Treść opublikowana przez Pingvin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm fajny spot się zapowiada a ja pracuję do 18 dziś :/ nie wiem czy zdążę na spocik..
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Mhmmm to było by ładne przedstawienie... Chętnie bym spojrzał na takie wyścigi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obejżyj film i zaśpiewaj. www.internetshouldbeillegal.com . choreografia wymiata... :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no masakra :polew: Chyba wystawię dziś myszę na sprzedaż...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Doooobre toto
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ło matko jeszcze nie [br]Dopisany: 01 Luty 2009, 23:45_________________________________________________ Prezenty dużo prezentów mała pomyłka!!!!sorki nie 30 tylko 29 Coś mi się zdaje w takim razie, że ze zlotu Audice będą jechały jakoś tak mocnym wężykiem do swoich domów/garaży .... Ktoś będzie musiał przekupić TVN TURBO by tego już nie pokaywali... :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry.... No ja na swoich studiach to miałem różnie (UMCS Lublin). Czasem było łatwo - vide Historia ekonomii - a czasem zakur...ście ciężko. Studia były fajne nie powiem, ale jeśli miałbym wybór to chyba nie chciałbym wracać do tego rozdziału jeśli bym nie musiał... - mimo wszystko sesja to były najbardziej stresujące czasy w moim życiu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to już wszystko wiem, dobrze było sobie przypomniećten regulamin . Dzięki za szybkiego linka
-
Wasze składki OC/AC/NW
LINK4 Pakiet startowy - AC, OC, NW - chyba... nie pamiętam, Ub. Szyb: rata kwartalna ok. 780 zł wycena auta chyba gdzieś koło 34000zł Zero zniżek :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, Suliemu gratki, A pytanie ode mnie - jak się zostaje tak szanowaną personą?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.joemonster.org/filmy/13519/Crashtest__Porownanie_normalnych_aut_z_chinskim_szajsem Oto co kupować w przyszłości...
-
[ALL] LIVIGNO - MARZEC/KWIECIEŃ - KTOŚ CHĘTNY ?
Nosfer mam nadzieję, że nie jedziesz ostatni raz na taki wypad... Bo co jak co, ja już od dawna na snowboardzie chcę się nauczyć jeździć. ;( w tym roku jednak chyba nie damy rady - za dużo wydatków za mało dochodu... Zawsze dawaj znać, że takie coś organizujesz. W tym roku planowane jest troszkę podreperowanie budżetu, jak będzie dobrze to może za rok się w końcu uda spełnić kolejne małe marzenie (snowboardowe). Pozdrówka,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze, że są takie ostrzeżenia. Sam ostatnio stworzyłem odrobinkę niebezpieczną sytuację i strasznie się za nią beształem kilkanaście razy... Teraz widzę dodatkowo jakie mogły by być tego skutki przy niefarcie... Jestem pewny, że teraz zdecydowanie rzadziej będę korzystał ze stadka koni które mam pod maską... Oooo zdecydowanie rzadziej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bryyyy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciezko do kogos zagadac i narzucic temat jak stoi do ciebie tylem i gada z kims innym...zreszta niewazne juz, moze odnioslem takie wrazenie bo spodziewalem ze bedzie ciut inaczej[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 00:04_________________________________________________ :polew: swiezak84 Spokojnie ja byłem chyba z 5 razy na spotach, za każdym razem jest lepiej... coraz więcej ludzi się ogarnia i coraz więcej ludzi Ciebie ogarnia... Mi to odpowiada bo nie jestem w sumie jakoś specjalnie wygadaną osobą... a to co muszę się dowiedzieć to się dowiaduję, kogo byś nie zapytał to informację jakąś uzyskasz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No cóż a mnie nie będzie - nie chce Was zarażać - grypa panuje, strzeżcie się...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nonono i się troszkę ludzi wykruszyło, szkoda :/ Heh, ale nadal fajna ekipa jedzie . Ja jestem ciekawy tylko kto na 100% będzie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry... No a filmik wymiata po prostu..
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Trzeba mieć to na uwadze... Czas czarnej mszy się zbliża... :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer, Pozwiedz jeszcze do czego ma Ci służyć lapek. Generalnie do pogrania czasem Samsung R560 jest niezłym wyborem (czytając fora). Natomiast do pracy - Dell jest chyba bez konkurencji (patrząc też na gwarancję 3 lata). Do lansiku VAIO jak koledzy wyżej wspomnieli (choć te lapki też są niezłe). A tu z innej beczki: Jest piękny, słoneczny dzień. Na trawce opala się naga panna. Nagle między jej nogami wykopuje się krecik, rozgląda sie i pyta: - Jeżyk? Cisza, więc podchodzi bliżej i pyta: - Jeżyk? Cisza wiec podchodzi jeszcze bliżej wącha i pyta: - Jeżyk żyjesz??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ulubiony film mojej (przyszłej) żony miałem gdzieś 3 części w HD jakbyś chciał Szukaj !! Ale tego filmu były tylko dwie części :evil: Może być nawet 7 Dawać. Nonono niczym nie zaskoczysz stałyych bywalców forum... Zaczynam się zastanawiać o czym jest to forum :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I tak nic nie przebije Piratów... z Karaibów....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Base Jumping to piękna sprawa, ale po porach bym robił jak bym miał skoczyć jeszcze gdzieś w pobliżu skał...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie no zajebiaszcza Dołączam się do komentarza masaaa. A na buźkę da się popatrzeć??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łooo matko ale pupeńki No nie pogada i aż tyle udało im się namówić... Smakowicie. A tak wogóle