Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JP

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JP

  1. Co do chromu na metry to widze ze nie jeden tego szuka i zazdrosci. A ledy mi sie podobaja jak narazie. A co do postojówek to ,, miśki " się z nich smiali i jak narazie dowód nie polecial a jak sie przyczepia to mam 15 min na zmiane A szybki sa przyciemnione w niej ale nie na czarno tylko na zielono pod jej kolor :gwizdanie: A jak chodzi o gleeebeee to ona ma sportowa zawieche gwintowana przod tylko opuszczony w dół ( po kompletnej wymianie wahaczy ).
  2. A to widok przodu w nocy a to skromna wytwórnia ciśnienia w bagażniku
  3. JP odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    no dokładnie aby tak nie wiało bo to ostatnio to był kosmos hehe
  4. JP odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    No na termin to się zgadzam 15.02 ale miejsce to nie mam pojecia bo wałbrzycha nie znam
  5. JP odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    no ja też czekam na następny spot tylko gdzie to bedzie ???
  6. witam Ja nie dam rady dzisiaj wpaść na zlot bo mam nagły wypadek w robocie i muszę tam być a nie wiem ile mi zejdzie Sorki ale to nie z mojej winy
  7. Witam serdecznie Widzę że w legnicy organizujecie zlot To jak coś to bedzie nas już 4
  8. JP odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    No i gites freon :> No a co do tego ,,malutkiego" subwoofera to skromny jest a to nie moja wina że kombi ma tak mało miejsca na nią
  9. JP odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Freon to jak coś to się spiszemy na forum bo w tym tygodniu nie dam rady bo zmiane mam w robocie... ale jak coś to ja podjade
  10. JP odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Ja uważam że mi się podobało jako na pierwszy raz a tym bardziej że tak zimno było... A freon mój kierowca cię zgubił i dlatego nie przyjechaliśmy do ciebie z tym in2 :gwizdanie: Pozdro dla wszystkich co byli
  11. JP odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    No to widzimy się dzisiaj na zlocie
  12. szukam i szukam tych lamp ale nic ciekawego nie ma zostane jednak przy orginalnych lampkach jeszcze Pozdro
  13. JP odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Ja trafie bez problemu bo ostatnio tam niedaleko po alusy dla kuzyna byłem w navi się wpisie i się trafi
  14. To mówicie że nie będą pasowały... Muszę coś fajnego znależc ino że nic nie ma
  15. Witam Prosił bym o mały komentarz co do tych lampek bo chce sobie je kupić ale nie wiem czy będą pasowały http://moto.allegro.pl/item490891691_lampy_tyl_audi_a4_kombi_95_00_diody_led_promocja.html Pzdr
  16. JP odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Witam ja oczywiście że bedę 14 na zlocie i to nie podlega dyskusji Pzdr
  17. JP odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
  18. Witam wszystkich!!! Posiadam Audiczke a4 1.8 avant i chciałbym się dowiedzieć o niej czegoś Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.