Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak widać chłopaki mają parcie na adrenaline
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tjaaaa bo jemu ajfon fajf tak doradził
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak widać za oknem słuszna jest linia naszej partii wczoraj gnam na spota ....22:30 i ni hu...hu tylko Gabryjel się jeszcze przyjaźnił z kimś z TT a przywiozłem kubełek z pisankami z KFC w ostrej panierce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czy w B5 był mikro lift bo kumpel Pabla ma aluminiowe dywaniki i nie wie czy to sprzed tego mini czy mikro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ciekawe 93tyś mil x 1,6=148tyś km a fartuchy błotników i progi bez żadnych obić od kamyków i bez śladu wypiaskowania jak tym ktoś jeździł że najechał 150tyś i auto z zewnątrz wygląda jak nowe i ponoć w oryginale czyli rozumiem że nic nie malowane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
on z pijanymi nie tańczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oczywiście że nie podejdzie "bez problemu" w B6 masz Air Bag jedno nabojowy w B7 i B8 są już dwa naboje. Podczas wypadku komputer decyduje czy odpalić jeden nabój czy dwa a co za tym idzie czy poduszka ma się mocniej napełnić czy słabiej. W B6 jest jeden nabój który napełnia poduszkę komputer nie przetwarza danych o decyzji jak ma zadziałać air bag. Podpięcie airbag-u z B7 , B8 do B6 i sposób jego działania to zagadka która się rozwiąże gdy komuś to wypali a wypalić raczej na pewno wypali ale czy we właściwy sposób czy nie zasilno lub za słabo hu..go wie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Lepiej skasuj te zdjęcia bo któryś życzliwy podeśle gdzie trzeba jest dokładna godzina wystarczy że sprawdzą monitoring i będą mieli tablice i możesz zdrowo zapłacić za tą czasówkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no zawsze mówiłem że Grucha to jes prze uj z włefu noże nożyczki ostrzy krawaty wiąże i usuwa ciąże Grucha wklej jeszcze filmik jak rozrząd w tym RS-ie wymieniałeś przez rure wydechową bo tam kiepskie dojście jest i tylko tak się da bez wyciągania motoru niech chłopaki zobaczą mechanika w akcji ze szkoły murraja Fantowski ja już się zbieram jakby co to dzwoń będę na Kotelnicy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to stawiasz jak nic Fantowski kto wie może rano spakuje deski i też się pojawię bo było żona mnie już pod Nowym Targiem targała czemu mnie jeszcze przy zlewozmywaku nie ma Boseron mam pytanie czy rano kiedy się obudziłeś d*pa nie bolała bo widziałem zdjęcia jak zachęcająco kimałeś pamiętasz czy chociaż było buzi na do widzenia czy tak cię porzucił :grin:
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
tam z tyłu w tym białym swetrze to Cuber
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa ty to akurat wiesz dobry śpiwór masz bo chyba będziesz spał w aucie na rondku z tego co widzę po tym zdjęciu spod stasindy bo nie widzę cię na letnich pod tą górę będziecie się razem z grusią grzali i ogonkami stykali ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ---------- Pytam bo jakby się wybierał to może bym się z nim umówił. Zapowiadają na jutro ładną pogodę a skoro takie warunki to może bym się wyrwał z chaupy i zdarł rdzę z kantów bo w tym roku nigdzie na deskach nie byłem niech mi Fantowski wyśle na PW swoją komórkę to jakby co jutro będę do niego dzwonił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spytaj się Fantowskiego czy bedzie jutro na stoku ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co mi z Q jak nie ma przyczepności ?!żeście się w to Q tak zapatrzyli jakby już miało wam we wszystkim pomóc ja mam Q i wiem że mnie nie wybroni przed wjechaniem komuś w dupe a tym bardzej gdy robi się taki układ lato a pod nim jeszcze zima
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tyla cy dojadziesz bo do łocka z punktasów jus nie daleśko i kiej moze tak być co by trza za pekaesem ganiać jak prawko zabirą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no oczywiście że lato no co ty no i oczywiście w klapkach bierz przykład z Pabla on zawsze na zloty tylko w letnich klapkach lata szkoda zimówek widać że tam wiosna a na podjeździe pod stasindę może być ciekawiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam to zapodane i wszystko ogarniam tym w fonie co trzeba ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- Karol kolega od złotego biznesu się odezwał mam mejla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czytaj forum ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- ja wczoraj wisiałem ech chopoki nie miała baba kłopotu to se kupiła ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- mam kolegę z B6 który ma tak "opuszczone" jak wasze po tym co przeszedł z tym autem to dziękuję za takiego naleśnika. Jak zaliczycie w trasie o północy chopka kończąc z dziurą w misie daleko od domu to wam odejdzie ochota na szuruburu poszły konie po betonie a jazda z nosem przy szybie po nieznanych drogach to jak dla mnie bez sensu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapiął go na hol dobre Ruks ty się znasz myślisz że mają przekroczone DMC w takim zestawie i czy kierowca pierwszego słonia musi mieć już B+E
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapiął go na hol
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zimo sklej już ci......e
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no mądrze ci ktoś doradził aceton rozpuszcza plastik weź spirytus np. salicylowy lub zwykłą czystą wódę (trochę dłużej zejdzie) a albo benzyne ekstrakcyjną tylko watką nie myjką do naczyń Kimi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jadę w środę ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- wypiję z pięć pian a potem zleję się do basenu i wracam a wszystko to BO ONA JUŻ TAM JEST I SIKA DLA MNIE - wam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pojeb......ło tą zimę drzwi do garażu zawiane do kolan:kwasny:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie no daj spokój i tak na to nie polecę