Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

killer2000

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez killer2000

  1. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja z widzewa [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 18:02_________________________________________________na wpół z dąbrową bo sie własnie remontuje tam
  2. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja nie a tak wogóle to z jakich dzielni w łodzi jestescie
  3. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja mialem wczoraj o 19 zjebane nauki przed małzeńskie musze chodzić bo narzeczona mi oko podbije :> ale mysle ,że nastepnym razem bedzie git[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 12:27_________________________________________________102str [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 12:28_________________________________________________idziemy jak przecinaki
  4. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ciekawe czy nadejdzie taki dzien ,że 10 osób sie zjedzie na spocika
  5. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobre :>
  6. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobry filmik opowiem wam coś a propo panienek za kółkiem siedze sobie ostatnio pod mcdonaldem i wcinam big maca i puka do mnie blondynka w okno i mówi tak "czy mógłby pan mi odblokować kierownice bo sie zablokowała" popatrzyłem sie na nią jak na kretyna i jej odblokowałem polew miałem nieziemski przy tym :polew:
  7. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    odrazu wysyłam moze jak wysle do 40 osób to bede miał 100 zł do wykorzystania
  8. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    agrotuning
  9. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak byscie chcieli jakies bledy sprawdzic czy cos w aucie to ja mam programik tylko bateria w laptopie mi 5 minut trzyma także źródło prądu by sie też przydało gdzieś blisko pozdro
  10. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ciekawe czy jakis spocik dojdzie do skutku
  11. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    po robocie dłubie przy autach dorywczo Błasiak jezdzi jeepem cherookie zielonym nie raz mi w zawiasie cos wymieniał
  12. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja tam zawsze autoo naprawiam u ziomusia Łukasza B[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 14:27_________________________________________________znasz moze
  13. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    do bartek 1605 czy ty mieszkasz w kalino obok rzgowa
  14. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i love air bag http://www.umnet.com/pic/diy/theme/3b965936-3fb6.jpg
  15. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.starsclub.pl/pliki/zdjecia/full/i_45e0b6a48e8a7.jpg to jedziemy z koksem
  16. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jest tak zimno, że niema co sie spotykać jak sie cieplej zrobi to zrobimy jakiś mega zlot[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 12:23_________________________________________________a propo cycków to widziałem niezłe dzisiaj
  17. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    panowie mozecie adminami zostać
  18. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj niewychodza a pozatym ta pogoda no i lód na szybach odechciewa sie wychodzenia z domu
  19. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    szcześliwego nowego roku
  20. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    trzeba wymienić wezyk albo tasma izolacyjna i narazie powinno wystarczyc do wymiany
  21. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ngk są ponoć naj naj takie mam u siebie i jest luzik
  22. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wesołych świąt audiomaniacy :>
  23. moje 1.8T pali po miescie 12 literków ale jak jezdze eko, hamuje biegami itp. to nawet 10 literków wciągnie takze luzik jest nie ma tragedii
  24. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uu mamy juz 76 stronke jeszcze troche i setna bedzie
  25. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czarno o widze niemozemy sie na spota spotkać a co dopiero warszawa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.