Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FANTOMAS

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FANTOMAS

  1. Bartłomieju Jabłczyński a czemuż to chciałeś mnie rozjechać
  2. Kolega weście sie już nie widzicie że ma już chłopak dosyć nic tylko amortyzatory kablówki i że niby jeszcze noże nożyczki ostrzy krawaty wiąże i usuwa ciąże dajcie chłopakowi spokój koledzy..... ty wiesz Bartek że ja dla ciebie bym nere oddał
  3. weś sie i gdzie się przepiszesz ? na forum dla tuczników ( prosiak.pl) ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- ogonek
  4. ja drwię tylko z twojego badziewnego telefonu który nie ma nawet polskich znaków ..a na marginesie to tak w ogóle to jak ty masz na nazwisko ? no nie obrażaj się wiesz przecież że cię lawjam a za to UPC to masz u mnie na starość pełny garnitur w porcelanie
  5. Dzięki Japko ty moje za załatwienie chodów u siostry w UPC teraz mam taki pakiet jak pisał Kerczi
  6. nie każdy ma takie ciepłe krótkie spodenki jak ty
  7. dzięki za błyskawiczną odpowiedź multi funkcja z A8 (bo o to pytałem) nie pasuje do w/w. kiery. Przerabiałem temat. Są dosłownie milimetrowe różnice w kształcie i nie da się tego zrzeźbić w żaden sposób.
  8. Uwaga japko będzie dziś na spocie prosiakiem
  9. Ruks to nie tędy chyba droga myślisz że po co oni robią te naleśniki żeby się to lepiej turlało ;-) Ma być nisko i szeroko i h.....
  10. ....ciotka Jadzia idzie... 15 powodów przez które nie lubię "Wszystkich Świętych" - YouTube
  11. miszcz błyskawicznej riposty już podał raport tvn turbo
  12. nie no spoko generalnie było że coś tam coś tam że rozmowy przy zielonym stoliku hu..a dały i że zasady z zasady to
  13. Przed momentem na tvn turbo wywiadu udzielał ser Wąski Robert vel. Żubr I co było pierwsze
  14. tia... ałdi bez bocznej szyby że niby się mu ekiera nie mieści on tam na dole zmontuje rozlewnie wody z lichenia instalacje na ścianach mu mu już zrobili
  15. Pablo bierz tą opcję jest z kim potańczyć i dobre ciasto zjeść taki wypas to ze świecą Fotka z mojego nowego szpeja. Przyjade sie dzis pochwalic Wiosna tak mi się właśnie coś wydawało że za ładny jesteś a to widać dzięki 6 rdzeniom 24GB ramu
  16. Pablo bierz tą opcję jest z kim potańczyć i dobre ciasto zjeść taki wypas to ze świecą
  17. ufff... mnie nie będzie bo napisałem do gruszki czy zakładać zimę i mam zimę (oszust p...) szkoda mi zimy tej wiosny gdy jest jesień
  18. yebany załapał google translator jeśli to było stukanie to kompensator luzu zaworu nie trzymał oleju. Auto długo stało olej z niego wyciekł i krzywka klepała w szklankę zaworu dopóki kompensator nie nabił się olejem a to chwilę trwa. Nie jest to żaden problem jeśli dzieje się tak tylko wtedy gdy auto b.długo stoi gorzej jeśli dzieje się tak notorycznie np. po nocnym postoju wtedy "hydrosztos" do wymiany.
  19. z tego co pamiętam to jest filtr przelewowy tak żeby nie brało płynu z dołu zbiornika czyli co ONLY RIGHT HAND

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.