Treść opublikowana przez Pingvin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopacyyyy za Wami nadążyć to trzeba 3/4 doby przy kompie siedzieć Jakie plany na jutrzejszym spocie (mam nadzieje, że jakiś duży parking)?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zielono bure dzień dobry... YEAH :/ Nosfer...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry ... Hmm.... http://moto.onet.pl/1592331,1,komfort-a8-w-cenie-a6,artykul.html?node=2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Boberek chyba nie chciałby latać w tęi spowrotem na spot dzisiaj... (arkadia - Janki)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: http://demotywatory.pl/633944/Bitche-Wodne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratulejszyn PIXI...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakie są rodzaje kobiet? 1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał. 2. Damy - temu damy, tamtemu damy. 3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. 4. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem. 5. Dziecinne - co do rączki, to do buzi. 6. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej. 7. Partyjne - przyjmują wszystkich członków. 8. Domatorki - byle komu, aby w domu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry, Martwy koń w biznesie Stara mądrość mówi, że kiedy stwierdzimy, iż padł koń, na którym jedziemy, najlepszym wyjściem jest z niego zsiąść. Jednakże w biznesie znane są również inne strategie, między innymi: 1. Kupno mocniejszego bata. 2. Zmiana jeźdźca. 3. Zapewnienia typu "Zawsze jeździliśmy w ten sposób na koniu." 4. Zwołanie komisji do zbadania konia. 5. Organizowanie delegacji mających na celu sprawdzenie, jak gdzie indziej jeździ się na martwych koniach. 6. Opracowanie standardów dotyczących jazdy na martwych koniach. 7. Zatrudnienie psychologa mającego przywrócić martwemu koniowi chęć dojazdy. 8. Szkolenie dla pracowników w celu podniesienia ich zdolności jeździeckich. 9. Analiza sytuacji martwych koni w dzisiejszym otoczeniu. 10. Zmiana norm, dzięki której koń nie zostanie uznany za martwego. 11. Zatrudnienie podwykonawców mających ujeżdżać martwego konia. 12. Zebranie wielu martwych koni w celu zwiększenia szybkości. 13. Ogłoszenie, że żaden koń nie jest zbyt martwy. 14. Przeznaczenie dodatkowych środków na zwiększenie wydajności konia. 15. Przeprowadzanie analizy rynku mającej wykazać, czy podwykonawcy mogą ujeżdżać tego konia taniej. 16. Kupno produktu mającego sprawić, że martwy koń będzie biegał szybciej. 17. Ogłoszenie, że koń jest teraz: lepszy, tańszy i szybszy. 18. Przeprowadzenie badań nad sposobami wykorzystania martwych koni.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Było 754 strony wcześniej. A to sorry...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry, A może małym linkiem... Łezka się kręci....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I to jest właśnie niezbyt udany Polski taryfikator: 1. wyprzedzanie na podwójnej ciągłej czyli niedostosowanie się do znaków B-25, B-26 - 5 pkt 2. wyprzedzanie na skrzyżowaniu - 5 pkt 3. przekroczenie prędkości - 41-50km/h - 8 pkt Czyli na dobrą sprawę patrząc przecież punkty 1,2,4 to jedno i to samo - z tego co kojarzę to chyba zawsze jak jest zakaz wyprzedzania to jest ciągła/podwójna ciągła, a na skrzyżowaniach też przeważnie są takie linie, a dostaje się podwójnie Co do skrzyżowania to powiem Tobie, że takie małe dróżki wyjazdowe na trasie są za***iście zdradliwe - ktoś może wyjechać, a Ty będziesz akurat wyprzedzał - widziałem kiedyś takie coś - aż ciary przechodzą Jeżeli by to byli Policjanci z naszego rejony to bym nic nie miał nadmienie że jeszcze szwagra mam policjanta i też nic nie dało załatwić bo tamci byli przyjezdni bodajże z Kielc. Łukasz zgadzam się z tobą że taryfikator to mamy do bani ale jeżeli chodzi o to skrzyżowanie to nie jestem pewny bo na skrzyżowanie to mi nie wyglądało jak można takie coś nazwać skrzyżowaniem droga na wprost i dwie drogi polce po obu stronach jak tam nikt nie jeździ od czasu do czasu ciągnik albo furmanka Zgadzam się z Łukaszem (pogrubienie, podkreślenie) Też widziałem cudem uchodzącego Reno na kleszczowej - ja nie wyprzedzałem autobusu - on się zdecydował (i jeszcze jak mnie wyprzedzał to miałem odczucie, że zaraz będzie się pukał w głowę, dlaczego ja nie wyprzedzałem - tak sięna mnie spojrzał) i mało nie miał czołówki z wyjeżdżającym z podporządkowanej - i autobus i samochód z naprzeciwka musieli po poboczu zasuwać... Jeździjcie uważnie ludziska... A w ogóle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kinder Bueno..s
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmmm skoro tak dużo tutaj graczy to wkleję coś dla nich - sam myślę by się na to wybrać:
-
Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Widzę, że niektórym to trzeba halogen, albo xenon włączyć na dwie bardzo ważne kwestie... Bo się gubią: "...Piotrek98igo powiadomił, że nówka i na moje pytanie odpowiedział, że nie była regenerowana."... iiiiiiiiii "...mógł naprawdę nie wiedzieć że jest regenerowana."... To po jaką cho..rę mówił Zbychowi, że jest nowa... To jest grunt tej całej sytuacji... Ehhh takie tam "przejęzyczenie" w rozmowie. Jak nic powinien mój bądź co bądź (FCUK!) imiennik oddać kasę, bez całej tej otoczki nerwowej, aż żal.pl (baaa na alledrogo przeciez dostal by jeszcze ze 3 stówy więcej za taką znakomitą turbawkę). Piszę bo miałem podobną sytuacje (ja byłem w lepszej sytuacji bo to był sklep). Mój nabyty RNS-e też był uszkodzony, zwrot dostałem bardzo szybko i nie był to nikt z naszego klubu... Miałem obsmarować ten sklep na forum, ale chyba zrobię odwrotnie, niektórzy mają jeszcze honor (a minelo tez cos kolo 2 miesiecy - przeciez ja moglem uszkodzic RNS-a...)... . Pozdrawiam,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko Adrian wszystkiego najtwardszego... Byle nie stolca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry Państwu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nio jacyś ludzie są przeciwko nam... :/ . Ja też byłem za Fortem... - nauczony rok temu (w korkach po ponad godzine stania od ronda ONZ), już nie głosowałem za Arkadią.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ...Majteczki w kropeczki... :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shocked: http://www.facebook.com/video/video.php?v=1206185631208&ref
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hiiii Alllll
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja oglądałem "trailer" taki jakby - 30 minutowy. Mocne kino jak dla mnie. Człowiek był świadomy, że coś takiego istnieje, ale że istnieje to w taki dość wulgarny sposób :/... Nie mniej warto obejrzeć i mieć większą świadomość otaczającego świata i dorastających córek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O Qtwa organic robocop, tylko dlaczego ma dziurki pod pachą? - Wywietrznik?? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trochę kiepska jakość, ale da się wytrzymać : http://www.zianie.pl/files.viewFile,4808,imprezowe--laski-.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziń Dybry Pany. Ragga nie nadążam - Gratki 4 You.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal. Bierz. Co tam komerchy będziesz słuchał A tak BTW, nie ma możliwości tego przestroić? Hmmm... Właśnie miałem się za to zabierać, ale ... Zakupiłem RNSa..