Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bartłomieju Jabłczyński a czemuż to chciałeś mnie rozjechać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolega weście sie już nie widzicie że ma już chłopak dosyć nic tylko amortyzatory kablówki i że niby jeszcze noże nożyczki ostrzy krawaty wiąże i usuwa ciąże dajcie chłopakowi spokój koledzy..... ty wiesz Bartek że ja dla ciebie bym nere oddał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
weś sie i gdzie się przepiszesz ? na forum dla tuczników ( prosiak.pl) ---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- ogonek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja drwię tylko z twojego badziewnego telefonu który nie ma nawet polskich znaków ..a na marginesie to tak w ogóle to jak ty masz na nazwisko ? no nie obrażaj się wiesz przecież że cię lawjam a za to UPC to masz u mnie na starość pełny garnitur w porcelanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Japko ty moje za załatwienie chodów u siostry w UPC teraz mam taki pakiet jak pisał Kerczi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty se ochłoń
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie każdy ma takie ciepłe krótkie spodenki jak ty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prosiakiem ?
-
Wyciągnięcie przycisków z multifunkcyjnej kiery audi TT
dzięki za błyskawiczną odpowiedź multi funkcja z A8 (bo o to pytałem) nie pasuje do w/w. kiery. Przerabiałem temat. Są dosłownie milimetrowe różnice w kształcie i nie da się tego zrzeźbić w żaden sposób.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uwaga japko będzie dziś na spocie prosiakiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ruks to nie tędy chyba droga myślisz że po co oni robią te naleśniki żeby się to lepiej turlało ;-) Ma być nisko i szeroko i h.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
....ciotka Jadzia idzie... 15 powodów przez które nie lubię "Wszystkich Świętych" - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szifo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miszcz błyskawicznej riposty już podał raport tvn turbo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tv trwam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie no spoko generalnie było że coś tam coś tam że rozmowy przy zielonym stoliku hu..a dały i że zasady z zasady to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przed momentem na tvn turbo wywiadu udzielał ser Wąski Robert vel. Żubr I co było pierwsze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Marchewka rulezzzz...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tia... ałdi bez bocznej szyby że niby się mu ekiera nie mieści on tam na dole zmontuje rozlewnie wody z lichenia instalacje na ścianach mu mu już zrobili
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo bierz tą opcję jest z kim potańczyć i dobre ciasto zjeść taki wypas to ze świecą Fotka z mojego nowego szpeja. Przyjade sie dzis pochwalic Wiosna tak mi się właśnie coś wydawało że za ładny jesteś a to widać dzięki 6 rdzeniom 24GB ramu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo bierz tą opcję jest z kim potańczyć i dobre ciasto zjeść taki wypas to ze świecą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i jak tam na froncie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ufff... mnie nie będzie bo napisałem do gruszki czy zakładać zimę i mam zimę (oszust p...) szkoda mi zimy tej wiosny gdy jest jesień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
yebany załapał google translator jeśli to było stukanie to kompensator luzu zaworu nie trzymał oleju. Auto długo stało olej z niego wyciekł i krzywka klepała w szklankę zaworu dopóki kompensator nie nabił się olejem a to chwilę trwa. Nie jest to żaden problem jeśli dzieje się tak tylko wtedy gdy auto b.długo stoi gorzej jeśli dzieje się tak notorycznie np. po nocnym postoju wtedy "hydrosztos" do wymiany.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego co pamiętam to jest filtr przelewowy tak żeby nie brało płynu z dołu zbiornika czyli co ONLY RIGHT HAND