Treść opublikowana przez QQ
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
na skomplikowane to to nie wygląda .. ja jednak wolałbym zakupić dedykowany uchwyt i z jakąś homologacją czy coś w tym rodzaju.. chyba bym "spał spokojnie" inna sprawa że w komplecie zawsze są dwa uchwyty, więc jak się trafi to można by się z kimś złożyć
-
Schemat układu wydechowego A4 B5 1.8 T quattro avant
wielkie dzięki okazuje się że jest to co pokazuje ETKA. Czy można wyodrębnić numery wieszaków?
-
Schemat układu wydechowego A4 B5 1.8 T quattro avant
być może posiada ktoś takowy schemat.???. przekopałem Google i forum.. to co ja mam pod autem ni jak się ma do tego co widziałem w necie..
-
[ALL B5] Montaż systemu ISOFIX
http://allegro.pl/isofix-mocowanie-fotelika-dla-dzieci-audi-a8-s8-d2-i1899371217.html wygląda na identyczne..
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja mogę poganiać na torze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ok
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mogę być za 20 minut
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moze bym kratki odebrał
-
[ALL B5] Jaki przekażnik
znaczy się , jak go nie ma to wycieraczki nie maja prawa działać ? może ktoś konkretniej odpowie który to dokładnie ?!
-
[ALL B5] Jaki przekażnik
witam.. Panowie jaki przekaźnik odpowiada za pracę spryskiwaczy xenonów i gdzie takowy ewentualnie się znajduje ?
-
Muzyka w naszych autkach
a może powie mi ktoś jaka nuta leci w tym klipie .. http://auto.fishki.net/comment.php?id=39042
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką
już po zabiegu... pół godzinki roboty..
-
[B5 1Z] Problem ze stacyjką
"odgrzewam kotleta" problem jest identyczny... kontrolki mrużyły jakiś czas ,a dzisiaj to już była obawa że drepcedesem pocisnę do pracy.. ale pytanie jest takie ... konieczne jest ściąganie kierownicy ??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to do jutra
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ja tam mogę podjechać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tak jakoś bardziej kameralnie w razie deszczu można zjechać niżej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
lecklerk , ul. Turystyczna
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jako nowicjusz w rodzinie OOOO to i ja się pokaże.. mam parę pytań co do auta
-
[B5 APU] Przód stoi za wysoko-co zrobić?
auto od szwajcara od razu w moje łapy trafiło.. od początku takie opuszczone było.. wcześniej na 16-kach siedziało et45 to nie było tak widać ,ale teraz przy 17-ce i et35 to jak cholera kuje w oczy.. może jakiś gwint się trafi używka... [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 18:38_________________________________________________http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-audi-a4-typ-b5q-quattro-4x4-i1641359050.html powie ktoś coś na temat tego zestawu ?
-
[B5 APU] Przód stoi za wysoko-co zrobić?
wystawiłem ogłoszenie w dziale "kupię" to może trafi się jakiś gwint co by to wyrównać
-
[B5 APU] Przód stoi za wysoko-co zrobić?
tak to wygląda..
-
[B5 APU] Przód stoi za wysoko-co zrobić?
ludziska poradźcie mi jak wyrównać auto.. przód zdecydowanie wyżej stoi niż tył.. wizualnie strasznie mnie to razi.. może dzisiaj uda mi się zrobić foto z profilu i jakoś to zmierzyć jaka jest różnica..
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
jak dla mnie spełnia założona funkcje i o to w tym chodzi.. palników już daremnie nie palę .. jesli chodzi o wygląd to wiadomo ilu ludzi tyle opini.. mi się podoba
-
[B5 APU] Wymiary plecionki
dzięki kolego.. sąsiad pracuje w hurtowni motoryzacyjnej i podrzucił mi w rozmiarze 60x116.. jutro jadę na kanał to się zobaczy co tam jest.. [br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:11_________________________________________________plecionka wspawana .. po temacie :gwizdanie:
-
[B5 APU] Wymiary plecionki
rozerwał mi się tłumik a dokładniej puściło na łączeniu plecionki z rurą która kieruje spaliny do końcowego.. potrzebuje konkretnych wymiarów takiej plecionki a może coś w stylu schematu całego układu wydechowego a 1.8 t Q.. dodam że starałem sie wyszukać ale lipaa..