-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
ciemnosc widze ciemnosc he he
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
No pewnie tak chyba lepiej nowe kupic a to do kosza he he[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 09:19_________________________________________________Hm dziwne wczoraj wbilem kod i o dziwo radio zadzialalo choc wyswietlacz dalej czerwony i nic nie wyswietla
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
Tak wymienilem czujnik temperatury ten 4 pinowy na bloku silnika i wszystko wrocilo do normy
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
Oj przepraszam panowie bardzo dziecko mi na kolanach siedziało i capsa właczyło:)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 15:08_________________________________________________No juz wiem AHL i ile w nim jest czujnikow 1 czy 2?[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 16:45_________________________________________________Wymieni;lem czujnik i hula spoko
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
Akumulator jest spoko mowie czerwony jest wyswietlacz tylko nie wyswietla liter po prostu czerwono swieci i nic wiecej
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
Radio ogrzane i nic chyba bez wizyty u elektryka sie nie obejdzie he he
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
Kurde odlaczylem i nic dalej to samo macie jakies pomysly co to moze byc?
-
Przekladka Anglika
No coz to Polska wlasnie dalej trzeba bedzie przekladac kierke z prawej na lewa i tyle. no wlasnie ze tylko poj specjalistycvzne beda mialy prawo miec kiere po prawej a zwykly kowalski musi przelozyc
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
Fabi jest dokladnie tak jak mowisz sprobuje odlaczyc i zobacze thx
-
Przekladka Anglika
Dolnoslaskie ale przerobilem u niego vw i audi i chodza spoko
-
Przekladka Anglika
Tom moge Ci podac adres dobrego kolesia od przerobek chyba ze sam chcesz robic przedzwonisz i sie dowiesz wszystkiego
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
HE HE IREK POSZEDŁ KUPOWAC TEN CAŁY CZUJNIK.... A JA SIE NIE ZNAM NA SILNIKACH HA HA POZDRAWIAM:)
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
1595,99 CM3, 74,00KW
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
spoko he he musze jakiegos kolesia poszukac co na vag sie zna bo czujnik komfortu mi trzeba zaprogramowac bo szyby sie aut nie domykaja i oswietlenie aut nie dziala po wizycie w warsztac9ie gdzie koles zaczal cos tam vagiem w aucie grzebac a nic sie na tym nie znal[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 11:09_________________________________________________a i jeszcze jedno pytanko czy w tym silniku sa 2 czujniki czy 1?
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
74kw napewno
prodi5
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta