-
[B6 AMB] 1.8tq po modzie na mineralnej
głównie chodziło mi własnie o moment i sprawdzenie stanu silnika a faktycznie fabryka dała bonus tak czy siak to skonczyło by sie na takim wyniku (czy byló by 150 czy 180) bez dalszych modów koniec . wrazenia z jazy miłe poprostu mocniej ciągnie a w q moment potrzebniejszy
-
[B6 AMB] 1.8tq po modzie na mineralnej
silnik to totalna seryjna ameryka w manualu i quattro miało byc to samo co bfb moim zdaniem jak na fabryke całkiem niezle, a po modzie czuc roznice.wiem ze wynik nei powala ale wtryski na wiecej nie pozwalają turbo oczywiscie ko3
-
[B6 AMB] 1.8tq po modzie na mineralnej
- [B5 1Z] Zły kąt pochylenia a zwrotnica
witam moze byc inny nr byle zwrotnica od b5 w b6 był inny wahacz dolny przedni i aby przegób pasował a kąt pochylenia jesli masz q powinien wynosic -50 +-25 min a jeli oska to -30+-25- [B6 AVB] Dziwne odgłosy po naciśnięciu padału sprzęgła
witam napewno skonczy sie wymianą całego sprzegla bo przeciez szkoda by było za jakis czas znów tam zaglądac robocizna to ok 200-300 zł zalezy od zakładu,sprzegło do polecenia valeo,luk,sasch jesli nie wyjdzie nic innego z robotą koło 1000zł powinienes sie zamknąc, nie pamietam jai to silnik avb ale jesli diesel to napewno warto zajzec do dwumasa a to jak juz zajdzie potrzeba wymiany troszke kosztuje,pozdro.- [ALL] Pozytywne opinie o multitronic
witam jestem uzytkownikiem multi a a4 b6 1.8t auto ma nalatane ponad 300 tys .skrzynia nie byla naprawiana i sprawuje sie bez zarzutu a doznania z jazdy niesamowite.ja swojej jak trzeba przyciskam,osiągi są naprawde zadowalające.najlepszy jest "s" gdy wskazówka predkosciomierza wedruje do 5700 i sie zatrzymuje a auto nadal przyspiesza,licznikowe 230 to zaden problem.spalanie po trasie przy spokojniej jezdzie tez mnie zaskoczyło 6l/100km to bardzo dobry wynik.jak narazie ze swojej multi jestem zadowolony a koszty napraw aut to temat rzeka kazde trzeba utrzymac tak juz jest i tak bedzie w jednym to kosztuje w innym drugie-zycie.pozdrawiam wszystkich posiadaczy multi- [B5 AGB] Problem po wymianie oleju
witam znam pryzpadki ze winnym takiej akcjii był filt oleju, zmirz cisnienie (jesli masz zegar w aucie zobacz czy wogole rosnie)najprawdopodobniej czujnik albo filtr- [B6 BBJ] Zblokował się wał korbowy
a moze kolega oleju nie miał i panewki złapaly?moze klin na wale scielo moze byc roznie jak rozbiora bedzie wiadomo- [B6 AYM] Ręczne przełączanie biegów w skrzyni multitronic
witam olej sprawdza sie poprzez odkrecenie korka przy odpowiedniej temp oleju jest gdzies na forum- [B6 ASN] 162kW Opinie o silniku. I pare pytan odnosnie B6
witam kolegów jezdze juz 3 audi z roznymi silnikami koszty wymiany rozrządu są podobne najekonomiczniejsze oczywiscie siliki diesla ale v6 ma dzwięk i ciągnie od dołu spalanie nie male w zime po miescie niech nie zdziwi nikogo 15 l/100km po trasie schodzilem nawet do 6.5 litra ,1.8 t w moim przypadku teraz bfb (163ps) z multi spalanie miasto to ok 9-11l trasa ok 6 przy wmiare spokojnej jezdzie, diesel mi nie odpowiada duze koszty utrzymania jedynie spalanie cieszy ale ten klekot poprostu mnie drazni, najbardziej przypada mi do gustu v6 i teraz chyba jednak wróce do 3.0 w b6 w manualu i Q,- [ALL] Multitronic - obiektywne dane ?
witaam moje b6 bfb ma 300000 i skrzynia multi ok bez problemow jak narazie- [ALL B6] Nie wyświetla rds-u na fisie
witam radio jest ori vag pokazuje tylko brak połączenia miedzy radiem a wzmacniaczem anteny wiec to chyba nie ma nic do rzeczy- [B6 BFB] Huczenie przy zbiorniku paliwa
wyminiłem filterek-pomogło jesli trzeba podam nr zamiennika koszt ok 120-140 zł ,zalezy gdzie- [ALL B6] Nie wyświetla rds-u na fisie
witam prosze o pomoc co zrobic zeby zaczelo wyswietlac rds na fisie ,w radiu dziala prawidlowo,czego brakuje ,co jest nei tak?- [B6 BFB] jaki olej do multitronica?
witam koledzy prosze o pomoc w znalezieniu oleju (zamiennika do org) przymierzam sie do zmiany i chciałbym kupic własciwy olej.przy okazji nadmienie ze moje bfb ma koło 300000 km a w skrzyni naprawiany był tylko sterownic przy 80000 km,jezdzi sie wysminicie i chciałbym zeby tak zostalo - [B5 1Z] Zły kąt pochylenia a zwrotnica
v2.46
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta