Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spot na wyżerce no dosłownie popierdułka ale na zakretach to raczej wolę zdjąc nogę z gazu bo to takie lekkie że mam wrażenie że zaraz odleci na suchym to może i fajnie się trzyma ale jak jest już coś mokro to raczej nie ryzykuje już nie ta ułańska fantazja co u Siemiana [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 23:49_________________________________________________ Myślicie że dawniej też tak od ludzi waliło jak nie było mydła i papieru toaletowego
-
[ALL B7] Wymiana obicia tapicerki foteli z wersji standart na sport
Nie ma żadnego problemu jest przykręcona jedną śrubą torx a obicia się raczej do pralki nie wrzuci bo są plastikowe struny od profili fotela i raczej mogło by się to zle skończyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aż się wszyscy wystrzelają i zostanie zwycięzca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol doszło wiesz już o co chodzi ?
-
[ALL B7] Wymiana obicia tapicerki foteli z wersji standart na sport
Przełożenie samych silników (siłowników) nic by Ci nie dało bo stelaż siedziska jest taki sam w wersjach zwykłych i sport (sport ma te pałaki na skrzydełka o których pisałem) ale w wersji elekttrycznej są całkiem inne szyny + ten element na którym fotel się wspiera do podłogi. Dlatego pisząć o tym że da się przerobić zwykłe fotele w wersji standart na sport chodziło mi tylko o przekładkę obić co do spodu fotela to już raczej temat nie do ogarnięcia bo z tego co patrzyłem nie da się tego podmienić sa całkiem inne profile i mocowania stąd ta moja zabawa z przespawywaniem tych pałąków
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może ten łykend też stasinda było najs Dawid
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No jak na razie tak baner powyżej informuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki macie grafik na sobotę żeby nie było że zawitam a was ni chu chu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę że u Siemiana stabilizator z S4 nie dał rady pewnie się gapił w TV jak dwie paki wchodził z zakręt a i pewnie sobie przevagował termostat w dupci ale w koszulce zawsze cieplej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:ranting1:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No mówię ci z tych co ty lubisz jaja by ci oberwało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Żałuj Pablo że nie byłeś bo Muskel1 miał taki świecący gadżecik co by ci nie dał spać po nocach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja również dla tych którzy byli Cuber możesz mi przypomnieć jeszcze raz nazwę tego ośrodka mają jakąś stronkę ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To co dzisaj na spota przyjedziesz ścigaczem chyba w piance do nurkowania
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
+ hak + żaluzyjki z misiem puchatkiem raczej ten kierunek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cała przyjemność po mojej stronie Wąski czyżby żona pogoniła zupa była za słona [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 22:20_________________________________________________Pany czy instalował ktoś etke pod windą 7 64bity bo już mi ręce opadają zgodności itp. nic nie pomaga
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
ładne , ładne a zdradzisz jaki to ten motorek 143 czy 170PS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol flaszka czeka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tiaaa...... teraz pewnie częściej będziesz parkować komuś w d*pie jak się będziesz gapić "ja wajta sznela majn libliś"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to na razie placisz komu ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę że się teraz spoty na myjkę pod BP przeniosły Marek i jak oglądałeś już dobranockę na nowej plazmie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co za duran oszczędność za FV rozumiem że by dał 35 a napisał 20 Dokładnie bezsensu decyzja dla paru złotych w US a teraz się mogą z tego komisu autentycznie sianem wykręcić i oddac tyle co na fakturze bo wiedzą że im tego nie udowodnisz i nie będziesz dymił bo brałeś udział w oszustwie podatkowym mi tu i jeszcze jak by było o 19 to byłaby dla mnie bomba jak w niemcowni widziałem jak z placu nasi ładują jakiegoś total spaleniucha to od razu było wiadomo po co im to tylko dla papierów i numerów. Coś takiego powinni od razu odnotowywać żeby numery z takiego totalnego zjeba były w jakiejś bazie i żeby można było to monitorować czy czasem za parę dni cudownie się nie odbuduje lub gdzie i u kogo takie nr wypłyną.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak przez komis to możesz oddać i zwrot kasy. Jak są wady ukryte to nie ma że "stan był znany w momencie zakupu" tym bardziej jak to komis to obowiązuje ich rękojmia oddaj paści a jak nie to prawnik sprawa na pewno do wygrania a skręcony licznik podchodzi pod oszustwo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grześ :oklaski: TFSI
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no widać ze chyba ktoś Cię najpierw w pupcie zabadał i dopiero dojechałeś przodem blotniki z tyłu w namiot poszły więc pewnie giry się wygły Pytam co interesuje bo nie wiem czy coś wiesz o tym aucie z linku co mam zobaczyć silnik środek ? bo po serwisach jeździć raczej nie dam rady nie mam czasu spadam będe wieczorem