Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

etronic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez etronic

  1. Moglbys rozwinac temat przejsciowki? Mam AFN'a i planuje zakupic turbine do AWX. Czy kolektor oryginalny od AFN bedzie ok? Co z wydechem? Przejsciowka jak sie domyslam bedzie potrzebna do dolotu. Czy sam dam rade przelozyc turbine?
  2. Mozna porownac z wartosciami z pomiarow na dobrym przeplywomierzu ew. miernikiem z pamiecia wyznaczyc charakterystyke i wiadomo o co chodzi. Ostatecznie zostaje oscyloskop z pamiecia np. Welleman. Jak sie chce to sie potrafi. Poza tym pomiar na biegu jalowym niestety nie jest zbyt wiarygodny jak zapewne wiekszosc z Was wie... Benzyniaki sa dosc trudne w diagnostyce dynamicznej.... Zaznaczam ze nie jestem mechanikiem a elektronikiem. Zajmuje sie diagnostyka hobbystycznie i dla wlasnych potrzeb.
  3. Troche "off topic" ale A6 nie maja takich problemow. Jest w tych lampach zamontowana specjalna przeslona ktora umozliwia obciecie asymetrycznej czesci strumienia swiatla. Mam ksenony i w Polsce nikt mi nie mrugal swiatlami, ze za jasno swieci . Swietna sprawa! Inzynieria w Audi sie postarala...
  4. W benzynach to nie zdaje egzaminu, tylko w dieslach mozna ten numer zrobic... Stan mozna sprawdzic w tescie dynamicznym z miernikiem ew logowanie VAG.
  5. Ste1 jak masz ochote to uderz do mnie. Zrobie ci to w przystepnej cenie . i jeszcze pomiar zrobimy co ci ten chip da.... :twisted: 07746172658
  6. Niemozliwoscia jest by isnialy silniki 115 i 130 PS na pompie VP37. W tych latach byly produkowane tylko 55, 66 i 81 KW czyli 75, 90 i 110PS ( oczywiscie mowa o 1.9TDI). Wieksze moce to juz silniki 2.5TDI na pompie VP44. Eli, moze masz jakiegos box'a wstawionego i wlasciciel wpisal w logbook ze ma wiecej mocy. Oczywiscie zdarzaja sie mocne serie ale moim skromnym zdaniem to raczej hamownia lekko przeklamuje zeby zrobic dobre wrazenie na potencjalnym kliencie (120 seria -> 150 mod- brzmi to ladnie ale podczas jazdy liczy sie moc na kolach i jej rozklad w warunkach naturalnych). Co do modyfikacji to zajmuje sie tym takze. Co do hamowania auta to mam g-tech'a ktory mi w zupelnosci wystarcza :twisted: . Pozdrowka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.