Treść opublikowana przez Pingvin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witka... Na dyskotece Jasiu podchodzi do siedzącej dziewczynki i pyta: - Zatańczysz? - Tak. - To dobrze bo nie mam gdzie usiąść.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba za wcześnie na te plany... , ale fakt ja się wybieram na zlocik. Pogadamy bliżej terminu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkiego najlepszego Żółwik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Doobry
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
hmmm... Trzeba będzie być przyczajony tygrys ukryty smok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ano się porobiło przez ten intiernet...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
To w tym roku różowy wystrój gospody chyba będziecie/my mieli...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:oklaski: :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: obczajcie gościa który idzie po kładce po lewej stronie , stanął i nie wiedział co zrobić , ciekawe na co liczył , ze ciężarówka stanie przy uderzeniu w miejscu ??? :polew: No ten kolo fajnie musiał się zszokować... Mi to przypomina scenę jak z jakiejś kreskówki (odnośnie tego gościa...)... :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Heheh, Dzięki Jarko, że o nas biednych rezerwowych pamiętasz... . To już ostatni dzień zapominalskich (zwłaszcza tych co mają konto w innym banku niż TrueOgre...).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stoi u mechanika i czeka na swoją kolej. Obstawiam, że przy ostatnich wymianach coś źle złożyli. Daje jej ostatnią szanse. Jak będzie uparta i dalej będzie mnie wkur...ć to będzie krótka piłka.http://otomoto.pl/mazda-6-mps-12-05-4x4-260km-gps-skora-C7423976.html Powiem Ci Carlos, że ładna niunia... Sam byłem zapatrzony w ten model (no może nie MPS) Mazdy, zanim szybką decyzją pojawiła mi się obecna Audica... Łaaaadnie wyposażona...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest ok . Jechałem nią w grudniu chyba droga jest ok, był remont po drodze, ale nie uciążliwy - kilkaset metrów - blisko Gdańska. Generalnie mało dziur w drodze było (do Lublina się gorzej nawet chyba jedzie...). A którą drogą... Nie wiem dokładnie - AutoMapa mi pomagała (już dwa razy z jej pomocą jechałem... ) - zapewne Zumi Ci pokaże tę trasę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piękne... Panie.... :slina:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh no właśnie robi się pogoda na jakieś latanko ostre... ... Pany spadamy w klasyfikacji klubów... Bierzmy się za promocję klubu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Glos oddany Również...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
świetny pomysł :decayed: rezerwowi czekają :kox: I ja już czekam na te czystki - już od lutego jestem chętny wpłacić całość... mam nadzieję, że się dostanę na główną listę z moją połówką...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zimowe dziadki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmmm... Takim czymś bym się chętnie przejechał: http://moto.wp.pl/kat,23681,title,Godny-nastepca-NSX-a,wid,11876011,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Daje rady kolo...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Xboxowcy to coś dla Was...: http://www.kontrakcja.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hej Nosferski, Ja mam AMB i nie powiem, raczej mi się nic nie psuje... fakt amerykaniec, ale jak do tej pory nie sprawia problemów (poza nie udanym montażem RNS-E - może to wina samego RNSa była...). Spalanie w tej chwili zeszło mi poniżej 10l/100km - czasem dam trochę po garach. 50/50 jazda miasto/trasa. Ja tam się nie skarżę i jeszcze nim trochę pojeżdżę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heh ale zrzyna...: http://moto.wp.pl/gid,11851549,title,New-Compact-Coupe,galeriazdjecie.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zależy jaka kuzynka ja się z taką przyszywaną "kuzyneczką" rozdziewiczyłem w wieku 15 lat Ps. żeby nie było że pedofilstwo to oboje mieliśmy skończone 15 Ja chyba bym wolał od razu do Janek skoczyć a nie przez te jadące 20km/h badziewia się czołgać...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:dance: ale bedzie spociiiikkkk... w jankach...