chriss

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez chriss

1. Witam

Zwracam sie do Was z prośbą o przekazanie 1% podatku dla mojego kuzyna i przyjaciela Sławka chorego na stwardnienie boczne (SLA/ALS) ,niektórzy z Was mieli okazję go poznać jako zdrowego i pełnego życia człowieka ,był świadkiem na moim ślubie. Jeśli nie macie komu a możecie to przekażcie mu ten 1% tu podaje linka do strony gdzie wszystko jest przedstawione łącznie z historią choroby oraz dokumentacją medyczną http://www.stwardnienie.pl/home/

Cel szczegółowy 1% ROGULSKI, 3045

Nr KRS 0000270809

6710ab6a6aa2b48amed.jpg

Pozdrawiam chriss

2. :hi:W nawiązaniu do mojego wcześniejszego posta okazało sie że czasami MC Tobi potrafi otrzeć czasami szyjkę a poza tym jest gorszy jakościowo w porównaniu do Romera. Miałem też możliwośc przymierzenia obu tych fotelików i przetestowania. Po przeanalizowaniu zakupilyśmy ROMER KING PLUS z kolekcji 2013 dodam że pasuje idealnie i nie ma żadnych problemów z montażem na tylnej kanapie w B5 ot taka informacja dla potomnych może się komuś przyda.

:decayed:

3. Kiedyś pracowałem w branży więc mam swoje pewne źródła więc wiem co leje i wiem czym sie różni wyśmienita Verwa czy V-Power oczywiście tankuje zwykły ON i nigdy nie miałem żadnego problemu z pracą silnika czy odpalaniem.

julo23 -Kiedyś zaglądałem im do zbiorników :wink:

4. Dokładnie tak jak kolega pisze lać dobrej jakości paliwo i dbac o kondycje motoru a napewno unikniemy problemów z odpalaniem.

Zresztą już kiedyś pisałem, dobrej jakości paliwo to podstawa i nie trzeba żadnych specyfików lać .

5. :hi:

Przymierzam sie do zakupu fotelika 9-18 kg bo mój syn już zaczyna wyrastać z obecnego fotelika 0-13kg. W sumie to mój wybór jest pomiędzy Romer King Plus a Maxi Cosi Tobi z przewagą na Maxi Cosi. Tak zastanawiam się czy aby te pasy w Tobim nie powodują otarć szyjki dziecka, chodzi mi o ten system odchylania pasów bo z tego co oglądałem w sklepie to wyglada to na dosyć sztywe.Oczywiście pytanie kieruje do osób mających taki model fotelika i jeszcze jedno pytanie czy bez problemu mieści sie w naczych A4-kach.