Treść opublikowana przez Pingvin
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nio to do zobaczenia na pagórkach polskich jutro Panie i Panowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cze rezacze...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Pijemy ! :naughty: :naughty: Przy takich specjałach (litr specjału już czeka... ) nikt nie posiedzi o suchym... Pijemy .
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
OK to widzę będziemy pić szlachetny fiński trunek... Czysty czy zaflejvorowany jakimś owocem egzotycznym??
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja tam nie ryzykuje nawet mając Q będę na zimówkach jechał (szkoda bo w porównaniu do alumek letnich to brzydkie jak noc są :/ ).
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
no własnie OK Boberek, Poziek przekonaliście mnie do wczesnego wyjazdu
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Heheheh i to żeby jeszcze w pracy tak było - jak ma Boberek
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jak widzę na pewnym portalu wyznaczającym trasy... To przez Radom będziemy przejeżdżali... . Mi nie przeszkadza towarzystwo...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No dobra ja mogę się poświęcić - Ty Piotrze to tylko na przeciwko Siebie do mojej kobiety zagadaj czy zechce jej się zwlekać z łóżka o tej porze
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ja bym po śniadanku ruszył - powiedzmy gdzieś w okolicach 9 - 10.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spotyka Beduin na pustyni białego. Biały ma na ramieniu papugę, a Beduin węża wokół szyi. - Te, biały...- mówi Beduin - skąd jesteś ? - Z Polski. - Słyszałem, że wy tam nieźle chlejecie, może wypijemy razem? - No to polej! Wypili jednego i nic, Beduin nie wierzy i pyta: - A drugiego wypijesz? - Wypiję! Nalał drugiego, Polak wypił i nic. - A trzeciego wypijesz? - Wypiję! Nalał znowu, wypili Polak tylko rękawem otarł gębę, a Beduin już podchmielony: - A czwartego? A na to papuga: - I czwartego, i piątego, i wp***dol dostaniesz, i tego robaka Ci zjemy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakaś ciężka atmosfera końca tej zimy tu panuje... Trzeba by to jakoś inaczej zacząć rozwiązywać... Np. Dogadać się poza spotem cycuś...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
parkuj jak chcesz, a prędzej czy później ktoś po złości wsadzi Ci banana w rurę wydechową, albo zrobi laurkę gwoździem na klapie.. _________________________________________________ Jeszcze niech ktoś powtórzy, że nie ma takiego przepisu.. Bo moro99 chyba po 4 razach jeszcze nie załapał.. Czasem dobrze kogoś upewnić w zdaniu przedmówcy...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Heja, Wszyscy Wawiacy z CB jadą na zlocik?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No baaaaa ale bez odpoczynku to fakt może się skończyć impreza za szybko... Hmmm czekam na kolejne informacje - czy rzeczywiście tak wcześnie wyruszamy...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Mam pytanko organizacyjne: Ludzie z mazowieckiego, jedziecie sami czy formujemy jakąś grupę uderzeniową? Ja z mojej strony planuję wziąść jeden dzień urlopu na piątek i na spokojnie ruszyć koło południa w drogę. Co o tym sądzicie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witka, Adacneo jeśli jeszcze aktualne to spójrz na Bakery (mój to jakiś z 3,5" wyświetlaczem). Mają ten plus, że nie mają windowsa zablokowanego - łatwo wgrać nowy sofcik i śmigać na nim, bez bawienia się zbytniego oprogramowaniem. Ja na ten przykład mam na Polskę wgraną AM 5.0.5, a na Europę zostawiłem sobie oryginalną kartę z mapami (wystarczy podmienić plik .exe i programy śmigają) Navteq.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Pieniążki na koncie Prawdziwego Ogra ... Strumienie czystej.... wody coraz bliżej
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
miej pretensje do moderatora ale Ja myślałem o cenniku nie o ankiecie Aaaa to sorry Ehhh a Jacek Daniel... i przede wszystkim Jimmy promyczek... MNIAM!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.... Coś macie do niebieskiego??....
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jaka rozpiska Widać, że mamy do czynienia z fachowcem... A tak na poważnie to ja się dostosuję do każdych warunków :evil: Azunia myślę, że będziesz miała towarzyszki... Moja kobietka pije i drinie (Cola+czysta lub rum) i czystą (chociaż teraz dużo rzadziej).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer i Flyer wszystkiego co najlepsze i tak na przemian
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.... Heh... nie ma to jak napęd Oktattro.. :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
znamy Ojjj taaakkkk ....