Treść opublikowana przez Pingvin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Doobry
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Brooklyn's Finest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
który ??? ten za***any ??? łatek , mój ordynans Nieee, Łatek jest przecież wysokim blondynem... Wkręcacie mnie taaaa. wysoki blondyn....... ciekawe gdzie on ma te blond włosy:)
-
Jaki aparat do 3.000 pln
Jeśli jesteś początkujący w fotografii to polecam tzw. hybrydę - np. Sony serii H - sam kiedyś miałem H5 - dzisiejsze modele nawet filmy HD nagrywają, a zdjęcia też ładnie wychodzą. Jeśli lustrzankę to albo jak koledzy doradzają te dwa Nikony, albo mogę Ci powiedzieć (sam posiadam A300) Sony alfa serii np. A550. Również zdjęcia wychodzą piękne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolkov najlepszego tego no ... wszystkiego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pasuje jak ulał do łatka Aaaaa Wszystkiego najspokojniejszego na nowej drodze... Nosfer i Flayer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do gościa o nicku - Allegro Eeee Allegro to jakiś sztywniak - nie chciał za flachę sprzedać... :gwizdanie: przyjedź z tą flachą to dostaniesz za free Spoko spoko nie ma jak lokalny dostawca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszło PW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do gościa o nicku - Allegro Eeee Allegro to jakiś sztywniak - nie chciał za flachę sprzedać... :gwizdanie:
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
Noo, a właśnie moja rodzina wychowana na Sonych i teraz w wynajętym mieszkaniu też jest 28-29" Sony jakiś chyba z 20 letni i ma jeszcze niezłe kolory, a pilotem to można by takiego Pudziana z nóg zwalić . Pytanie o DLNS WI-FI... W Samsungach C650 taki wynalazek jest? Bo że w kablu to wiem, ale mi w tym momencie bardziej bezprzewodowe chyba będzie potrzebne... I niestety muszę potwierdzić fakt o psujących się Samsungach - szwagier ma i po niecałym roku matryca poszła. Dobrze, że sobie gwarancje przedłużył do 5 lat w tym sklepie... A Sony chyba teraz ma(, albo już) podpisało umowę na matryce z Sharpem. Nie wiem ile w tym prawdy. Szkoda, że teraz robi się taką chińską masówkę - choć może w niektórych firmach jest jakiś bardziej szczelny proces kontroli... Taką mam nadzieję, jeśli będę brał Soniaka (z tej firmy jeszcze w mojej rodzinie nie było naprawy, niby Philipsa rzeczy które miałem też nigdy nie były reperowane... - ehh ciężki wybór, pewnie i tak wszystko sprowadzi się do Kasy w końcu ).
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
Dzięki Tomson, poważnie przemyślę sprawę... Już teraz tylko w takim razie LCDki wezmę na lupę... abezus - i Ty pewnie też rację masz - najwięcej głosów było, że b650 to najlepszy sprzęt do PS3 - coś w tym musi być... Dzięki za wskazówki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany do kogo się odezwać po mapę z RNS-E'a? Bo tego posta już na pewno nie odnajdę w tej chwili... Karolek - we wtorki są spoty. Aut jest zazwyczaj mniej więcej 10.
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
Pany, Ja także niezadługo zamierzam się wyposażyć w "Piesa 3"... Ja mam z kolei ciągłe wahanie - Sony EX500/501 - 40" - czy Panasonic G20... - 42" - Już mnie szlag bierze od czytania opinii o jednym i drugim - opinii nie popartych faktami (zwłaszcza co do Panasów). Ma ktoś styczność z jednym lub drugim? Jakie wrażenia? A może ten Philips taki dobry jest? Pozdrawiam, P.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal dobrze to "passaciaste cudo" zobaczyć na oczy, ale i tak to jak opisałeś go w czasie jazdy z Bukowiny to było mistrzostwo ...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Whatever works" - Zaprawdę bardzo dobry film. Dzidek Allen ma jeszcze w głowie wiosnę http://www.filmweb.pl/f480036/Co+nas+kr%C4%99ci,+co+nas+podnieca,2009 Niby obyczaj, ale się śmiałem czasami jak na najlepszej komedii.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tiaaa Pingviny są za***iste... :polew:
-
Strefa Śmiechu
Takie cudo, o ile nim jest, udało mi się sfotografować przy Placu Konstytucji w Warszawie {kaśka}
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hello
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widziałem go jak startował i lądował , jakies 400 m ode mnie startuje tak wolno , az dziwne sie wydaje ze sie wznosi :kox: "It's a kind of magic..." można by rzec...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zauważyłem to już jakiś czas temu i naprawdę potrafią czasem trafić w samo sedno to samo kiedyś było z kapselkami Tymbarka, ale teraz chyba przestali jarać zielsko Teraz wygłaszają tylko jakieś mądrości...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raczej młodzi wilcy _________________________________________________ żałoba żałobą niech trwa, ale mnie wkur... dziunie które poszły na plac prezydencki popsrtykać sobie focie na naszą klasę i to jest żenujące, ludzie którzy przeżywają jak nie wiadomo co, bo tak wypada... i jeszcze ten pogrzeb na Wawelu... jakoś te demotywatory są do wszystkiego pięknie dostosowane :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale mi chodzi o tą żenade w mediach steskniles sie za reklamami? Powinni tego zabronić! czyt.REKLAM przeciez teraz nie ma reklam taka drobna aluzja:) zdecydownie....za długa ta żałoba... [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 13:32_________________________________________________ zapraszamy :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myśl o śmierci
-
Uważaj! Twój samochód może być następny! - artykuł
z dobrego źródła wiem...passaty, audi "idą" szybko...od razu je wywożą i szukaj wiatru w polu ;( inne równie chodliwe rozbierają na części i również ślad po nich znika Policja niestety nie jest w stanie szybko reagować...czemu? sami wiemy:) {kaśka}
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
również polecam {Kaśka}