Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam taką zagwozdkę. Chciałem zmienić kartę SD na większą pojmeność w takim donglu z androidem (taki mały PC pod androida). Dongl ma taki bajer że pamięć nie jest na stałe wlutowana na płycie tylko jest jako slot na zwykłą kartę micro SD. Stara karta to 8GB 4klasa chciałem zmienić na 16Gb klasa 10 żeby było więcej i szybciej. Na tej ori SD jest cały system andka + programy. Zrobiłem klona dysku i wgrałem go na tą 16-tkę. Potem programem do konwersji partycji przesunąłem nie ulokowaną pojemność nowej karty (klon dysku wgrywa się i robi takie same partycje jak oryginał czyli dla 8Gb i stąd zostaje prawie drugie tyle nieulokowanej pojemności). Robiłem tak już z kilkanaście razy i po podmianie karty system się ładuje ale antek nie widzi dysku. W opcjach pamięci jest tylko pojemność RAM-u. Wie ktoś na czym polega myk żeby tak sklonować dysk aby wszystko banglało bo już mi graby opadają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wchodzisz w tryb awaryjny i walisz ten program on rozgniata karalucha potem ściągnij sobie darmowego (30 dni triala) kasperskiego z nową bazą i przeleć system bo ten robal tworzy kilka kopii plików wykonwaczych exe i jak ich nie znajdziesz wszystkich to za prę dni będziesz miał powtórkę z rozrywki miałem to dwa tygodnie temu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo "niedzielni" walnęli focha Robert a pokąd zalało wiesz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra cena jeśli ktoś szuka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo co to jest do za jakieś odwoływanie spotów od kiedy to decydujesz czy spot jest czy go nie ma była jakaś ankieta czy spot odwołać to że ktoś nie siedzi przed kompem i się nie deklaruje to nie znaczy że go już nie będzie. Po co rozsyłsz zaproszenia jak się potem na ludzi wypinasz szkoda gadać nie wysyłaj mi już więcej takich smsów dziękuję obecnym Fantowski wiesz że jestem prze ... z włefu noże nożyczki ostrze krawaty wiąże i usuwam ciąże warto było przyjechać nawet dla tych 6 osób
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ZIMO karwa wróc !!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:banan: a Ty co, podobno kupiłeś od boserona auto i na spota nie wpadłeś :whistling::whistling: nie był bo się podobno już coś zepsuło no przyjeżdżam na widzenie i od razu pełen komplet pod celą był
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pomogę ci a nie mówiłem ja dzisiaj akurat zaniemogłem globus mnie tak od rana napierdal.. że łomot skrzydeł muchy był dla mnie nie do wytrzymania a co dopiero odgłos waszych klekotów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale widać że gośc ma wyjebane lejce na wszystko genralnie ordnung muss sein
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to mi chyba nie odpowiesz bo mnie interesuje właśnie połysk i ciekawi mnie czy szybko widać na nim zarysowania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a robiłeś to w połysku czy w macie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chodzi o to że podłoga teoretycznie powinna być bez spoinowa płytki jak na razie przechodzą ale znając nasz kraj może się okazać za parę lat że przyjcie ciotka klotka i stwierdzi że płytki są be i mam dostosować się do wymogów i zrywać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chodzi o brak fug na które kręci nosem sanepid oni by chcieli najlepiej gumolit i żeby był jeszcze wywinięty na ścianę w sumie miałbym tego ok 35m2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapytaj się Cubra gdzie... Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2 a to już wiem gdzie przesiadujecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie tam ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo tak jest tylko w opcji po dzwonie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktoś jakieś doświadczenie z wylewanymi posadzkami żywicznymi ? interesuje mnie jakie to jest trwałe (twarde) czy szybko się rysuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to był spisek forumowej masonerii a tak dokładnie to był jednak zamach i do h...a ja się pytam gdzie jest krzyż
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a na marginesie kto ma zawał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
upomina się moderatora o niezaśmiecanie forum dublowanymi postami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mył sobie łokieć na deszczu ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- szukam LCD-ka najchętniej 15" żeby był zasilany z 12V i mocowanie z tyłu VESA 75mm i fajnie by było gdyby miał wbudowane głośniki i hub-a USB nie ma ktoś czegoś takiego do sprzedania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przesiadasz się na paliwo rolnicze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest diesel pojemność 4200 ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ---------- No jak tylko wyciągnął te kable z bagażnika to już wiedziałem że dziad odpali Pablo a ja stawiam że on ci się zapowietrza na układzie paliwowym Co za pogoda już trzecia burza się skręca a o 15 przebiegłem z auta może 20m i wyglądałem jakby mnie ktoś z wiadra potraktował ehhh... też bym zagrał tylko nie wiem czy się na 21:30 wyrobię no i czy aby rozwiną dach nad tym orlikiem dzwonił ktoś do Muchy ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Maciek nie unoszę się ale mnie trochę irytuje to że kilkadziesiąt osób głosuje w inny sposób niż kilkanaście i zaraz się pojawiają głosy że to na pewno jakaś psychoza i generalnie nie ma ta ankieta nic wspólnego z rzeczywistością. Zgodzę się z tobą że ta ilość głosów jest zadziwiająca ale może właśnie o to chodzi że ludzie którzy do tej pory się nie pojawili z racji tego że czwartek im nie bangla pojawią się w niedzielę i są to nowi ludzie. Może trzeba dać im szansę a nie z góry negować autentyczność ich chęci spotkania się. W/g. mnie to głosowane powinno być imienne zaraz byłoby widać czarno na białym kto za czym głosował i czy dotrzymał słowa Potem taki delikwent który głosował za wybranym dniem a notorycznie się nie pojawiał powinien być dyskryminowany z następnych tego typu głosowań ale to byłby już temat który chyba przerósłby formą wyboru rangę naszych spotkań.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zawsze tak jest że gdzie kucharek sześć tam dwanaście cycków więc nie siejmy fermentu i nie podnośmy sobie wzajemnie ciśnienia bo to bez sensu pozostawmy to ankiecie. Co wyjdzie to wyjdzie i trzeba będzie uszanować wolę większości i się z nią pogodzić amen.