Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weś sie masz szczęście że cały czas drzwi mocno trzymałem jak się bawiłeś z tymi pedałami żebyś się w długi nie wpierdo....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierwsze karwa słyszę
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Też miałem budować CAR-PC na mini-itx (mam nawet taką płytę Intela zasilaną 12V) Uznałem jednak że dla naszego wymiaru monitora w RNS-E to nie jest sesnowny pomysł. W tej chwili mam takiego dongla na androidzie procek 2x1,2Ghz ale nie oto to chodzi bo to nie ma być demon prędkości Przewagą jest platforma andka która jest bardziej skierowana pod małe wyświetlacze i łatwiej jest ją obsługiwać nie wspomnę już o ilości programów każdy kto ma smartfona wie o czym mówię. Sterowanie mam za pomocą takiej myszy żyroskopowej (nie wyobrażam sobie ogarnięcie sterowania RNS-Em CARPC zrobionego na płycie PC rozumiem że pewnie kursorem sterowała ny gałaka tak jak to ma miejsce w wyznaczeniu punktu trasy w navi ale to raczej uciążliwa obsługa i raczej zbyt irytująca w użytkowaniu. Taka myszka działa jak zwykła tyle że "machamy" sobie nią w powietrzu są też lepsze wersje z klawiaturą QWERTY wtedy jest jeszcze prosciej. Mnie zależy na tym aby się dowiedzieć czy warto się bawić w temacie kupowania konwertera HDMI-VGA czy obraz będzie dużo lepszy niż to co mam po CVBS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tejjjj Ty to pewnie masz stałe zlecenie przelewu dla ojca dyrektora co by się samo odpychało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaa.... czy ja coś mówię przecież wszyscy go chwalą no właśnie ale różaniec na lusterku nie zaszkodzi co by nie był tylko imbusik a i jest czym zająć palce w korku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jacha że warto super silnik jak wszystkie 2,0TDi:decayed: Jam miałem takiego BPW DawidN miał takiego i Mój kolega ma obecnie takiego i........ wszystkim padł U mnie praktycznie wysrało się wszytsko (przebieg 100tyś) rozlecial się zespół wałków wyrów. , uszk. wał . uszkodzoan gładź i,cyl = silnik szrot DawidN miał dłuższe wakacje (co padło to pytaj już go samego) Kolega też jest już po wymianie motoru - imbusik dał radę przebieg 110tyś Jak ten twój ma mieć 250tysi to........... łykaj ale nie zapomnij pierwsze co dokup sobie różaniec
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Mam taki fejs jak poniżej. Mam do niego podpięty miniPC (android) po CVBS. Używam tego głownie dla dzieci i ich bajek oraz gier . Mam na tym też np. automape ale niestety rozdzielczość jest beznadziejna (ze względu na nie skalowany sygnał CVBS) tzn. większość opisów funkcji itp. jest nie czytelna. Mogę z tego mini PC spróbować wyciągnąć RGB z synch. po gnieździe VGA tylko nie wiem czy jest sens się z tym bawić. Czy możecie wrzucić fotę jak u was wygląda np. menu tego tunera który podpinacie jak jest z czytelnością. Jak bym widział to mógłbym porównać ze swoim i wtedy wiedziałbym czy gra jest warta świeczki i warto wywalić tego mojego fejsa kupić dekoder HDMI-VGA wyciągnąć z tego RGB synch i kupić ten unlocker TV który sprzedaje Woszu bo można naprawdę niezły kombajn multimedialny sobie zrobić z Androida (steruje tym myszą żyroskopową po 2,4Ghz więc wszystko jest schowane) Poniżje zdjęcie mojego fejsa , wygląd automapy (interferencja obrazu na zdjęciach związana jest z odświeżaniem ) można z niej korzystać ale jej obsługa jest beznadziejna bo opisy funkcji są praktycznie nie czytelne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś znowu kupił tym razem od króla sałaty Nie słyszałeś Bentleya czyli łyknął tego jednego z dwóch z Berlina co to ich jeszcze nie znaleźli ? Ten chopok ma wszędzie układy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś znowu kupił tym razem od króla sałaty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciiiii..... mów szarlotki żeby nie było że się po czyimś niku ślizgamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myślałem że wrota bo mejl jest bez cenny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no myśmy stali za drzwiami dawaj kase no cóż zrobić zobaczyłeś sie napaliłeś i w długi wpierdoli...eś. Kerczi będzie miał za to japko nomber fajf tylko nam nie chce doli wypłacić bo mówi że mu przez nas HTC z ręki wypadł jak był na 4cm ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- Zdarte od męczenia freda Wiosna vel. od szarpania owoca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a Gruszka sprzedaje trzeba było od razu to co innego takiego kolegi to ze świecą..... to ja prysze dwa i hu..... z FV
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bój się i nie stój tyłem do drzwi ---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ---------- łykaj tylko poczekaj żeby trochę ostygł co by sobie migdałków nie poparzyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jak to w końcu było ktoś cię potrącił drzwiami czy wpierd...ł w długi bo to zmienia postać rzeczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiem ile miałeś ale i tak często zmieniasz hehe wczoraj mu upadł na spocie bo go ktoś drzwiami potrącił Powiedział że bitego już nie chce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wiemy w jaki sposób wpierd... się w długi więc chcemy pomóc Który liczył za cm a który otwierał drzwi ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaa czekał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co Ciebie przylało? Wiem ze mieszkasz niedaleko tej rzeki, to powód do euforii? aaa mowisz ze kasa z ubezpieczenia bedzie, spox Do spania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzwoń do ojca dyrektora z K2 bo tylko on to wie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miszcz ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ---------- senseju prowadź
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wisła żeby nie było że nie jestem prawdziwym facetem bo nie dre ryja pod oknami po kilku piwach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem dzisiaj byłem a łot?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ten który miałeś ostatnio na spocie na który Ramzes sie spuszczał ? ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- nie no fajny sprzęcik wart tej ceny , ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- Cuber nie pracuj tyle bo coś Cie ostatnio trudno uchwycić..... Zdupcaj ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- Dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tej czarnej