Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol znalazłeś fejsa w skarbczyku ? jeśli tak to przywieź wieczorem ponawiam pytanie o tego GPS-a na USB jeśli ktoś ma i mógłby go wziąć wieczorem chcę coś przetestować na chwilę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo jak tam bejca już wiesz czemu z niej tak waliło jak koniowi z pupy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ma ktoś odbiornik GPS na USB ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma nic wspólnego , to całkowicie oddzielne układy jeśli ubyło ci go teraz po tej naprawie to znaczy że masz gdzieś wyciek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj tam oj tam czasem ktoś jest mniejszy i wsiada do dużego żeby się poczuć większym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taki gadżet wpadł mi do karety
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żebyś wiedział mniej więcej to wygląda tak. Zdjęcie E46 ale u ciebie powinno być podobnie. Jest grzałka przepływowa i pompka płynu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze sie dobrze wrzesien nie skonczyl. Ale spoko w Maju bedzie juz cieplej Sent from my Voyager Skończ z dietą zarzuć masę to ci się ociepli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa ściesię spocili chyba pod pachami chyba że czytaliście sobie do podusi Karol dzięki za nute i karte ale psa sobie wychowaj bo się nie podzielił kabanosem miodzio tobie też
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co ty gadasz gdzie komu się psuło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a na co ty liczyłeś jak mówią słowa proroka Będziesz Miał Wydatki liczyłeś że jak gość "płakał jak sprzedawał" to będzie tylko cacy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a majty sprawdzałeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rodzaj oleju tu raczej nie jest winny. Na bagnecie albo na korku od wlewu oleju nie masz takiego spienionego jasno brązowego nalotu ? Cały czas dziwi mnie ten smród bo dosłownie nie dało się wystać z tyłu auta. Jak wsiadłem do siebie to cały czas czułem na sobie smród tych spalin. Jak wywala uszczelkę to zazwyczaj wali biały dym i ma taki specyficzny słodkawy zapach ale nie wali tak jak u ciebie. Po tym co widziałem byłem przekonany że walnął ci wtrysk. Jest jeszcze taka opcja że wtrysk tak leje że ropa nie jest spalana tylko przedostaje się przez pierścienie do michy i stąd to przybycie oleju i dlatego też jest czarny i wodnisty bo jak jest płyn to on się nie miesza z olejem tylko są takie jasne smugi w oleju (to jest płyn) a na bagnecie i na korku jest taka jasno brązowa piana.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak to czytam to jakby ci to miodek redagował :facepalm:czego 12 litrów ochłoń i napisz to jeszcze raz bardziej sensownie Tzn co oleju przybyło ? jeśli tak to znaczy że jednak uszczelka pod głowicą poszła ale dziwne jest to że masz tak śmierdzące spaliny jak ze starego jelcza co by świadczyło o lejącym wtrysku ale skoro na bagnecie jest więcej niż było to na bank uszczelka pod głowicą. czyli remoncik góry , szlif głowicy , uszczelniacze zaworów , docieranie grzybków , uszczelniacze wtrysków , uszczelka pod głowicę etc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to musiało być 1,2 na wytrysku metalik skoro cię objechał ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- jezdziłem , tyle ze benzyną, słuchałem sprzętu .............. i nie zgadzam sie z Tobą no ale przecież wszędzie piszą że "pójde boso" i "on tu jest" idzie najlepiej na B&O
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weśsie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widział zdjęcie i kubek pożegnalny Cuber oficjalnie zamknął już sezon grillowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trasy i rozkładu jazdy busów do Wrocławia ;-) Łukasz po co sobie życie komplikujesz? Soft w silniku to nie problem ; problemem jest twoja prawa noga ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Działa cały czas bez problemu teraz też sprawdzałem a nie ma czegoś takiego dla audi?? sklep.gajos.com.pl ostatnio nie działała ta strona przez dłuższy czas Gajos to w Rudym szkopów gonił Sent from my Voyager a nie PEDROS :eusathink:w krajslerze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie ma czegoś takiego dla audi?? sklep.gajos.com.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A po hu.... jak u nas same bejce krajslery i skutery
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w b7 lampa z xenonem zawsze ma DRL możesz mieć z AFS lub bez (skrętny ksenon) żółty kierunek lub biały
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
skąd wiesz dotykałeś mu czyli jednak nie żartuje z tym że pod górkę....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dajesz robimy dzień szydery bo tu nudą jedzie ostatnio strasnie ---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- Samochód Boserona to nic, teraz ma poważniejszy problem. Nie stoi Mu pod górkę :-) Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2 weź przestań ile w końcu może stać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już myślałem że łykłeś całą serię klawiszem delete