Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

killer2000

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez killer2000

  1. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a jescze jedno w menadzeże zadań nie mam zakładki portów[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 17:13_________________________________________________nie dam rady na spota
  2. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka mam pytanko jak chciałem podłączyć dziś audiolke pod kompa i wyskakuje mi no access com 2 i o co kaman
  3. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja pitole bywam tam czesto masakra
  4. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    deejay kill śmiga
  5. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ciekawe jak to bedzie pozdro ziomuś ide spać
  6. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no własnie chyba luz jest za 1500km kazali przyjechać ale jakiegoś spadku mocy nie odczułem stag4 valteki wtryski[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:52_________________________________________________nic nie przerywa jak butuje
  7. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    róg konstantynowskiej i al unij przeniesli sie z łeczyckiej
  8. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gaz założyłem
  9. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zaległy urlop miałem
  10. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panowie ja miałem 4 dni urlopu własnie mi sie skończył jutro ide na jeden dzień do pracy i weekend wolny
  11. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    messi mesjasz 4gole zajebał jak z arsenalem grali fenomen
  12. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a gdzie na kwidzynckiej
  13. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra dzięki ziomuś
  14. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zwiększył bym sobie moc zwiększył :>
  15. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no niezle ceny mają ale do tego motoru to trzeba dać tyle żeby był git[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 18:21_________________________________________________polecaja własnie brc sequent 24 i stag 300 chyba a znasz jeszcze jakiś gazowników w łodzi
  16. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakaś nowość kuna
  17. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a nie wiesz jak z cenami[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 18:15_________________________________________________a słyszałes o takiej instalacji kme diego g3
  18. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    polecasz goscia [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 18:12_________________________________________________podjadę tam jutro dzięki
  19. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie a gdzie to jakis numer czy co [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 18:09_________________________________________________i czy da rade gaz skredytowac boz 2500tysia to nie mało
  20. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka panowie chyba bede gazował moje 1.8t znacie i polecacie jakichs gazowników z łodzi dobrych gdzie założą brc sequent 24 lub stag 300 bo to chyba najlepszy gaz do 1.8 t pozdro i dzieki
  21. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    200setna STRONKA ja pitole moze mykne na jakiś spocik wkoncu
  22. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :>
  23. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja juz mam dosyc Polskiego bałtyku bo pogoda h*jowa i zimna woda trzeba sie dobrz zrobić najpierw [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 15:06_________________________________________________zupki vifon spakuje
  24. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a na tą chorwacje to gdzie, mam w sierpniu wesele i sie zastanawiałem nad chorwacja tylko czy tam piaszczyste plaze jakieś są a jak nie tam to jakies last minute sie wykupij
  25. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pare dyszek trzeba przyszykować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.