Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrpom

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam wszstkich. Dziś po rzyjściu na parking i próbie otwarcia mojej wspaniałej Audioli okazało się że jakiś bańdzior ( nie chcę używać brzytkich słów bo chyba nie wolno) wyłamał mi wkładkę zamka. Na szczęście gadzina do samochodu nie wlazła i nic nie zajumała Mam pytanko, gdzie mogę kupiś taką wkładkę ( drzwi kierowcy ) i czy moża cuś zrobi żeby klucyk pasował. Wkładki są chyba bez podgrzewania. Proszę o rade
  2. Dzieki, ja też jestem z Gocławia więc jak najbardziej miejsce mi odpowiada. Dzięki za info.POZD
  3. Witam, koledzy może pomoźecie. Szukam na terenie Warszawy rampy najazdowej. Chciałbym trochę ponaprawiać w moim aucie. Za wszystkie wskazówki wdzięczny będę. POZD ALL.
  4. Witam wszystkich. Mam dość poważny problem. Jadąc moją Audiolą po wspaniałych polskich drogach miałem spotkanie z nadzwyczaj wysoko wystającą studzienką kanalizacyjną ( swoją drogą zastanawiam się dlaczego te studzienki są na drodze a nie na poboczu i dlaczego jeśli już muszą być nie są w jednej lini żeby toru przeszkód z drogi nie robić ) no i oczywiście problem jest znany. Uszkodzona miska olejowa. Z tego co zdążylem wyniuchać to uszkodzona jest tylko dolna miska a górna chiba jest OK. I tu moje pytnie, Jak wygląda sprawa z demontazem tej dolnej miski, czy ściągamy zawieszenie lub odpinamy poduszki jak przy górnej czymoże to jakoś wyjdzie bez wiekszego demontażu??? Z tego co zobaczyłem to ta mich jest pęknięta nie widziałem rzadnych wgięć i zagięć I jaka jest odległość między tą dolną miską a smokiem i pompą olejową bo chętnie nie chciał bym tego wymieniać. I już ostatnie pytanie, czy ktoś na terenie WARSZAWY widział taką rampę najazdową(taką które kiedyś stały przy garażach i parkingach- Zanim się ekolodzy za to nie wzieli) bo chciałbym to oblukac dokładnie ewentualnie jakiegoś ROZSĄDNEGO mechanika( takiego który ma już swój dom i swoje fajne Audi i nie będzie chciał się na mnie dorobić) Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. POZDR
  5. Witam, czy wyświetlacz który jest między prędkościomierzem a obrotomierzem wyświetla napisy z radia RDS? u mnie radio niestety nie oryginalne i zastanawiam się czy jakoś da się to podłączyć
  6. Witam wszystkich, Mam problem, Myślę że pomożecie Kupiłem auto bez oryginalnego radia, chciałem zamontować swoje bo mam dużo lepsze i tu się pojawił problem. Jak wyjąłem stare to się okazało że nie ma adaptera na przewodach tylko coś polutowane i nie wiadomo o co chodzi. Czy ma ktoś może opis przewodów tzn co do czego jest i jaki kolor. Chodzi mi o kolory przewodów do głośników ( który z którym) wzmacniacz anteny itd. Dzięki za pomoc, Pozdrawiam
  7. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 2.6 . Jak narazie auto super. Mam nadzioeje że będzie tak dalej. Jeśli nie to na pewno poproszę o pomoc. Pozdrawiam Wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.