialem to samo sucho w filtrze brak bledów na vagu pompa paliwa nie pompowala uszkodzony byl przekaznik
-
[B6 AWX] Silnik zgasł podczas jazdy i nie chce odpalić.
zdejm wezyk od filtra paliwia i zobacz czy jest ropa w filtrze
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
ile w aso kosztuje godz roboty bo turbo tak okolo 4h ?
-
[INNE] AVF nie ciagnie do 2200
mialem podobny przypadek u mnie uciekalo cisnienie z ukladu mialem twardy pedal chamulca wymiana gumki rozwiazala problem temat omawiany na forum byl
-
[B6 AVF] Zgasł podczas jazdy i nie odpala
udalo sie uruchomic walniety byl jeszcze przekaznik
-
[B6 AVF] Zgasł podczas jazdy i nie odpala
pompa wymieniona niestety dalej nie pali paliwo dochodzi do filta prosze o pomoc
-
[B6 AVF] Zgasł podczas jazdy i nie odpala
w avancie tez ? czyli kolo kola zpasowego niech szuka?
-
[B6 AVF] Zgasł podczas jazdy i nie odpala
mozna o info jak dostac sie do pompy?