Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pingvin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pingvin

  1. Na lapku 15" FF 4 pomaga - da się ustawić większe pole wyświetlania strony (mnie pomaga)...
  2. Witam, Lukas najlepszego ! I Wesołych Świąt dla wszystkich :>
  3. Nosfer, Ja mam plazmę Panasa - G20 - jak uda Ci się dorwać w tym Avansie to polecam (ostatnio wreszcie PS3 do niej dokupiłem) - wszystko idealnie daje rady.
  4. Dziń dobry Demn ale mi się trafiło wklejać linka po takim poście jak u Parafa...
  5. Nononon gratkiii PARAF
  6. ... Co też zajmie parę chwilek...
  7. Noooo Moskalito... Gratulacje, niezła niebieska rakieta
  8. Ja użytkuję SE Xperię 1. Też jest spoko nawet.
  9. Świetny filmik nt. IPhona: http://gazetapraca.blox.pl/2010/07/Kup-pan-iPhone.html doobry
  10. Łole urwoł! Dzień dobry
  11. Gratki Moskal
  12. Moskal - maskra... Współczuje. Teraz tylko szybszy wózek kupić co by od takich niedzielnych uciekać
  13. Sanchoooo Nie wierz im to pierwszej klasy łgarze.. Ja na spota boję się przyjeżdżać bo mi zaraz powiedzą, że mam Audiczkę z pięciu maluchów złożoną... :>
  14. Bardzo ładnie SebMis
  15. :polew: co sie smiejesz ??? :kox: :kox: już Was widzę zbakanych polujących na orki Albo przybijających "piątki" z bojami Heyah... :polew:
  16. Dybry http://moto.wp.pl/kat,121,title,Pozegnanie-z-Audi-RS6-na-kilka-lat,wid,12475450,wiadomosc.html
  17. Ooo to gratki fajnego spota...
  18. Witam B6 to lamusy jeżdżą :kox: I nie obawiałeś się ze mną jechać?
  19. Ja jestem zdania Adriana... Nie uważam, że Jarek jest mega dobry itd. ale szczerze powiedziawszy bardzo mocno boję się oddać władze jedynie PO - które nawet się nie zająknie podpisując co im unia da, a nie negocjując do ostatniej chwili...
  20. Heh, Zawsze obowiązuje to co w pierwszym poście jest napisane... Nawet Lukas wyrabia się ze zmianami jeśli takie zachodzą (zimą zimujemy w Arkadii)
  21. Ci dam.... JA się dalej męczę
  22. Ja też Piotrusiowi składam najlepszego... I witam się skromnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.