Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pingvin

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pingvin

  1. w USej mają skalę co 0,5 (chyba) a nie co 0,1 Mhz i nie odbierasz niektórych naszych stacji. Np. mogę posłuchać sobie radia Campus, ale już np. RMFu czy Antyradia to nie za bardzo... :/ Ogółem w Wawce to chyba ze 3 - 4 stacje mi odbiera.
  2. Heja, Nosfer będę miał na sprzedaż Symphony II ze zmieniarką 6 CD za około tydzień (jeśli w końcu nie uszkodzony RNS do mnie przyjdzie... ) - jedyna wada tego radia - jest amerykańskie - nie można polskich częstotliwości radia za bardzo posłuchać, reszta działa cacy... A u mnie BOSE jest i na prawdę ładnie to daje . PS. Nie wiem czy z B6 będzie pasowało do B5 (jest 2-dinowe jakby coś ).
  3. No a ja wiedziałem, że na A4 klub to sami normalni ludzie są BTW
  4. Witam ponownie, No właśnie takie zużycie zauważyłem... Gdy mi zeżarło CAŁY nowiutki akumulator (btw straciłem gwarancję na miesięczny aku ) - 74 Ah w ciągu 3-4 dni nie ruszania auta. Podchodzę do niego chcę otworzyć, a tam cisza - centralny nie działa - po chwili się zorientowałem, że nie ma prądu... Mierząc multimetrem (badziewnym to badziewnym, ale różnicę znaczną wykazał) zobaczyłem - po naładowaniu aku do 80% - że z podłączoną navi mam zużycie na poziomie ok. 2,7 A. Po odłączeniu navi od instalacji - zaczyna się od 1,5 A po chwili spada do 0,7 A i po następnych paru sekundach do 0,1 A i tak już zostaje - not to rozumiem - w końcu alarm jest w samochodzie i takie zużycie by mi nie przeszkadzało. Tu może być racja martin'a a4: Nie mam założonego kabelka tzw. FAKRA - który już do mnie doszedł i będzie dzisiaj założony (czy o to chodzi z tymi liniami CAN?). Mam nadzieję, że to będzie to... Dziękuję bardzo za odpowiedzi
  5. Witam, Ostatnio założyłem w swojej niuni RNS-E. Mocno się zmartwiłem ponieważ pobiera mi to urządzonko 2A/h w stanie spoczynku - czy ktoś spotkał się z takim problemem? Co zrobiłem źle, dlaczego tak znaczący pobór energii... Czegoś nie wyłączyłem (to możliwe po wyjęciu kluczyka)? Nawet po odłączeniu akumulatora i ponownym podłączeniu jest takie zużycie w spoczynku... Proszę o pomoc Pozdrawiam klubowiczów serdecznie, Pingvin
  6. Dobry bardzo. Świetny meczyk siatkarzy wczoraj był... Yeah złoto naszych... :>
  7. Dobry... A wyjaśnienie polskich porażek po prostu
  8. Nie mamy szans z Nissanem... http://moto.wp.pl/kat,48436,title,Tylko-do-jazdy-na-wprost,wid,11440847,power_wiadomosc.html
  9. A Pany tylko przed komputerem... : http://www.joemonster.org/filmy/18443/Jakie_kobiety_kreca_informatykow_ :przebiegly:
  10. Po jerozolimskich czasem taki piękny mustang gania z dwoma białymi paseczkami na niebieskim tle, ależ dźwięk... Też chcę takiego....
  11. Witka Ludziki
  12. Walus851 a masz jeszcze tego unidena - do sprzedania - i czy jest sprawny w 100% bo byłbym zainteresowany...
  13. Ja muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się jechało na spot - z włoch (okolice dzieci warszawy, ryżowej) jechałem około 30min, nawet chyba troszkę krócej. :>
  14. ... A może schowali się w lesie??....
  15. Ja też mam się zamiar wybrać na Orange Fest... Bardzo niezłe śpiewaki tam będą ... , ale ja to chyba w sobotę będę, ew. późnym wieczorem w piątek...
  16. Witam po przerwie, U mnie był kosz 2-dinowy więc nie miałem takich problemów jak peter22. Natomiast navi nie jest jeszcze w pełni sprawne bo przy zamówieniu zapomniałem im podać, że mam amerykańca i ... nie dodali mi adaptera fakra - zdaje się, że to to... Także dopiero to zamówię i zamontuję... Poza tym wymienionym problem navi wygląda prawie jak nówka i takoż się spisuje... no prawie bo jeszcze VAGa nie podpinaliśmy i nie dostosowywaliśmy konkretnie pod moje A4, ale już widać, że w działa tak jak powinno. Moja RNS-E była montowana na spocie warszawskim przez klubowiczów siedzących w tych sprawach. Teraz jest osadzona w koszu, ale nie do końca - by podpiąć ten chol..ny kabelek (można ją bez żadnych narzędzi wyjąć), później VAGowanie i będzie pięknie. Ten kabel zamówię chyba w www(dot)naviservice(dot)com(dot)pl - na spocie się dowiedziałem, że mogą też tam ten kabel zamontować (może montują całą nawigację jak komuś potrzeba?), ale sklep czynny jest do 16 tylko na tygodniu i ja się nie łapię. Pozdrawiam, Pingvin P.S. Ja nie musiałem wymontowywać klimatronika - wszystko pasuje CACY!!!!
  17. Hieh... Co jest przysmakiem zdrowo odżywiających się kanibali? Zakonnice. Bo nie pryskane...
  18. :gwizdanie: :polew:
  19. Ja mam plana na promke dziś skoczyć... POCOŚ P.S. Może ktoś dzisiaj przywieźć klucze do wyjmowania radia??
  20. peter22. Ja własnie zakupiłem navi od tego kolesia z bydgoszczy - Euro Car Audio - dałem 1950 za wszystko co jest potrzebne do montażu navi (pamiętaj do montażu potrzebne są oprócz anteny gps - jakiś kabelek jeszcze i chyba kostka - jak im powiesz by ci to dodali - za 50zl - to to znajdziesz w paczce- ja wynegocjowalem przesyłkę gratis) - wziąłem używaną, a i tak wygląda niemal jak nowa. Teraz tylko zamontować trzeba - poinformuję Cię jak już tego dokonam - być może dzisiaj ją zamontuję.
  21. Witam, Moje doświadczenia dotyczą Backera TA 7927. Malutki - 3,5" ekran, na szczęście dość czytelny z ichniejszą mapą. Jednak największą zaletą dla mnie był banalny sposób wejścia do Windowsa i możliwości doinstalowania sobie Auto Mapy na Polskę - uruchamianą z karty pamięci. Natomiast na Europę miałem mapy oryginalne - ponoć dokładne - nie udało mi się tego nigdy sprawdzić. Mogę ze spokojnym sercem polecić tę nawigację - ma spore możliwości - z których właściwie się nie kożysta (poza nawigacją). Dopiero po wgraniu duuuużej ilości POI i uaktywnienia ich w Auto Mapie potrafił wyskoczyć błąd - zdaje się przepełnienia pamięci podręcznej - restart i urządzenie dalej działało (oczywiście troszkę trzeba było zmniejszyć ilość POI - nie wszystkie kategorie włączać itp.). Jakość wykonania jest całkiem niezła - nawet metalowy panel przedni to to ma chyba (zimny w dotyku jest). Ogółem
  22. Dopisany: 24 Sierpień 2009, 17:48[/size]_________________________________________________[br] Rozumiemy Twoje wzburzenie Kasiu. Jako bardzo mądra osoba straciłaś zapewne dziewictwo dopiero po uzyskaniu pełnoletności. Smutne, ale podobno to masowe zjawisko. Czizessss widziałem ten film... Masakra, aż strach mieć dzieci
  23. .i.KALI.i. ale to trzecie zdjęcie od dołu to dla mnie troszkę dziwne jest - spójrz na trójkącik - tam coś wystaje, wygląda jak fujarka . Reszta jest
  24. To powodzenia, ciekawe czy coś z tego będzie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.