Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo to ile ci koronek na zębach w skrzyni mam rezać goń tą bejce i kup sobie porządne ałdi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napisałeś ale skasowałeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Śniło Ci się? Nic takiego nie pisałem tylko wtedy co była dyskusja na ten temat co o tym mówiliśmy ale żadne zmiany nie nadeszły, musiała by być ankieta jak coś itd. Pablo nie pitol bo też widziałem że pisałeś że jest zmiana więc się teraz nie wykręcaj też tak uważam myślę że powinna być na ten temat ankieta powinien być dodany nowy status "ramkowicz" od razu wiadomo by było że ktoś jest na forum tylko dla ramki żeby się dowartościować bo nie może sobie znaleźć swojej ramki i się rejestruje tylko po to bo chce naszą ramkę więc myślę że powinniśmy poważnie podejść do sprawy tych ramek i jakoś ująć tą sprawę w jakąś ramę reguł dla dostania od Pabla tych ramek Pablo jak już komuś dajesz te ramki to ma się zobowiązać do odmachiwania i odtrąbiania klubowiczom z ramką. w każdym poważniejszym sklepie metalowym jeśli znasz wymiary tylko trzeba zaznaczyć że mają być o twrdości 8.8
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
było być a nie wcierać wosk w rame bajka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz ochłoń szkoda kasy na telefon Karol i Paweł ci z grubsza dobrze liczą dwie dyszki pęknie nawet nie wiesz na co ja to bym jeszcze lekko piątkę do tego dołożył. Widać że mocno w koło poszło (fela inna) i o podłogę się fest zaparło więc tak w ciemno to tak ćwiara jak ta X3 a jak jeszcze motor ma uwalony kolektor jak u Karola to ........ kupisz i będziesz kwartał składał do kupy. Redjasper nie dziękuj tylko na przyszłość zabieraj się do roboty z tym co trzeba. Jak zauważyłeś audi nie lubi drucików na pętelkę. Jakbyś miał to co trzeba to byś się już cieszył manetką i nie było by stresa.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poprostu chłopak wytrzeźwiał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rozstrząsam ostatnio temat instalacji pod inteligentny dom (myślę o wykorzystaniu rasberry PI) zobaczcie jak się ludziom nudzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakiś czas temu widziałem odwrotną sytuację w innym teście ;-) Na tym drugim filmie wytłumaczono dlaczego :-) Podstawową zaletą X-drive jest nie równy rozkład pomiędzy osie na dzień dobry choć nie wiem czy we wszystkich modelach. Quattro z rozdziałem 50/50 niestety jest bardziej podsterowne. Gdyby tak jeszcze mieć torsena na tylnej osi albo napęd z RS5... Tylko gdzie teraz znajdziesz quattro z rozdziałem 50/50? np u mnie ja zawsze rozdzielam 50/50
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kupił ktoś? NO Pablo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A po co ty się tak bawisz w te baki zalej idealnie pod korek (autentycznie pod korek nie pod wybicie pistoletu) przejedź stówkę i zalej ponownie pod korek i dowiesz się ile autentycznie pali pod korek a nie z jakiś wyliczeń (trasa trasie nie równa). Oczywiście jak chcesz to zrobić z 98 to musisz wcześniej wypalić tą 95 3500:naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie mam dresu jeszcze szkoda że cię już nie będzie pewnie na spotach bo do galerii na parking pod dach jest zakaz wjazdu ałt z junkersem zresztą teoretycznie nigdzie pod dach nie wolno ci wjechać zgodnie z przepisami Redjasper jeśli chodzi o to spalanie to ja jeżdżę na 98 może to ma też wpływ że auto mniej pali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ej Ty Ty....Żone masz... oj tam oj tam jest takie powiedzenie gdy kot śpi.... to raczej leciało tak .....przy jednej dziurze to i kot zdechnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cie kur.a zaraz skleje dresiarzu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo im powysyłał sms-y to i się zjawiły
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A może ankieta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to z podrapanymi felgami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaa.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przy jakim czwartku ?! jak obecnie jest niedziela w nagłówku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nie wiem właśnie kto za tym wtorkiem głosuje znowu jakaś masoneria
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale w tym aucie to tylko fele są kozackie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ja wpadnę z dwoma kumplami bo chcą cię strasnie poznać z bliska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś ty to nie odwołujesz dzisiaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się pytam czy ktoś kontroluje tą nową ankietę tak aby miała jakiś sens ? bo jak widzę za piątkiem jest już 9 osób z czego tylko jedna oficjalnie podaje się że jest Krakowa a reszta to cała Polska lub no name zaraz się okaże że piątek wygra i znowu przez takich jajcarzy będziemy się spotykać w zacnym gronie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spytaj się Pabla bo ostatnio to on decyduje kiedy są spoty odwoływane i zwoływane jak widać powyżej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę że sobie ludzie znowu walą w gumy w ankiecie StachuCBR - kujawsko-pomorskie zychu1992 - śląskie Adacho123 - warmińsko-mazurskie i jeszcze paru innych którzy h..wi skąd się wzięli bo pierwszy raz widzę te nicki na krakowskich a nie podają skąd są