Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kylo5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kylo5

  1. witam mam wersje MHS2_ER_AU_P1242 OPROG mu 0213 pojda najnowsze mapy?
  2. Proszę o pomoc co mam wymienić a4 b9.pdf
  3. czy na wtyczce powinno być napięcie?
  4. Tak dokładnie pasy zrobione ,męczę się jak wyjąć sterownik airbag jest w konsoli środkowej ale jest pod czarnym.pladtikiem za cholerę nie mogę tego zdjąć
  5. Ok dodane proszę skan full.pdf
  6. silnik (1).pdfWitam mam problem świeci mi się cheack pokazuje błąd P007000 czujnik temperatury panującej na zewnątrz samochodu stały błąd po skasowaniu błędu odpalam auto dwa razy i błąd znowu wskakuje ,dziś założyłem nowy czujnik zewnętrzny orginal ale to samo w programie pokazuje temperatury zewnętrznej 215 Stopnii proszę o wskazówki pomoc
  7. Witan mam taki błąd b116804 kupiłem druga manetkę używana ,lecz nie wiem.jak się do tego zabrać zdemontować mam.i założyć druga ,później kalibrację zrobić zadziała to?
  8. Znalazłem z uk anglika w normalnych pieniądzach tak podpisany AUDI A6 C8 PRZEŁĄCZNIK ZESPOLONY TAŚMA MANETKI 4N0907129AB Czy będzie pasowac?
  9. Czyli szukać używki z manetkami mogę?
  10. Witam potrzebuje czujnik skrętu w kierownicy da się wymienić sam środek czy trzeba z manetkami?mój ma numery 4mo 907 129 ks 30s10098892-09 Proszę o numery zastępcze które będą pasować
  11. Witam i mnie problem dopadl sprzeglo wymienione przy 137tys obecnie 157 kpl z dwumasa slizga sie na 4 i 5 biegu glownie prosze o pomoc
  12. Zostal mi nowy bo przez pomylke wzielem do nowszego 14gwint moge tanio sprzedac
  13. mam podobny objaw ktory to wezyk masz foto?
  14. mialem to samo ile zaplaciles ?
  15. mialem to samo sucho w filtrze brak bledów na vagu pompa paliwa nie pompowala uszkodzony byl przekaznik
  16. zdejm wezyk od filtra paliwia i zobacz czy jest ropa w filtrze
  17. kylo5 odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    ile w aso kosztuje godz roboty bo turbo tak okolo 4h ?
  18. mialem podobny przypadek u mnie uciekalo cisnienie z ukladu mialem twardy pedal chamulca wymiana gumki rozwiazala problem temat omawiany na forum byl
  19. udalo sie uruchomic walniety byl jeszcze przekaznik
  20. pompa wymieniona niestety dalej nie pali paliwo dochodzi do filta prosze o pomoc
  21. w avancie tez ? czyli kolo kola zpasowego niech szuka?
  22. mozna o info jak dostac sie do pompy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.