Treść opublikowana przez Pingvin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ehhhhh poczułem klimat lata.... Teraz nie wiem czy lepsze ślizganko na Q... czy lookanko na...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heheheh Nosfer fajnie się jeździ QUATTRO po takich parkingach wieczorami . Lukaszr dzięki za numer aktualnej wersji ETKI. Było zaje..cie na spocie. Ah i instrukcje pasażera mojego podczas przejazdu na parkingu Liroja - trafne i podziękowali za nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, jaka jest najnowsza aktualizacja ETKI? Lukaszr w tym temacie chyba mocno z orientowany jest widzę, więc do Ciebie głównie to pytanie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O ile pamiętam to po polskiemu są... EDIT: Są po polsku nazwy części.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
reikeb to przyjedź na spot do Arkadii i stamtąd pojedziemy na ślizganko - ja np. bardzo chętnie (będę miał b. blisko do domciu po ślizganku ). W Arkadii będę się starał być punkt na 19, chyba że dalej będą takie korasy jak rano... Mariooo przywozić lapka na spot??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ahhaaa. Ok w takim razie ja nie mam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mariooo mam ETKE 7 ale jestem w pracy i nie mam DVDków więc jak weźmiesz na spot czystego to Ci go zamaluję (na spocie sie nagra...) - bazy też mam jakieś Audi. U mnie działa ... reikeb daleko ta ślizgawka od Arkadii?? Może bym się pojawił...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nieee no Panowie - mi się tyłka nie chce wietrzyć dzisiaj ... jak nie ma spota w A. to ja odpuszczam A czy ja napisałem, że tam się spotykamy? Tam można pojechać, wieeesz? A ja jestem ZA wypadem - pojedzie kto będzie chciał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmmm a mże by gdzieś dzisiaj ślizga zrobić?? bry
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nooo konkretnie widze... Bardzo dobrze i wszystko jasne jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W świetle ostatnich wydarzeń - Żółwiu niech Twa Audica nie zainteresowała żadnego dresopodobnego radiointeresanta... A tak w ogóle to zdrówko najważniejsze i tego Ci życzę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: Jakieś nowe rodzaje panien?? Quatrówki?? :polew: Słyszałem, że na lubelszczyźnie ładnie nawiało śnieżku, a ja tam dzisiaj będę... będzie Collin Mc Rae - stage finlandia
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jak to sie z angielska odpowiada: good for you !! I ja się z tego cieszę... Nie stresuję się tak bardzo pijąc z kimś kogo już widziałem i poznałem :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witka, Heh mysza jakaś robi furorę - może niech ktoś wklei na forum imaga, albo chociaż link co by popodziwiać.. .
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Hehehehe zaskórniaki wygrzebałem i jestem spokojny Mam tylko nadzieję, że do tego 20 marca to pogoda sobie już odpuści bo zimowe fele nie za ładne mam , a nie chciałbym na niekorzyść się wyróżniać wśród wypicowanych Audisi kolegów z A4 Klub.
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Bez nerwów ludziska... Impreza coraz bliżej :evil:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak tam Ragga znalazłeś lokum? Spróbuj na nowym portalu waseet(dot)pl na razie nie ma dużo ogłoszeń ale te co widziałem nawet mieszczą się w Twoich oczekiwaniach. Siema ludziska
-
3 urodziny klubu :)
Witam, STO LAT DLA PREZESA STO LAT DLA UTRZYMYWACZY PORZĄDKU NA FORUM I STO LAT DLA LUDZI TWORZĄCYCH TEN KLUB To dzięki Wam już zdobyłem sporo wiedzy nt mojego auta i ta wiedza ciągle się pogłębia. OBY KLUB NIGDY NIE PRZESTAŁ ISTNIEĆ!! Pozdrawiam, PP
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepszego Suli... Jak się tak przypatrzę to co kilka postów ktoś urodzinki ma.... nazbiera się do 20 marca oj nazbiera...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
o totototo siatka!!! siatka!!! ja chętnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy wszystkiego naj... i co Ci tam kobieta na stół poda....
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Za pierwsze miejsce w konkursie ping ponga miejsce na całego Avanta...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry No Pixi owóz został przebadany na spocie. Było zimno jak cholera. Ragga ja też jakoś nigdy o dieslach nie myślałem - obrałeś dobry cel na przyszłość .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehehehe Boberek pogadaj z Nią - ucieszy się na pewno, a i mi łatwiej będzie się wypowiedzieć, że trzeba by na spocie w końcu się pojawić... A propos Kasi wszystkiego najlepsiejszego...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
i duuuuużo piłeczek to coś popykamy mistrzostwa zlotu się zrobi ..... ooo właśnie wymyśliłem konkurencję O złotą flachę