Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

goldii_M

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. hej, zrobiły mi się duże luzy na tulejce wybieraka (od strony skrzyni). Powoduje to, że drążek zmiany biegów lata na wybojach i dość słabo wchodzi mi 1 i 2. Poduchy pod skrzynią niby są dobre. Kojarzycie czy można kupić osobno element zaznaczony na czerwono? Byłem w sklepie i facet mówi mi, że trzeba to kupić w zestawie razem z cięgłem a koszt to 300 pln. Szkoda mi tyle kasy wydawać tym bardziej, że mam zamiar niedługo autka się pozbyć. Może miałby ewentualnie kto jakąś używkę? pozdrawiam, Marcin
  2. Wywaliłem katalizator i zastąpiłem zamiennikiem z nową plecionką - zniknęło rezonansowe buczenie ale hałas został. Okazało się później, że rozwalona była lewa poduszka pod skrzynią. Ale to też nie było to - źródłem metalicznych hałasów były latające klocki i uchwyt w tylnym kole. Udało się to znaleźć dopiero czwartemu mechanikowi.
  3. Mam już zamiennik katalizatora od Gruchota. Może ktoś z Was wie gdzie warto to wymienić w Gdańsku? Na razie tłumikarze za samą wymianę chcą 100 - 180 PLN. Trochę moim zdaniem przesada.
  4. Witam, od pewnego czasu podczas jazdy przy każdej niewielkiej nierówności słychać spod spodu hałas - jak tłuczenie metalu o metal, jest mega głośne. Tłumikarz twierdzi, że może być to wina plecionki. Prawda też jest taka, że zaczął się ruszać tylny tłumik i słychać rezonujące buczenie z okolic środkowego tłumika na wolnych obrotach. Ale pytanie mam co do tego metalicznego hałasu - czy faktycznie plecionka może być jego powodem? Nie chcę wywalić na darmo 250 PLN, bo na tyle to wycenia. I jeszcze jedno pytanie - czy w przypadku padniętej plecionki (jeśli to ona) nie lepiej już od razu wywalić katalizator i wstawić zamiennik od p. Gruchota? Z góry dzięki za info. pozdr
  5. to ta z lewego górnego rogu. Pozdr
  6. Witam, ostatnio zauważyłem, że przy temperaturze ok. zera jak rano zapalam samochód zapala sie kontrolka - właśnie nie wiem od czego ona jest - czerwona z symbolem termometru i słychać sygnał jakiegoś alarmu. Po wyłączeniu silnika i ponownym zapaleniu wszystko jest ok. Może macie jakiś pomysł? Autko mam 2 lata i wcześneij nie było problemu. Pozdrawiam, Marcin
  7. poziom oleju jest ok. Przed wymianą też już było słychać cykanie.
  8. ze względu na brak czasu myślałem je wymienić po wyjeździe w góry - czy może lepiej nie ryzykować?
  9. Witam, ostatnio silnik zaczął mi "cykać" - mechanik na wymianie oleju powiedział, że są to popychacze (zaworów?). Moje pytanie to czy można z takim czymś przejechać jeszcze kilka tysięcy km czy lepiej naprawić czym prędzej? Dzięki i pozdrowienia
  10. faktycznie, wymieniłem czujnik i pomogło. dzięki pzdr
  11. witam, szukałem i czytałem, wiele znalazłem ale... może ktoś jeszcze podpowie. mój samochód potrafi strasznie długo się nagrzewać, czasem przejechałem 100km autostradą i temperatura nie skoczyła powyżej 60 st na blacie. w zeszłym tyg wymieniony został termostat i płyn chłodzący. Dziś sprawdzałem temperaturę na klimatroniku (kanał 49 - wczoraj znalazłem ) i przez ok 10 min jazdy przy ok 1800-2500 obr temperatura trzymała się na 30 st, przez chwilę raz w międzyczasie podskoczyła do 46 i zaraz spadła do 30. Po ok 10 min. nagle (w przeciągu ok 15sek) wzrosła do 86 - 89 stopni i tak się trzymała ładnie przez ok. 15 minut (jechałem cały czas z prędkością 110 - 140km/h), wskazania na blacie i klimatroniku sie pokrywały. Jak wjechalem z powrotem w miasto temperatura nagle (ok 10sek) spadła do 40st (???). Później wzrosła do ok 56st i tak zostało przez ok 5 min aż dojechałem do pracy. Mam pytanie - czy ponownie wymieniać termostat, bo nie jestem pewien czy mam załozony oryginał (ale po cenie wątpię) czy może być to czujnik? Wskazania klimatronika i wskażnika się pokrywały. Dodam też że wogóle nie grzeje w środku, w weekend chcę zrobić płukanie nagrzewnicy. Pomocy bo mam autko 2 tyg a zaczynam mieć go dość... pozdrawiam, Marcin
  12. mam nadzieję, że piszę w dobrym miejscu właśnie udało mi się zarejestrować autko no i pojawiają się pytania. mam nadzieję, że znajdę tu dużo odpowiedzi pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.