-
[ALL B5] Auid Navigation
za 300 też są ale to nie jest napisane czy w tej cenie naprawiają Fis'a... poczekam aż troche będzie taniej, w sumie to najważniejsze rzeczy widac ale jestem troche pedantyczny i z czasem na pewno to zrobie :>
-
[ALL B5] Auid Navigation
też popatrzyłem teraz i ceny stoją tak koło 500 zł.
-
[ALL B5] Auid Navigation
a no tak, masz racje nie użyłem wyszukiwarki... dzięki za odp. Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Auid Navigation
O no to teraz jest już jasna sprawa :] Dzięki za wnikliwe info, w sumie to ta navi jest mi niepotrzebna bo mam w telefonie, ale warto wiedzieć co sie ma w autku. Ja mam płytke tele atlas'u deutschland plus 2000-I O i jeszcze jedno przy okazji, wiecie moze gdzie mogę naprawić wyświtlacz FIS ?? bo mój jest troche niewyraźny...
-
[ALL B5] Auid Navigation
no to chyba wszystko co chciałbym wiedzieć, dzięki wielkie !!
-
[ALL B5] Auid Navigation
gdzieś widziałem że właśnie zamiast tej małej, wstawia się na miejscu radia (klime i itd przenosi sie na miejsce zapalniczki), tylko nie wiem czy tak mozena zrobić... Ale mniejsza z tym.. A w serwisie audi nie mają polskiego menu do tej małej navi ?? Czy ogólnie nie ma tego po polsku ??
-
[ALL B5] Auid Navigation
czy działa to jeszcze nie wiem, menu wchodzi normalnie opcje itd, tylko nie mam płytki, jeszcze... a pytam sie bo nie spotkałem sie nigdy z taką. a można ją przerobić na tę dużą navi plus ??
-
[ALL B5] Auid Navigation
czyli to może być: AUDI MMI BASIC PLUS ?? A wiecie może gdzie mogę zmienić język na tym małym wyświetlaczu na Polski (bo mam niemiecki) i ile to może kosztować ??
-
[ALL B5] Auid Navigation
Witam serdecznie, niedawno kupiłem audi A4 w kombi, mam kilka pytań: nie wiem czy jest tam navigacja czy tylko jej część. W bagazniku w jednym ze schowków jest CD Audi Navigation, Na dachu jest antena GPS, Przy hamulcu jest menu z "obsługą" ?? Wiecie co jest grane ?? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie, mam na imię Jarek, niedawno zostałem posiadaczem super autka jakim jest Audi A4 2,5 TDI (wersja kombi "avant"). Myślę że spędzimy na forum wiele miłych i wspaniałych chwil, dowiemy się wielu intereseujących rzeczy i będziemy dobrze się bawili ;] Pozdrawiam :>
BączAs
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta