Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo z tego co pamiętam to uszczelka tania nie jest. Ma aluminiowy rdzeń jak się ją nie delikatnie demontuje i nawet lekko zdeformuje to bezwzględny kosz jeśli się to robi fachowo to da razy drugi raz założyć bez problemu bo ma dobry silikon
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co znowu skrzynia :eek:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weź przestań bo puszczę w spodnie a zapomniałem pampersa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przecież grucha tego nie wciągnie na widełki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na jakiej podstawie tak? na podstawie uroku osobistego i zdjęcia z Bukowiny na łóżku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no że lepiej nie wychodzić z domu takiego cię nie znałem dżygit jesteś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Truth jest taka że za dużo Calvin Klein-a ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- myślisz ale on nie ma naklejki aquaauto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć foczko ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- ankieta ? myślę że by się zdało bo już dawno nie było ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- pytania do ankiety na co stawiasz jako usterkę u cubra: 1.turbo 2.przedmuch 3.dolegliwości gastryczne kierowcy 4.problemy geriatryczne kierowcy 5. i co jeszcze ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tylko wyciągną turbo (a to nie jest problem w stosunku do wymiany wszystkich tych uszczelek jakie podałeś) to powinno być widać na korpusie że są ślady ocierania wirnika i po temacie wiadomo czy turbo czy nie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a tak na marginesie to być mejbi ale turbo ma coś na rzeczy bo odgłos zanikał do zera po odpięciu siłownika żaluzji i ten dzwięk był jak dla mnie na 99% odgłosem czegoś trącego o coś a nie przedmuchu. Przy przedmuchu jest świst a nie taki zgrzyt ale nie upieram się żeby nie było że stracę kolejkę u Boserona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pogoń paścia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie tam zwykła troska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm...... żebyście nie musieli pożyczać lawety potem jakby co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie mój mały morderca:rolleyes:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poszło ci coś takiego jak na rysunku 71.010 lub 71.240 takich koszy jest kilka w skrzyni w zależności w jakiej sekcji sprzęgieł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Potrzebuję wymienić obydwa łożyska w p.kołach w a6 dacie mi namiar na kogoś kto mi to dziś ogarnie z bomby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pestka sobie wszczepił w prawą grabę polerkę rotacyjną czy ma tak wyrobiony nadgarstek od męczenia gruchy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaa... tą swoją pestką a potem się obudziłeś z klejem w gaciach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie dostałem myślisz że za "serdecznego kolege.." dostaniesz dodatkowo wosk gratis
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co ja matka boserona, dowiedz się od właściciela A co to ja się ciebie pytam?! ciebie cytuję
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no napisz jak to było jak się rozkraczyła bo ciekaw jestem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pytał Cię ktoś o coś kiedyś ktoś? se weś ty se wsać wary w odbyt Boseron czułem że tak skończysz po tym co widziałem na parkingu dwa tygodnie temu to była kwestia czasu Jeśli autentycznie masz zrobiony program to albo rozwaliłeś konwerter albo upaliłeś tarczki. Jaki był objaw ? Ja mam automat i nie robiłem programu chociaż korciło mnie to 250PS właśnie ze względu na skrzynię. Każdy zawodowy tuner powie ci że jak robisz program to trzeba też modyfikować soft skrzyni bo ona w ori zestawie pracuje w "tamdemie" programowym z kompem silnika. Jeśli ci zrobią tą skrzynię na gwarancji to bym się cieszył na twoim miejscu bo równie dobrze jeśli do tego dojadą że jest chip to powiedzą że skrzynia nie wytrzymała bo program ją rozwalił a dokładnie notoryczny banan u kierowcy ruszającego z pod świateł. Skrzynia jaką masz to ZF 5HP19. Pamiętaj na przyszłość że nie wolno butować skrzyni jak jest zimna (olej w skrzyni rozgrzewa się dużo dłużej niż płyn w silniku. Olej to najważniejsza rzecz w ASB dzięki niemu i jego jakości skrzynia pracuje. Olej w skrzyni musi być na 100% pewny i rekomendowany przez producenta nie lać jakiegoś zamiennika i niepewnego szitu który Pan Gienek poleca w warsztacie ASB twierdząc że taki leje i jest git. Olej musi być na 100% zgodny ze specyfikacją skrzyni. Softu nie zmieniaj tylko jeździj z głową nie butuj jak małolat. unikaj startów z kika bo to jest najgorsze dla skrzyni.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest onlyłan ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- bede
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co rozwalił się już konwerter w tej bejcy ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak dla mnie to, to w serii zadubcza tak że robi brązową kreche w majtach na starcie nie wiem na ile ci to ukręcą ale bez pampersa nie ma jazdy szkoda tapicery