Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przy sobie mam tylko francuza To powiedz jej zeby juz puscila, bo tak dlugo to nie zdrowo Sent from my Porsche Jak ma francuza to chyba ON a nie ona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękuję za karty. Szkoda że wyścig się okazał ustawiony gruche laska wydymała mimo że od dwóch dni nic nie jadł żeby z masy zejś w bolidzie. Grucha kasztel masz niezły przy wejściu rozdawaj mapki żeby nie było że będziesz znajdował potem jakieś zmumifikowane ciała znajomych którzy się zgubili
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
;)no Wpadne na te karty zobaczyć jak owocówką sprzęt poniewiera
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale gołąbeczki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sie znalazł młodzieniec
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tarmosiłeś jej żubra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a skąd to u ciebie takie GŁĘBOKIE przemyślenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
polecam Gruszka ma lepszego patrząc na to zdjęcie i jego zachwyt na twarzy to też mi się tak wydaje ale tzn. co grubszego czy dłuższego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no Gruszka mówiłem żeby sobie fotel podniósł to nie ...spoko wszystko widzę gość nie zdążył wcisnąć wajchy w dół od platformy a u Gruchy już było R i but zdjęcie banana z przed buta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee.....już nie przesadzaj przecież to nie ciężarówka z 15L borygo w układzie W taką pogodę jak teraz zapalasz silnik wyłączasz wentylację na OFF (bo jej wiatrak schładza płyn w nagrzewnicy non stop stąd też dłuższe nagrzewanie) i nie ma bata żeby po 15-20 min nie złapało 90st na postoju. Ja jednak obstawiam że tam jest uwalony termostat. Można to też sprawdzić łapiąc za górny wąż od chłodnicy. Jeśli po odpaleniu na zimnym silniku po kilku minutach czuć że wąż się robi cieplejszy to na bank termostat. Termostat powinien otworzyć wyjście z bloku dopiero w pobliżu 90st.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm,... A to czemu tak uważasz ?W poprzedniej b7 z dieslem nigdy nie miałem opcji żeby temp. nie była na 90st i owszem czasem długo to trwało zwłaszcza podczas większych mrozów ale nigdy nie było tak żeby nie dało się zagrzać na postoju do 90st . Jeśli ktoś tak ma to ma albo wadliwy termostat , czujnik temp. albo zegary. Jeśli cały układ chłodzenia jest sprawny to musi się dać zagrzać bo tak projektowane są silniki. Silnik optymalnie pracuje w temp. ok 90st i to jest jego optymalna temp.pracy wszystko poniżej i powyżej jest nie wskazane i ma temu zapobiegać termostat. Wiem że diesel ma większą sprawność przez to też mniej się grzeje ale nie mów że nie może złapać nominału na w.obrotach w takie dni jak teraz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie zajebiszcza jest ma kółeczka więc bez problemu można ją sobie zabrać gdzie się chce w sam raz na zimowe wieczory bo jest się do czego ciepłego przytulić bez zobowiązań ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta drukarka jest w takiej cenie bo tusze potem kosztują coś koło 100 za kompl. Nie opłaca się jak kierczikierownik napisał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nic się nie stało Polacy nic się nie stało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki Q..a mecz co mało wam jeszcze żenady
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeśli na wolnych obrotach (na postoju) po chwili temp. się dźwiga to na 100% termostat jeśli temp. ani drgnie znaczy że czujnik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie jak kolega radzi paliwo rolnicze rulez w sam raz na długie zimowe wieczory nie będziesz się nudził w garażu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert jak do sprzedania jest to ze zdjęć to aftomat nie manual i klima jedno strefowa z tego co widzę wydaje mi się na 99% że do obecnego liftu x3 wcale nie miały dwustrefowej klimy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To nie masz tak w domu co wieczór? biduś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miasto to centrum Krakowa a Czyżyny to Czyżyny aha.... a kłonie napoił i swiniom dał he ? bo chude jak descki stajają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co ty na wsi mieszkasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
5 zeta za podst. dycha za odwołanie od lasera z ręki 15 ze statywu 20 z półprzysiadu gratis wniosek o badanie wzroku i psychotechniczne i pracy pod presją MF nr konta na pw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i zegarek ma sprawny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To może nabałagań do wieczora to się znajdzie ;-) Potrzebuje fejsa na androida a na vaga niema chyba apki :-(