Treść opublikowana przez JP
-
[ALL B5] Moja Zielona A4
Co do chromu na metry to widze ze nie jeden tego szuka i zazdrosci. A ledy mi sie podobaja jak narazie. A co do postojówek to ,, miśki " się z nich smiali i jak narazie dowód nie polecial a jak sie przyczepia to mam 15 min na zmiane A szybki sa przyciemnione w niej ale nie na czarno tylko na zielono pod jej kolor :gwizdanie: A jak chodzi o gleeebeee to ona ma sportowa zawieche gwintowana przod tylko opuszczony w dół ( po kompletnej wymianie wahaczy ).
-
[ALL B5] Moja Zielona A4
A to widok przodu w nocy a to skromna wytwórnia ciśnienia w bagażniku
-
Wałbrzych
no dokładnie aby tak nie wiało bo to ostatnio to był kosmos hehe
-
Wałbrzych
No na termin to się zgadzam 15.02 ale miejsce to nie mam pojecia bo wałbrzycha nie znam
-
Wałbrzych
no ja też czekam na następny spot tylko gdzie to bedzie ???
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
witam Ja nie dam rady dzisiaj wpaść na zlot bo mam nagły wypadek w robocie i muszę tam być a nie wiem ile mi zejdzie Sorki ale to nie z mojej winy
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam serdecznie Widzę że w legnicy organizujecie zlot To jak coś to bedzie nas już 4
-
Wałbrzych
No i gites freon :> No a co do tego ,,malutkiego" subwoofera to skromny jest a to nie moja wina że kombi ma tak mało miejsca na nią
-
Wałbrzych
Freon to jak coś to się spiszemy na forum bo w tym tygodniu nie dam rady bo zmiane mam w robocie... ale jak coś to ja podjade
-
Wałbrzych
Ja uważam że mi się podobało jako na pierwszy raz a tym bardziej że tak zimno było... A freon mój kierowca cię zgubił i dlatego nie przyjechaliśmy do ciebie z tym in2 :gwizdanie: Pozdro dla wszystkich co byli
-
Wałbrzych
No to widzimy się dzisiaj na zlocie
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
szukam i szukam tych lamp ale nic ciekawego nie ma zostane jednak przy orginalnych lampkach jeszcze Pozdro
-
Wałbrzych
Ja trafie bez problemu bo ostatnio tam niedaleko po alusy dla kuzyna byłem w navi się wpisie i się trafi
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
To mówicie że nie będą pasowały... Muszę coś fajnego znależc ino że nic nie ma
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
Witam Prosił bym o mały komentarz co do tych lampek bo chce sobie je kupić ale nie wiem czy będą pasowały http://moto.allegro.pl/item490891691_lampy_tyl_audi_a4_kombi_95_00_diody_led_promocja.html Pzdr
-
Wałbrzych
Witam ja oczywiście że bedę 14 na zlocie i to nie podlega dyskusji Pzdr
-
Wałbrzych
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich!!! Posiadam Audiczke a4 1.8 avant i chciałbym się dowiedzieć o niej czegoś Pozdrawiam wszystkich - Nowicjusz - wątek powitalny