Treść opublikowana przez b0cian
-
[B5 AFN] Problem z klapą przepustową w przewodach ssania oraz błąd kluczyka.
no wlasnie ja juz nic nie wiem, ten silnik to chyba jakis k...rka skladak
-
[B5 AFN] Problem z klapą przepustową w przewodach ssania oraz błąd kluczyka.
powiem tak testowalem samochod na kompie jakims multi diag i jedyne co mi dali to kartke jedna z 3 punktami: 1) zawor klapy przepustowej w przewodach ssania N239 - 01282 031 (przerwa zwarcie do masy) 2) kluczyk 01176 007 Sygnal zbyt maly Błąd stały
-
[B5 AFN] Problem z klapą przepustową w przewodach ssania oraz błąd kluczyka.
dzieki piekne za podpowiedz, sprawdze twoj pomysl[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 11:59_________________________________________________Odpiolem ta kostke od predkosciomierza i dalej wibracja jest. Na wolnych obrotach to kierownica trzesie sie niezle.
-
[B5 AFN] Problem z klapą przepustową w przewodach ssania oraz błąd kluczyka.
Witam. Borykam sie juz od dluzszego czasu z bledem ( tak jak w temacie z klapa 01282 031) .Wiec wklejam zdjecia na ktorym zaznaczylem zawor ktory nie dziala, po wyjeciu nie ma zadnej roznicy. (napiecia rowniez). Tylko nie wiem czy ide w dobrym kierunku. Drugi blad to blad kluczyka nie wiadomo skad sie wzial tym bardziej ze samochod jezdzi i pali (01176 007 Sygnal zbyt maly ). I ostatnim bolem sa wibracje ktore wpadaja od 1000-2000 obrotow dalej natomiast znikaja. Jesli mozecie prosze o porade. Dziekuje i pozdrawiam. ( Poduszki zostaly wymienione ale wibracja nadal jest) [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 20:40_________________________________________________podpowie ktos cos na ten temat
-
[B5 AFN] Raport po podpieciu do kompa - pomoc
ok dziekuje pieknie
-
[B5 AFN] Raport po podpieciu do kompa - pomoc
no dokladnie cos takiego wyskoczylo i to dziwne non stop mi sie swieca te 4 bledy i niedaja sie wykasowac
-
[B5 AFN] Raport po podpieciu do kompa - pomoc
Witam koledzy mam pytanko jesli ktos wie co oznaczaja bledy wyswietlone przep komputer prosze o porade co nie tak jest. Tzn w czym moze tkwi problem. Pozdrawiam 1) masowy przeplywomierz powietrza - g70 17552 p1144 003 przerwa zwarcie do masy ( blad sporadyczny) 2) zawor klapy przepustowej w przewodach ssania - n239 01282 031 przerwa zwarcie do masy (blad sporadyczny) 3) magistrala danych ukladu napedowego 18057 p1649 003 bledne daneo od jednostki ster abs (Blad staly) 4) magistrala danych ukladu napedowego 17656 p1248 003 bledne dane od js skrzyni biegow (Blad staly) [br]Dopisany: 08 Maj 2009, 20:46_________________________________________________naprawde nikt nie wie o co moze chodzic?
-
[B5 AFN] blad 01282, przerywa, trzesie
wlasnie nie mam logow kolega kiedys mi sprawdzil na komputerze a logow nie wydrukowal w tym sek
-
[B5 AFN] blad 01282, przerywa, trzesie
witam mam taki problemik maly ostatnio wyskoczyl mi blad 01282 - zawor klapy przepustowej cos nie tak, po paru dniach zaczal mi samochod przycinac pare sek i idzie dalej, i na luzie trzesie samochodem czuc jak pracuje mocno az telepie go co to moze byc? za co wogole ten blad odpowiada i czy to jest tego przyczyna?
-
[B5 AHU] Zawór klapy gaszącej
powiedz mi gdzie sie mniej wiecej znajduje ten zawor z ta wtyczka bo nie mam pojecia
-
[B5 AHU] Zawór klapy gaszącej
to ten mi wywala 2x sprawdzalem blad 01282 N239
-
[B5 AHU] Zawór klapy gaszącej
ma 110 koni i rok 97 pozniej sprawdze dokladnie ale nie wiem o co chodzi z tym bledem co jest nie halo[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 11:05_________________________________________________AFN
-
[B5 AHU] Zawór klapy gaszącej
nie ja sie pomylilem i tak zaznaczylem ahu
-
[B5 AHU] Zawór klapy gaszącej
witam mam taki problem dzis podpialem pod komputerek audiczke diselka i otoz wyskoczyl mi blad 01282 N239 ---- Zawór Klapy przepustowej w przewodach ssania. o co tu chodzi moze ktos mnie nakieruje z gory dziekuje i pozdrawiam[br]Dopisany: 06 Styczeń 2009, 21:40_________________________________________________prosze o przeniesienie tematu pomylilem dzialy przepraszam
-
[ALL B5] Blad. migajacy samochod z kluczykiem
witam mam taki problem nie wiem co jest. przekrecam kluczyk, odpalam normalnie i mi sie swieci kontrolka samochodzik taki z kluczem o co moze chodzic, jestem swiezy takze prosze o wyrozumialosc. Audiczka b5 97r 1.9
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich!!!!