keżor

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia keżor

Reputacja

1. Cześć, jestem tu nowy, są jeszcze jakieś spoty? może bym podjechał ?
  2. siemka Panowie, jeśli będziecie dziś dłużej niż do 20 to mogę wpaść z grillem
  3. Ja postaram się przyjechać w sobotę pokopać piłkę
  4. siemka. ja podjechałem, ale po 20 i nikogo nie było
  5. siemka Panowie wstawiłem post do bazaru jeśli w ogóle jeździ ktoś b5ką, to zapraszam
  6. keżor

Śląski Bazar

Jako że jak już niektórzy wiedzą, zmieniłem auto to: mam do oddania trochę gratów z B5ki. większość rzeczy mam na zamianę za standardy. ogłoszenie ważne do końca miesiąca, potem auto idzie do żyda, czas zakończyć mój najdłuższy 12letni związek rzeczy wystawiam z życzliwości, nie z chęci zarobienia, wiem jak trudno zdobyć niektóre rzeczy w dobrych cenach... Jak znajdę czas porobić zdjęcia to uaktualnię post. Jeśli chcesz się targować, poślij aukcję gdzie znajdziesz poszczególne rzeczy taniej wymagam odbioru osobistego i oględzin towaru. 1-przedni zderzak S4 wraz ze ślizgami i z kratkami, bez halogenów, był pęknięty ale został naprawiony w zakładzie zajmującym się zderzakami. chce za to zwykły kompletny zderzak przedliftowy lub poliftowy i 650zł dopłaty. 2-sfatygowany oryginalny grill z RS4 bez ramki (pasuje ze zwykłego grilla) z czarnym znaczkiem, ale do odratowania - 200zł 3-gwint FK do ośki, stan dobry, aczkolwiek prawy tył wylany do regeneracji, od kilku lat niekręcone nakrętki więc nie wiem czy drgną (mój przebieg na nich to jakieś 60000km - zamiana za ori + 200zł 4-pojedyncza lampa valeo lewa (od kierowcy) z soczewką bixenon + druga soczewka do drugiej lampy (do wyrezania kompletu, bo lampa się połamała przy dzwonie) bez osprzętu - 100zł za całość 5-dwie lampy depo (roczne) malowane na czarno z nowymi soczewkami hella 3 z a6 c7 z żarnikami i przetwornicami (jakieś chyba z opla, nie HID) , wszystkie zaczepy, wszystkie klapki, komplet żarówek. Stan jak nowe - chce za to zwykłe lampy poliftowe na h7 plus 500zł, świecą na prawdę za***iście 6- oryginalna blenda (lipspoiler) z Saaba pasująca idealnie na klapę do sedana, trzeba tylko przemalować i pozbyć się wycięcia na znaczek saaba - 250zł 7- mogę się zamienić tylnymi lampami po drugim lifcie przyciemnionymi folią na czarno (sedan) za zwykłe przed lub po lifcie - bez dopłaty 8- maska po drugim lifcie czarna za obojętnie jaką maskę jesli jest ktoś chętny pozbyć się spryskiwaczy, wymaga malowania - bez dopłat 9- halogen okrągłe do RS4, ponoć pasują też do S4 , dorobiony jeden uchwyt- 200zł/kpl 10- sztywny dolot z fmicem od turbiny aż do bloku silnika - zamiana na rozwiązanie oryginalne + 200zł dopłaty * -jest też opcja dla mega rezaczy zamienić się za wszystkie drzwi i przednie błotniki , mam usunięte listwy dolne i środkowe oraz kierunkowskazy, zamiana jeden do jeden + 500zł (mam do kpl dwa duże lusterka z customowymi migaczami, które nie wyglądają festyniarsko) jakby ktoś chciał. (kolor czarny z palety subaru, nie spasuje bez malowania taili lub reszty budy ) większość jest aktualnie na aucie, więc jak coś chcesz to przyjeżdżasz i przekładamy. nic nie wysyłam i nie wystawiam na allegro.
  7. siemka. a ja mam pytanie czy można z psem?
  8. licytujesz.... sprzedaje
  9. czy to jedyne "stojące" zdjęcie Senseja ? czy to jedyne "stojące" zdjęcie Senseja?
  10. http://stip.pl/wygraj-bilety-na-mecz-polska-ukraina-podczas-euro-2016-n93, ja nie mogę startować w zabawie bo jestem pracownikiem Tolek ma miejsce w aucie jak coś. a konkurs jest wiarygodny.
  11. Panowie. szybki szpil. na www.stip.pl jest konkurs. znaczy bedzie za jakies 30minut. bo wlasnie ustalamy zasady. dwie pierwsze osoby kupujace produkty za 650zl dostana bilet na mecz polska-ukraina. konkurs jest pewny. sklep jest nowy i malo osob wchodzi. sa jeszcze dwa bilety. wartosc biletu to 5stowek jakies. aha. poczekajcie z zakupem w razie co az pojawi sie info o konkursie:)