Treść opublikowana przez Pingvin
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No masa brakuje jeszcze mi tego by się uchylać przed latającymi stołami - no jak w reklamie pewnego piwa kilka miesięcy temu (oni tam między wielkimi beczkami łazili bez krępacji)
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
I po czyścioszce główka nie boli - przyłączam siędo ekipy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh myślę, że nie tylko Piotrek będzie nimi zainteesowany... :gwizdanie: PS. Ja też Piotrek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no... Ah trochę spóźnione, ale gratki dla Angeli i Slawqa...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
pphammer2000 (Piotrek) + żona Kasia chętnie i na 100%ów - o ile jeszcze są - chętnie pokój 2 osobowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masa wiązanka od Pitruchy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnego pięknego, jesiennego dnia jeżykowi zachciało się jeść. Znalazł więc jabłonkę na której czubku zobaczył jabłko. Z największym trudem wspinał się więc nasz jeżyk po to jedyne jabłko na jabłoni. Wspinał się i wspinał i po 2 godzinach zszedł na ziemię ze swoim jabłuszkiem. Już brał je do ust kiedy nagle ściemniło się, buchnęła para, ziemia się zatrzęsła i wylazła z niej wielka d*pa schwytała jabłko i zniknęła spowrotem w ziemi... Jeżyk stał chwile po czym otrząsnął się z szoku i zawłał: -CO TO KUR.WA BYŁO!! Buchnęło dymem, zatrzęsło ziemią, wyłoniła się wielka d*pa i odpowiedziała: - ANTONÓWKA!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piękne... http://video.kenblockracing.com/flash/player/index.php?vendor_id=204&video_id=9183
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A teraz coś z całkiem innej beczki :polew: : http://www.wrzuta.pl/audio/hv4prbyjxb/odprawa_kapitana_w_wojsku Warto posłuchać max do 10 minuty i po 13ej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W związku z powyższym... Ktoś kluczyka zabierze na spot?? Ja niestety nie posiadam ... jeszcze...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty Piotruś mi tu o kluczach nie zapomnij do reflektorków
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeden obraz - coś tam ponad 6 gigsów. Podzielę go w domku na dwie części najwyżej i się będzie na 2xDVD zgrywać. Ja dostałem od kumpla - nie marudziłem mu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam [chodzi o NFS Undercover] przywioze obraz na lapku - zajmuje ponad 6 gigulców. Zgracie sobie to jakoś... Ja się nie znam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja skożystam co bym się strasznie nie wyróżniał I dziękuję za avatka..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooo to kolega spod Częstochowy chyba się ucieszył, że wszystko mu śmiga jak należy... . Swoją drogą niezły hart ducha 200 z kawałkiem kilometrów jechać i nie być pewnym czy na miejscu też sobie poradzą z szalejącym systemem auta . dla speców.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kasia ma pewnie imieniny 29 Kwietnia....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja i tak złożę życzonka - Wszyskiego NAJJJJJ [br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 11:52_________________________________________________Dzisiaj Was sszokuje... kapcie na felgach 15tkach... jak to obrzydliwie wygląda, ale przynajmniej z trasy lubelskiej wrócłem cały...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo w Białowieży to byłoby śmiganie po śnieżku - mnie też już się tęskni za tymi klimatami, jakby do tego doszło ognisko i łódka ... Heh muszę kobietę zacząć namawiać do jazdy tym naszym zadziornym Audi bo ona jeszcze się boi... A ktoś z tej Białowieży musi wrócić...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, Jestem tu całkiem nowy więc się przedstawię - Piotrek jestem . Jak tam z tymi spocikami w Wawie odbywają się jeszcze? Bo przebrnąć 1800 stron tego podforum od wczoraj ciężko by było.. (rejestracja na forum wczoraj...). Będę potrzebował instrukcji od kogoś kto ma Quattro jak tym się jeździ w zimię - ta zbliża się już dużymi krokami... Sam w temacie samochodów jestem średnio obeznany... Pozdrawiam, PP
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich fanów A4! Ja stałem się posiadaczem niebieskiej B6 dnia 10.11.2008 i jest to jeden z moich najprzyjemniejszych dni w ostatnich latach . Jestem fanem tej marki oraz Hondy (echhhhh te Type-Ry...). Nabytą A4 mam nadzieję pojeździć kilka lat, powymieniać poglądy spotkać się na zlocie, rozwiązać ewentualne problemy (tfu tfu ). Pozdrowionka dla wszystkich fanek i fanów tego pięknego samochodu.