Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uważaj! Twój samochód może być następny! - artykuł


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.hotmoney.pl/artykul/uwazaj-twoj-samochod-moze-byc-nastepny-12405

ciekawy artykuł , niestety A4ki na 3cim miejscu :(

polecam wykupić AC jak kto jeszcze nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdurne statystyki co to za porównanie wszystkich passatów ?

wiecie dlaczego nie ma BMW bo każde bmw ma nazwę modelu w zależności od silnika i żaden pan profesor pewnie o tym nie wie albo nie opanował do tego stopnia excela

i dlatego e46 330i 316 318 320 ect to rożne samochody a passat 90' 1.6 i passat 08 W12 to ta sama linijka w statystyce :sick3:

albo dlatego nie ma BMW bo to ci z bmw kradną auta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tego nigdy nie wyplenią...

Oc kończy mi się w maju i czas pomyśleć o następnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam minicasco bo niestety AC z OC w moim przypadku to prawie połowa wartości auta więc minicasco mi starczy heh. Co do kradziezy hmmm powoli robi się lepiej pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam pełny pakiet, problem jest tylko taki że nigdy nie dostaniesz kasy ile warte jest twoje auto

no i oczywiście trochę zabawy żeby je wyrwać

Oc kończy mi się w maju

chyba AC ? ja mam kompletne ubezpieczenie. przynajmniej śpię spokojnie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze z tymi maluchami. Ludzie zglaszaja kradzi­ez bo to latwiejsze niz zlomowanie, a tu dorabiaja ideologie o kryzysie.

LOL.

A ze statystyka kolega ma racje, zawsze powtarzam ze statystycznie to ja i pies mamy po 3 nogi... niby sie zgadza ale mija sie z prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w krakowie dalej giną a4ki i passaty...w zeszłym tygodniu miałem 4 kontrole nocne. za trzecim razem zapytałem o co chodzi to mi panowie policjancji powiedzieli ze giną takie aki, paasaty b5 i seaty leony...

Mimo iż mam AC to spać sie nie da spokojnie. Odpukać po kradzieży nigdy nie dadzą Ci za fure tyle ile jest warta. Zawsze patrzą w te głupie tabelki, ktore niestety mocno zanizają wartość naszych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszej niewielkiej wiosce 2 miesiące temu ukradziono B5, dwa tygodnie temu zniknęła spod domu A6 (c5).

Kilka dni temu sąsiadowi próbowali dobrać się do toledo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z AC zaniżają, a jak zajdziesz do skarbówki to zawyżają. Jak zaszedłem opłacić 2%, to naliczyli od 38 300. Złodziejska instytucja... Za tą cenę to za B7 można się porozglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z AC zaniżają, a jak zajdziesz do skarbówki to zawyżają. Jak zaszedłem opłacić 2%, to naliczyli od 38 300. Złodziejska instytucja... Za tą cenę to za B7 można się porozglądać.

B7 za 38 tys? :wink4:

Mi za moje niecały rok temu chcieli policzyć od 35 tys.

Tak na przyszłość to najlepiej się dogadać żeby na umowie ks wpisać niższą kwotę, a w US przy wypisywaniu świstka jak babka znajdzie wartość auta w tabelce 35 tys. to mówimy że nie jest tyle warte bo ma zderzak pęknięty, drzwi do malowania, reflektor rozbity itp i wpisujemy to w uwagach :wink4: Nikt tego nie sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umowie miałem 21 tys, w formularzu wpisałem usterki, a baba wyciągnęła swoją książkę i pokazała 38 300. Powiedziała, że jeśli chcę uwzględnić usterki to wartość auta musi oszacować rzeczoznawca i na tym było koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w krakowie dalej giną a4ki i passaty...w zeszłym tygodniu miałem 4 kontrole nocne. za trzecim razem zapytałem o co chodzi to mi panowie policjancji powiedzieli ze giną takie aki, paasaty b5 i seaty leony...

Mimo iż mam AC to spać sie nie da spokojnie. Odpukać po kradzieży nigdy nie dadzą Ci za fure tyle ile jest warta. Zawsze patrzą w te głupie tabelki, ktore niestety mocno zanizają wartość naszych samochodów.

z dobrego źródła wiem...passaty, audi "idą" szybko...od razu je wywożą i szukaj wiatru w polu ;(

inne równie chodliwe rozbierają na części i również ślad po nich znika :confused4:

Policja niestety nie jest w stanie szybko reagować...czemu? sami wiemy:)

{kaśka}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylicie się myśląc że jak się ma AC to można spać spokojnie radze dobrze przeczytać warunki wypłaty odszkodowania.

wystarczy zostawić w aucie dowód rejestracyjny i jest klops!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie Ile jeżdzi passatów po Polskich drogach a ile Toyot??

To jest raczej ranking najlepszych aut, niż tych które są kradzione. Skoro po polskich drogach jeździ więcej passatów niż np avensis to jest logiczne że zginie ich więcej. Tak samo jak jest np z Maybachem, nikt go jeszcze nie ukradł bo jest go ciężko spotkać (tylko nie mówcie że jest nie do zwinięcia).

Złodziej kradnie to co ma po ręką i co łatwiej ukraść (nie dotyczy zamówień na konkretny samochód), np jak stoją obok siebie passat i avensis, a passat będzie miał solidne zabezpieczenia, a avensis nie to weźnie toyotę.

Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylicie się myśląc że jak się ma AC to można spać spokojnie radze dobrze przeczytać warunki wypłaty odszkodowania.

wystarczy zostawić w aucie dowód rejestracyjny i jest klops!!

ale co za idiota zostawia dowód rejestracyjny w samochodzie ???? w takiej sytacji złodziej jest w lepiej niż komfortowej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...