Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no trochę już przynudzają może zmieńcie temat na np. który ma dłuższego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kryzys dopadł też TOP GEAR-a wyprzedają Stiga w częściach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz kamerę to nagraj kiedyś Generalnie kogo nie zapytam to mus ię 1,9 TDI słabo nagrzewa, np Golf, Fabia czy Octavia. Jak będziesz na spocie to muszę zerknąć bo może coś masz inaczej obudowane niż jest w ten jego pasek ma najwydajniejszy układ ogrzewania w tej klasie aut kiedyś gdzieś o tym czytałem więc może tak być jak pisze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma za co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sam już nie wiem gdzie ty siedzisz w tym M1 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ty będziesz kręcił a silniczki poprzez układ samopoziomowania i tak będą wracać na zapamiętaną pozycję "0"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol randkowanie z Zuzią zaczął od przeszkolenia jej w temacie ETK-i czytaj forum ...... kilka stron wcześniej o tym pisałem przed ust. lamp wchodzisz ster lamp potem w nastawy podst. i kanał 01 RUN ustawiasz lampy i dajesz wykonaj po chwili powinno wyskoczyć ADP. OK
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
K1 najlepszego motyw z pingwinami na przejściu w "Drogówce" pod koniec filmu - budzę się już drugą noc zlany potem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo się wcześniej wyspałeś na blacie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm.....bo kto bogatemu zabroni jak parę złotych w portfela zabierze a może i dowód
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak będzie rozgarnięta pała to od razu się skapnie że gość jedzie na światłach jakich nie ma fabrycznie w takim modelu a że masz popularny model więc wcześniej czy później trafisz na kolesia z lizakiem co ma też takiego pieszczoszka jak ty .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nex ale to nie są światła do jazdy dziennej tylko przyciemnione długie układem PWR (nie wiem ile za to dałeś ale koszt zrobienia takiego układu na tyrystorze to ok. 10zł strona). Lampa nie ma homologacji DL więc każda pała jak i przegląd Ci to zaneguje to taki sam temat jak z dokładanymi ksenonami. To ustawienie na zasadzie sugerowania się procentowym opadem snopa światła to Ci mogą w ASO albo na diagnostyce ustawić z taką dokładnością tym reflektrometrem ale na ścianie to nie ma się co szczypać o +/- 1cm bo przejście światło cienia na soczewce to dobre kila centów nie mówiąc o zwykłym kloszu więc w/g. mnie zabawa w takie dokładności nie warta czasu i zachodu przy takim sposobie ustawiania. Ja to od lat robię tak że szukam dobrego płaskiego miejsca (idealnie się właśnie nadają parkingi w hiperach bo tam jest płasko i wolną ścianę zawsze trafisz) staję tak ok. 5m mierzę wysokość środka snopa światła w lampie (np. środek soczewki) i mniej więcej na tej samej wysokości ma być środek światła na ścianie. Oczywiście w xenach trzeba to poprzedzić włączeniem ADP. w module xenonów i zapamiętaniu nowych ustawień bo bez tego po ich ponownym włączeniu silniczki samopoziomowania wrócą do poprzednio zapisanych ustawień. ---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ---------- dla mnie bomba dziurek w paszczach nigdy dość
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szukałeś już kolegi do pary :grin: Panowie, to miłe, że już sobie o mnie rozmawiacie, ale jak widzicie, ja też tutaj wchodzę, a obgadywanie już nie jest takie miłe. Ale my przecież w samych superlatywach, jak chcesz się przekonać zapraszamy na spota tiaaa........
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miłe nie miłe , może wszystkim wyjaśnisz sens Swoich PW które rozsyłasz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a myślałem że mi powiesz że już jesteś zajęty na sobotę z kolegą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szukałeś już kolegi do pary :grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie .....z karaibów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i po hu... to białe leci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Ty u Fritza w piwnicy siedzisz? Grusia ty mój Jemsie Bondzie Ja nie mogę i mam na to papier Themon nie wiem co Ci przepisali ale może bierz połowę bo zauważyłem u ciebie istny słowotok i wzmożoną pobudliwość forumową chyba przez cały rok tyle nie skrobnołeś co przez ostatnie dwa dni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ruks wbijaj do mnie bo mi też trochę śniegu zostało na parkingu dla ciebie musi krótka piła a pudło i jakiś wazon też się znajdzie no i na bank dostaniesz pole position
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
geriatria do spania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oglądał to ktoś ? szkoda oczu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sialab
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rozbiłem słoiki gdzie qr** moja kamera ja się pytam