-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na lapku 15" FF 4 pomaga - da się ustawić większe pole wyświetlania strony (mnie pomaga)...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, Lukas najlepszego ! I Wesołych Świąt dla wszystkich :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer, Ja mam plazmę Panasa - G20 - jak uda Ci się dorwać w tym Avansie to polecam (ostatnio wreszcie PS3 do niej dokupiłem) - wszystko idealnie daje rady.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziń dobry Demn ale mi się trafiło wklejać linka po takim poście jak u Parafa...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nononon gratkiii PARAF- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... Co też zajmie parę chwilek...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooo Moskalito... Gratulacje, niezła niebieska rakieta- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja użytkuję SE Xperię 1. Też jest spoko nawet.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Świetny filmik nt. IPhona: http://gazetapraca.blox.pl/2010/07/Kup-pan-iPhone.html doobry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łole urwoł! Dzień dobry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Haloł- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratki Moskal- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dooobry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal - maskra... Współczuje. Teraz tylko szybszy wózek kupić co by od takich niedzielnych uciekać - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pingvin
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta