Treść opublikowana przez andrew221181
-
[B6 AWX] Problem z pompowtryskiem na 1 cyl.
Witam. Od jakiegoś odczówam drgania na wysokich obrotach np. (3 bieg 100km/h) czasami włącza się kontrolka od ESP i komputer odłącza 1 cyl. Komputer wykazał właśnie ten problem. Dzieje się tak tylko przy mocnym przyspieszaniu, przy spokojnej jeździe nie występuje. Czy wymiana wtrysków jest konieczna, czy a się zrobić coś jeszcze aby je uratować.
-
[ALL B6] "KOPCENIE, SPADEK MOCY, DŁAWIENIE PRZY RUSZANIU"
Ok, spróbuje poszukać jakiegoś mechanika z vag-iem i postaram się je wrzucić na forum.
-
[ALL B6] "KOPCENIE, SPADEK MOCY, DŁAWIENIE PRZY RUSZANIU"
A może jest ktoś w okolicy Jarosławia, Przemyśla kto mógłby mi pomóc w tej sprawie?
-
[ALL B6] "KOPCENIE, SPADEK MOCY, DŁAWIENIE PRZY RUSZANIU"
OKOLICE JAROSŁAWIA- PODKARPACKIE
-
[ALL B6] "KOPCENIE, SPADEK MOCY, DŁAWIENIE PRZY RUSZANIU"
WITAM WSZYSTKICH I PROSZĘ O RADĘ! (AUDI A4 B6 ,1.9 TDI 130 KM, 2001 250 TYŚ PRZEBIEG). OD PEWNEGO CZASU MOJE AUTKO DOŚĆ MOCNO KOPCI, NA SNIEGU POD WYLOTEM TŁUMIKA POZOSTAJE PLAMA OKOPCENIA I TO DOŚĆ SPORA, OCZYWIŚCIE PRZY OBROTACH OKOŁO 3,5 TYS. PRZY RUSZANIU TRZEBA WEJŚĆ NA WYŻSZE OBROTY, PONIEWAŻ NA NIŻSZYCH DUSI SIE I MOŻE ZGASNĄĆ. PONADTO WCZASIE JAZDY NA TRASIE NA BIEGACH OD 3-GO DO 5-GO PRZY OBROTACH OKOŁO 2000 - 2500 POSZARPUJE SEKUNDĘ I DALEJ JEDZIE JUŻ NORMALNIE, A PO PRZEKROCZENIU 120 KM/H TRACI MOC. POWIEDZCIE PROSZĘ O CO TU MOŻE CHODZIĆ.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH JAKO NOWY UŻYTKOWNIK :]