Treść opublikowana przez killer2000
-
Spociki Łódzkie
a jescze jedno w menadzeże zadań nie mam zakładki portów[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 17:13_________________________________________________nie dam rady na spota
-
Spociki Łódzkie
siemka mam pytanko jak chciałem podłączyć dziś audiolke pod kompa i wyskakuje mi no access com 2 i o co kaman
-
Spociki Łódzkie
ja pitole bywam tam czesto masakra
-
Spociki Łódzkie
deejay kill śmiga
-
Spociki Łódzkie
ciekawe jak to bedzie pozdro ziomuś ide spać
-
Spociki Łódzkie
no własnie chyba luz jest za 1500km kazali przyjechać ale jakiegoś spadku mocy nie odczułem stag4 valteki wtryski[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:52_________________________________________________nic nie przerywa jak butuje
-
Spociki Łódzkie
róg konstantynowskiej i al unij przeniesli sie z łeczyckiej
-
Spociki Łódzkie
gaz założyłem
-
Spociki Łódzkie
zaległy urlop miałem
-
Spociki Łódzkie
panowie ja miałem 4 dni urlopu własnie mi sie skończył jutro ide na jeden dzień do pracy i weekend wolny
-
Spociki Łódzkie
messi mesjasz 4gole zajebał jak z arsenalem grali fenomen
-
Spociki Łódzkie
a gdzie na kwidzynckiej
-
Spociki Łódzkie
dobra dzięki ziomuś
-
Spociki Łódzkie
zwiększył bym sobie moc zwiększył :>
-
Spociki Łódzkie
no niezle ceny mają ale do tego motoru to trzeba dać tyle żeby był git[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 18:21_________________________________________________polecaja własnie brc sequent 24 i stag 300 chyba a znasz jeszcze jakiś gazowników w łodzi
-
Spociki Łódzkie
jakaś nowość kuna
-
Spociki Łódzkie
a nie wiesz jak z cenami[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 18:15_________________________________________________a słyszałes o takiej instalacji kme diego g3
-
Spociki Łódzkie
polecasz goscia [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 18:12_________________________________________________podjadę tam jutro dzięki
-
Spociki Łódzkie
nie a gdzie to jakis numer czy co [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 18:09_________________________________________________i czy da rade gaz skredytowac boz 2500tysia to nie mało
-
Spociki Łódzkie
siemka panowie chyba bede gazował moje 1.8t znacie i polecacie jakichs gazowników z łodzi dobrych gdzie założą brc sequent 24 lub stag 300 bo to chyba najlepszy gaz do 1.8 t pozdro i dzieki
-
Spociki Łódzkie
200setna STRONKA ja pitole moze mykne na jakiś spocik wkoncu
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ja juz mam dosyc Polskiego bałtyku bo pogoda h*jowa i zimna woda trzeba sie dobrz zrobić najpierw [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 15:06_________________________________________________zupki vifon spakuje
-
Spociki Łódzkie
a na tą chorwacje to gdzie, mam w sierpniu wesele i sie zastanawiałem nad chorwacja tylko czy tam piaszczyste plaze jakieś są a jak nie tam to jakies last minute sie wykupij
-
Spociki Łódzkie
pare dyszek trzeba przyszykować