Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siny21

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siny21

  1. siny21 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mialem auto mialem u mechanika dalem paprochowi drug musial poprawiac ..[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 15:26_________________________________________________mialem autko u mechnika musial robic poprawki po innym paprochu
  2. siny21 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dzisiaj cos??
  3. siny21 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja musze odpasc na ta niedziele trafilem na mechanika paporcha i ladnie narobil mi syfu dobrze ze drugi zauwazyl napial mi pasek jak strune malo brakowalo a by strzelil ufff ale itak mam problem z moca auto nie idzie jak wczesniej i jak powinno szlak mnie juz trafia ... :wallbash:
  4. siny21 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    moj bolid juz czeka na zlocik niedzielny:))
  5. siny21 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja sie pisze na 100%
  6. siny21 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja jestem za do zg nie mam daleko czekam na konkretny terminek i lece ..teraz i taj moj bolid stoi w warszatacie i zaczynam sie wkurzac robie zawieche mialem ciezka glebe chcialem podniesc ja o 4 cm maks a typ mi podniosl 20 wyglada jak off road placze w nocy spac nie moege:)) ale jutro jade i go uu zj**ie ciezko
  7. a i on twierdzi ze zakupy juz zrobione i ze zawieszenie uzywane ze nie bd mogl oddac do sklepu i zaraz wlazl na koszta ;/ kretyn
  8. Mam taki problem moja audi stala na sportowym zawieszeniu . oddalem auto do mechanika proszac do zeby zrobil tak auto zeby stalo wyzej 3-5 cm. powiedzial ze trzeba zmienic sprezyny i amory .. pojechalem odebrac auto i sie przerazialem auto wyglada jak taczka przeswit miedzy kolem jest 15 cm .. Mam felgi 18 i profil opony 40 . mechanik stwierdzil ze zawieszenie jeszcze osiadzie.. Co ja mam zrobic zalamka ...
  9. siny21 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    kiedy jakis zlot jestem z ns i pisze sie na cosa takiego . pozdrawiam
  10. witam nowa sól sie klania mam pytanko kiedy i gdzie bedzie jakis zlocik mam ochotke sie wybrac na cos takiego . pozdrawiam wszystkich maniakow
  11. wszystko ok problem byl w immo:) pozdrawiam i dzieki za odp
  12. podlaczylemm tak jak bylo i lipa:)
  13. moze ktos mi pomoze . wiec tak mam taki problem dzisiaj zakladalem alarm . mialem jakis przycisk osoba sprzedajaca mowila ze sluzy do odciecia zaplonu . rozlaczylem go . zalozylem alarm dziala super . chce odpalic samochod 2 sekundy i gasnie i tak za kazdym razem .. co to moze byc????????/ prosze o pomoc
  14. dzieki za pomoc pozdrawiam
  15. nie pali sie dokladnie predkosciomierz , stan paliwa , temperatura, i obrotomierz nie nic nie robilem w aucie stalo sie o nagle.
  16. witam mam problem w swojej audi a4 avant mianowicie przestalo mi dzialac podswietlanie zegarow prosze o pomoc co moze byc przyczyna ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.