grzes86

O grzes86

Osiągnięcia grzes86

Reputacja

1. witam posiadam audi a4 rok 1996 1.9 tdi i mam problem z paskiem rozrzadu poniewaz przeciera sie i traci z szerokosci i od gory sa same luski jakby sie miał za chwile urwac ! pomozcie nie wiem co robic
  2. witam wszystkch klubowiczow!! mam audi a4 1.9 tdi 1996 rok 110 km ! mam problem z paskem rorzadu poniewaz sciera mi sie pasek rozrzadu od gory pasek wyglada jak mial by sie zaraz perztrzec i nie iwem co jest tego przyczyna w ksizazce pisze ze moze sie scierac ale czy moze to az tak wygladac !! po sciagnieciu obudowy sa widzoczne same wiory!! i nie wiem co z tym zrobic !!
  3. Witam wszystkich klubowiczów. Mam nadzieję że uda mi się uzyskać parę informacji na temat mojego auta. Pozdrawiam