Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
[ALL B7] Wymiana obicia tapicerki foteli z wersji standart na sport
Czy ktoś działał w tym temacie? Mam wersję foteli standart ale w full wersji elektrycznej + pamięć ustawień + poduszki w tylnych boczkach kanapy (boczki drzwi z roletami i podświetleniami). Taka wersja jest praktycznie nie do dostania na używkach w wersjach sport w skórze lub półskórze. Chcę zmienić same obicia na wersję sport przekładając tapicerkę i gąbki z wersji materiałowej sport na szkielet moich foteli tak żeby została ori elektryka boczki z AirBag-ami i tapicera drzwi z roletami. Taka operacja poprawi wygląd foteli i nie będzie problemu z poduszkami w tylnej kanapie i roletami w tapicerce drzwi bo zostawię ori co jest chyba jedynym wyjściem dla mnie. Moje pytanie czy widział ktoś szkielet siedzenia w wersji standart i sport różnią się czymś czy profil siedzeń nadaje tylko gąbką czy też może są inaczej zbudowane możliwa jest taka przekładka o której piszę czy raczej nic z tego ? Mam taką tapicerę stołków (foto przykład) a chcę założyć takie (foto przykład)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak masz felgę nom. czyli 7,5" to 215 będzie za wąska i fela będzie na styk lub będzie wystawać łatwo ją możesz uszkodzic np. krawężnikiem różnica w komforcie raczej nieznaczna w/g. mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
225/45 wys. gumy 101,25mm 215/50 wys. 107,5mm czyli ok.6mm wyższa ale dla 17" 7,5" szer. 225/45 to nominał 215 może być za wąska i wciągnięta chyba że masz 7"[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 23:11_________________________________________________ Różnica średnicy podanych kół 12mm, różnica wskazań prędkościomierza minus 1,9% Nowe koła maja większą średnicę i obracają się wolniej :decayed: prędkość wzrasta teoretycznie też o 1.9% bo koło pokonuje o tyle większą odległość przy jednym obr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie narzekajcie tutaj jest sztorm fale takie że plaży nie ma Chyba że w K-ku też tak duje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu jest tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to niezafajnie Gdybym był w Kraku to pewnie bym się cieszył że można odspanąć od lampy ale tutaj zostały gofry i net w tv mówili że z soboty na niedziele ma wrócić słońce teraz jest koło 20st. i cese
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eehh wybrałem się na urlop i leje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam i pozdrawiam z Międzyzdroji Chciałem myknąć szybciej więc wybrałem trasę przez Gebelsów (do samego Szczecina autostrada) i za Berlinem spotkalem kolegę z Klubu Trochę się pośmigalismy no ale że 1.9TDi więc walka była krótka ale za to zaraz mi błysnęło pomarańczowe światełko z przenośnego radaru i tyle w temacie śmigania zobaczymy ile przyjdzie euro do zabecalowania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol coś ty wybajerzył z tego swojego grzechotnika w twoim opisie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Strzała wszystkim Powiedzcie mi ma ktoś z was 17" na B6 lub B7 jakie macie ET mam fajne koła w zimówkach w dobrej cenie ale ET jest 47 nie wiem czy nie będą zbyt wciągnięte i np czy nie będą ocierać przy pełnym skręcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po stodołach 200-250 w komorze 300-400zł zależy jaki element jak duża macha to nawet 450-500 niektórzy sobie krzyczą jeszcze extra jak z dwóch stron trzeba np mache
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajnie w taką pogodę to mają ci co w teraz do góry kołami leżą i sączą pinacolade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cze dziewice masakra jak byście głosowali na kaczuchę to by tego nie było już raz księżyc zaje..li więc ze słońcem by sobie pewnie też poradził a tak to mamy słonce peru
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
prawdopodobnie tak, gdzies spod Wroclawia. Czemu pytasz? :> mówił mi o tobie sławny już jesteś nie dziw się bo on tylko żyje z 2.0TDI mówi że ile by miał to by ich tyle sprzedał tak to ludziom pada. Mówił że się coraz bardziej to kręci bo ludzie nawieźli tego i się zaczynają problemy. Pokazywał mi hale stało jeszcze 6 szt a przywiózł miesiąc temu 24 szt. Mówi że najlepiej idą doły zespoły wałków ale praktycznie sprzedaje wszystko bo wszystko leci. Nie które rozbiera i sprzedaje na części (te co nie jest pewny przebiegu i woli nie dawać gwarancji na całość) ale jak ma z małymi przebiegami to tylko w całości coś się ponoć za bardzo mądrzyłeś ale nie chciał mi powiedzeć dokładnie pewnie zakończyłeś w stylu Siemiana (to spier.....).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
David nie dzwoniłeś po głowicę czasem do kolesia z miejscowości Jegłowy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zalecam wszystkim na spota we wtorek zabrać ciemne glasy żeby nie zostać oślepionym blaskiem zajebistości Kercziego :> Espana OK Holendrzy grali za bardzo z buta nie podobało mi się to sędzia powinien ich połowę wypier.... a zwłaszcza tego dijonga czy kinkonga co z buta w klatę pociągnął obrońcy Hiszpańskiem fak tak z kora na całym gazie zostać zatrzymany zapewne czujnik brak styku lub wypadła adaptacjia poziomowania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czy używałeś kremu z filtrem i czapki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawid masakra juz mnie nic nie zdziwi w 2.0TDi widać hydrosztos nie trzymał oleju popychacz klepał szklankę aż się rozleciała na zdjęciach słabo to widać ale rozmawiałem z Markiem i tak to opisywał ciesz że to nie dół motoru bo wydatki byłby znacznie większe jak i robocizna [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 23:16_________________________________________________ A zmieniałeś rękę ? raz lewą raz prawą ? bo po 17h to pewnie gałę masz jak Pudzian od papieru byle nie jedną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale z tego co mi się wydaje to pod multi wkładali tylko BPW - BKN chyba nie wpasisz Manometr w rękę wykręcaj świecie i sprawdzaj kompresje coś się dowiesz jak będzie jakaś znaczna różnica między cylindrami to raczej stawiam że coś z dołem jak nigdzie kompresji to raczej rozrząd Tutaj żeby sprawdzić ustawienie rozrządu jest więcej zabawy musisz mieć taką specjalną krzywkę na wał (bo koło zębate na wale jest owalne) bo na dole na bloku nie ma znaków tylko trzeba założyć tą krzywkę na specjalny wpust w bloku i na niej jest znak i ma się zgrać ze znakiem na wale górne koło blokujesz w otworach trzpieniami (może być wiertło 6mm) jak dasz radę to powinno być ok jak się znaki nie zgadzają to QPA Rysunek jest od 16V ale 8v jest tak samo tylko mniej o jedno kółko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm.. Dawid nic nie wspomina o rozrządzie u mnie rozsypała się przekładnia wałków wyrów. zablokowało to wał pasek przeskoczyl parę zębów i QPA zaworów nie pogięło bo z tego co pamiętem to jest chyba bezkolizyjny (głowy nie dam) ale to i tak był już jego koniec bo jak zrzuciłem głowicę to na II i III cylindrze był chwycone tłoki (poszły pierścienie) auto 110k przebiegu cały motor poszedł w kosz tylko głowica i turbo się ostało wybrał mi jajka bo długo szukałem dołu tak żeby nie był już taki jak mój
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na razie nic nie sugeruje bo ja miałem ten motor i widzialem go w środku jak po minie z vietkongu 110kkm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czapka wszystkim David coś tam zmaścił multi wyszło czy BPW klęknął ;( silnik podziekowal, cos z zaworami chyba, ale sie okaze.. bida chyba coś masz koło 150Kkm czuję że to raczej nie zawory (bo niby co się miało z nimi stać ) nie chcę Ci źle wróżyć co siędzieje jaki objaw ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czapka wszystkim David coś tam zmaścił multi wyszło czy BPW klęknął ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
D.wieczór No powiem Ci że Dżygit jesteś bo 1200 to bym raczej nie startował chyba że masz jakąś głęboką rysę ale całej powierzchni bym tym nie robił. 2000 pod polerkę jak masz dużo małych rys Ok ale jak tylko chcesz usunąć takie drobne to pasta powinna wystarczyć bo z papierem to sie możesz przejechać. Weź arkusz poskładaj go na dwa razy wtedy zrobi Ci się taka packa wilekości ręki (polecam papier Wirka) i jedziesz jak tylko poczujesz że Ci papier chwyta tzn. że już jest mat pilnuj się bo woda zmyla i pracuj na całej dłoni bo jak będziesz przyciskał samymi palcami to jeszcze gorzej porysujesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra dobra chcę zobaczyć to za powiedzmy 2 tygodnie jak wosk z pasty odparuje bo na początku jest zawsze spoko potem dopiero wychodzą koła jak wosk zejdzie a co do odprysków to niestety jak masz zdziubaną maskę od kamieni to wychodzi po polerce tak jakbyś białą krędką je zaznaczył i nie idzie tego usunąć najlepszy jest do tego wosk koloryzujący czarny wtedy ponownie odpryski się zrobią czarne i mniej widoczne zrób zdjęcie pada bo ciekaw jestem jaki masz?