Treść opublikowana przez szymek012
-
[ALL B6] Obudowa stacyjki Jak ściągnąć
Dzięki ,mi też się udało tym sposobem pozdr.
-
[ALL B6] Obudowa stacyjki Jak ściągnąć
Witam jak ściągnąć dolną obudowę stacyjki ,mam problem ponieważ trzyma ją uchwyt do regulacji kierownicy Pozdr.
-
[ALL B6] Wyłączenie vagiem błędu zarówek
kiedyś pytałem o to w ASO i powiedzieli ze nie ma takiej mozliwosci wyłączenia tego VAGiem ,ale popatrze na to a światła mam zwykłe tylko diody wsadziłem w miejsce postojówek i tez na kompie świeciło ze spalone
-
[ALL B6] Wyłączenie vagiem błędu zarówek
Witam ja to załatwiłem zmieniając ten moduł pod kierownicą na inny teraz nie pamiętam numeru nowego ale jak ktoś by chciał to zobacze pozdro.
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
Witam czy demontaż turbiny wA4 B6 AWX bedzie wygłądał tak samo?? bo widze ze mam wszystko podobnie jakna zdjęciu, a powiedzieli mi w serwisie regeneracji 350 zł za montaż/demontaż pozdrawiam.
-
[B6 AWX] Przekaznik wiatraka klimatyzacji
Dzięki Ale dalej mi to nic nie mówi. Jeden z 3 przekazników obok komputera jest od wiatraka klimatyzacji ale nie wiem który pozdr
-
[B6 AWX] Przekaznik wiatraka klimatyzacji
Witam czy to jest przekaznik wiatraka klimatyzacji? Nr 8Z0 951 253
-
[ALL B6] Wiatrak ciągle działa na postoju
Wielkie dzięki w wolnym czasie zabieram się za robote Pozdr.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 18:49_________________________________________________W obudowie komputera sucho ale woda do auta dostaje sie z okolic wylotów powietrza na nogi, moze tam jest jakis czujnik ? ale teraz jak auto wyschło i nie włanczam klimatyzacji wiatrak sie nie włancza czeka mnie chyba rozkrecanie kokpitu wie ktoś ktore elementy trzeba sciągnac zeby miec dostep do klimy ??? pozdr.[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 12:05_________________________________________________Cześć, czy mógł by ktoś podać numery tych przekażników? zamierzam kupić ten od wentylatora i nie wiem który to. I jaka cena? pozdrawiam
-
[B7 BLB] Podgrzewanie lusterek
Dzięki mam nadzieje że tak jest pozdr.
-
[B7 BLB] Podgrzewanie lusterek
Witam dołącze się do tematu, kupiłem sobie maty grzewcze, kabelki są pod lusterkami tylko prądu nie mam więc jak dostać sie do `+` od przycisku climatronica lub czy jak podłącze od stacyjki to nie będzie zadnych problemów np: w lato? bardzo proszę o pomoc Pozdrawia
-
[B6 AWX] Podczas jazdy chwilami brak wspomagania hamulca
numeru nieznam ale jezeli to jest ten przewód z serwa do blachy (obok akumulatora) to ja kupilem metr za 5 zł w castoramie pozdr.
-
[B6 AWX] Podczas jazdy chwilami brak wspomagania hamulca
właśnie zobaczyłem ze przewód gumowy z serwa do sciany grodowej (ten obok akumulatora) jest dość pogięty można powiedzieć ze płaski jutro sprobuje z nim zrobić, może to będzie to. A czy da sie sprawdzić jakoś czy pompa jest zepsuta? pozdrawiam[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 13:29_________________________________________________OK! Wszystko jasne powodem był ten właśnie przewód i za duży akumulator który go uciskał pozdrawiam Dzięki :>
-
[B6 AWX] Podczas jazdy chwilami brak wspomagania hamulca
Witam Mam problem z hamulcem mianowicie podczas jazdy, czasami nie działa mi hamulec (mam uczucie ze jest tak jak bym hamowal na zgaszonym silniku pedal jest bardzo twardy i ciezko zahamowac auto) bardzo prosze o pomoc pozdrawiam
-
[ALL B6] Na zimnym 1 i wsteczny bardzo cieżko wchodzą
Auto nie jest po dzwonie, a olej sprawdze dzięki
-
[ALL B6] Na zimnym 1 i wsteczny bardzo cieżko wchodzą
Witam mam problem ze skrzynią rano gdy silnik jest zimny nie chce wejśc mi jedynka i wsteczny reszta troche lepiej. A gdy juz silnik sie na grzeje skrzynia chwile pochodzi wszystkie biegi wchodza bardzo ładnie dodam ze przy zgaszonym silniku tez wchodza biegi ładnie Co to moze byc ? moze wymienic olej w skrzyni? pozdrawiam szymek012
-
[B6 AWX] Jak dostać się do klimatyzacji ?
Witam, jak dostac sie do klimatyzacji poniewaz leje mi sie woda do auta i chce zlokalizowac powód przecieku. Które elementy tapicerki musze odkręcic zeby miec dostęp. pozdrawiam
-
[ALL B6] Wiatrak ciągle działa na postoju
Witam moze mi ktos powiedziec gdzie są te przekazniki wentylatora i komputera ?
-
[ALL B6] Schemat elektryczny
Witam który PIN moze byc od spalonych zarówek wyświetlanych na FIS
-
[B6 AWX] Błędy spalonych żarówek i płynu do spryskiwaczy
dzisiaj nie dam rady moze za tydzien ide do pracy na 14[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:41_________________________________________________Ma ktoś jakąś rade??
-
[B6 AWX] Błędy spalonych żarówek i płynu do spryskiwaczy
Witam po wymianie instalacji elektrycznej na FISie pokazuje mi źe spalone sa źarówki które tak naprawde świecą oraz ze brak płynu do spryskiwaczy z płynem to podobno trzeba zmasować pierwszy pin od kostki zegarów, ale nie wiem co zrobić z tymi żarówkami słyszałem źe da sie tez jakąś przeróbkę zrobić może ktoś wie?
-
[B6 AWX] Zmiana na angielski komputer
chodzi mi o to czy komputer z angielskiego samochodu moge włozyc do swojego auta bez zadnych ustawień?
-
[B6 AWX] Zmiana na angielski komputer
Witam, jak przestawić komputer na wersje europejską zeby myślał ze kierownica jest po naszej stronie? Pozdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć wszystkim poszukuje kogoś z VAG-iem kto mógł by wprowadzic nastawy kąta skrętu kierownicy oraz ewentualnie zmiane FIS z Mil na Kilometry pozdrawiam szymek012
-
[B6 AWX] Nastawy kąta skrętu kierownicy
Witam czy jest ktoś w stanie ustawić mi ten sterownik? oraz przestawić FIS z mil na kilometry? jestem z Krakowa pozdrawiam szymek012
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich A4maniaków, jestem z Krakowa mam na imie Szymon i własnie zakupilem piękną AUDI A4 1.9 TDI 130hp pozdrawiam