Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pingvin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pingvin

  1. A torxika dzisiaj Boberek masz?? (ja z makro kluczy nie kupiłem bo słyszałem że łatwo je ukręcić i lepszych poszukam jak będzie czas)
  2. Qtwa niesamowity tekst Wicia... Nic dodać nic ująć.... Chyba zostaniesz naszym Guru od tych spraw ...
  3. ale wyobraź sobie jakie może mieć mięśnie wewnątrzmaciczne... :polew: Ładniejsza strona ładniejszej płci : http://www.freeweb.hu/playmate/bottom.html
  4. nie raz piłem z krakósami ,wiem że jedyny sposób żeby przetrwać,to dużo jeść mądrze wybrnąłeś :gwizdanie: Biedne nasze Audiczki na następny dzień...
  5. No masakraaaaa
  6. eee gdzieś wcześniej było... nie miło się to ogląda... :/
  7. Ze mna Dzieki za directions Bylem o 20:00. Bylo super, na parkingu staly tylko 4 auta w sporej odleglosci od siebie wiec mozna bylo driftowac osemki. Niestety ok 20:40 zrobilo sie tloczno wiec sie zawinalem. Miejscowka bylaby lepsza gdyby spadlo sporo swiezego sniegu. Tak to glownie lod byl i z altonena nici. NIe dalo sie zlapac predkosci. Po takim palowaniu nawet w srodku zrobilo sie troche cieplo . Najsmieszniejsi sa pracownicy cargo, ktorzy chyba przyzwyczajeni sa do takich akcji. Stoi na samym srodku placy skoda ludzie wokolniej osemki iinne oberki a koles se spokojnie szyby skrobie Qrcze Capone musieliśmy się minąć o parę minut dosłownie. A szkoda samemu śnieg przerzucać kołami to nie to samo..
  8. Witam o poranku . Ja byłem na CARGO o 19:30 i nikogo z naszych nie było, a samochodów może z 5 na parkingu stało. Troszekę się poślizgałem - heh dobra miejscówka nie odśnieżona była. Fakt, że dużo miejsca to tam nie jest... Czekam na następne manewry.
  9. i ja koło 19
  10. Gdzie będzie dziś ślizganko? Może nadąże za Wami
  11. już jest taki na forum Ciężko o oryginalność w dzisiejszym świecie...
  12. he heh dzieki Boberek to brzmi ładnie Hmmm coś mi wiadomości nie nalicza - licznik stanął?? ...
  13. Piotruś musisz xywke nam jakąś podać... samemu mi głupio tak po imieniu zmiękczać
  14. No to przynajmniej do roboty nie ide...
  15. Dzień dobry . Qrcze znowu nie dojechałem...:/. Możliwe to, że już kończyliście o 19:30 impreze pod M1?? Kiedy plan na następne ślizganie?
  16. O widzę, że ktośmiał podobny Zalałeś, ale pewnie nie używałeś na tyle tylnego spryska żeby to cudo zalkoholizowane tam dotarło. no i zamarzło O widzę, że ktoś miał podobny problem do mnie. Też mi spryski zamarzały mimo że Castrol -22 stopnie zalałem :/ na razie 2 bezpieczniki wymieniłem i działają, cikawe jak długo podziałają...
  17. Nie no nie przesadzaj Piotrze... - ja na prawdę lubię składać życzenia
  18. Heheeheh ja też się piszę na małe manewry, wkońcu wypróbuję 4 kółka... , tylko żebyśmy tam nie jechali o 22 , się muszę wyspać a i żonie życzenia urodzinowe złożyć
  19. uuu, czyżby gdzieś indziej dzisiejszy spocik się szykował - za Wami to się nie da nadążyć Panowie i Panie
  20. Dzień dobry wszystkim i Wesołego Jajka... ups znaczy się Wesołych Świąt, jak żałuję że nie mogłem być na spocie... :/. Qr..de i jeszcze będziecie mieli jakieś fajne wyjście przed sylwestrem... A ja cały czas poza Wawą... :/. Ok to białego śnieżku życzę co by czasem na quattro się przewieść..
  21. GAFMISZCZ
  22. Dzień dobry
  23. Żeby ustalić prawidłową odległość od odbiornika, należy rozmiar ekranu podany w calach podzielić przez 10”. Zgodnie z tą zasadą najlepsza odległość od kanapy do odbiornika dla telewizora 32“ to 3,2 m. Identyczną zasadę stosuje się do plazmy. Ja dodam do tego, że czytałem gdzieś o odległości miejsca oglądania TV= 3x wysokość (krótsza krawędź TV) telewizorka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.