Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss opublikował(a) temat w Łódzkie
    Witam Zwracam sie do Was z prośbą o przekazanie 1% podatku dla mojego kuzyna i przyjaciela Sławka chorego na stwardnienie boczne (SLA/ALS) ,niektórzy z Was mieli okazję go poznać jako zdrowego i pełnego życia człowieka ,był świadkiem na moim ślubie. Jeśli nie macie komu a możecie to przekażcie mu ten 1% tu podaje linka do strony gdzie wszystko jest przedstawione łącznie z historią choroby oraz dokumentacją medyczną http://www.stwardnienie.pl/home/ Cel szczegółowy 1% ROGULSKI, 3045 Nr KRS 0000270809 Pozdrawiam chriss
  2. :hi:W nawiązaniu do mojego wcześniejszego posta okazało sie że czasami MC Tobi potrafi otrzeć czasami szyjkę a poza tym jest gorszy jakościowo w porównaniu do Romera. Miałem też możliwośc przymierzenia obu tych fotelików i przetestowania. Po przeanalizowaniu zakupilyśmy ROMER KING PLUS z kolekcji 2013 dodam że pasuje idealnie i nie ma żadnych problemów z montażem na tylnej kanapie w B5 ot taka informacja dla potomnych może się komuś przyda.
  3. Kiedyś pracowałem w branży więc mam swoje pewne źródła więc wiem co leje i wiem czym sie różni wyśmienita Verwa czy V-Power oczywiście tankuje zwykły ON i nigdy nie miałem żadnego problemu z pracą silnika czy odpalaniem. julo23 -Kiedyś zaglądałem im do zbiorników
  4. Dokładnie tak jak kolega pisze lać dobrej jakości paliwo i dbac o kondycje motoru a napewno unikniemy problemów z odpalaniem. Zresztą już kiedyś pisałem, dobrej jakości paliwo to podstawa i nie trzeba żadnych specyfików lać .
  5. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak wszyscy to ja tez sie pochwale że zdałem za pierewszym razem kat A+B w 93r. w dodatku trzynastego, oczywiście maluszkiem Ciągnik,czerwony ciągnik. Zawsze chciałem mieć takie coś Właśnie po to, by wozić ją Czterysta, pojemność dwa czterysta .... :polew: Traktor racing volvo terror - YouTube
  6. chriss odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Też kiedyś coś mi szwankowały drogowe w manetce (podejrzewałem że styki zaśniedziały ) psiknąłem preparatem o nazwie Kontakt U do zmywania elektroniki i problem jak ręką odjął
  7. Przymierzam sie do zakupu fotelika 9-18 kg bo mój syn już zaczyna wyrastać z obecnego fotelika 0-13kg. W sumie to mój wybór jest pomiędzy Romer King Plus a Maxi Cosi Tobi z przewagą na Maxi Cosi. Tak zastanawiam się czy aby te pasy w Tobim nie powodują otarć szyjki dziecka, chodzi mi o ten system odchylania pasów bo z tego co oglądałem w sklepie to wyglada to na dosyć sztywe.Oczywiście pytanie kieruje do osób mających taki model fotelika i jeszcze jedno pytanie czy bez problemu mieści sie w naczych A4-kach.
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale cioty z tych policmajstrów
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pożar hali na Przybyszewskiego .......... jak sie nie myle to remik ma tam mechanika Pożar hali na ul. Przybyszewskiego [film, zdjęcia] Podobno mają całe osiedle ewakułować
  10. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Trzeba mieć farta .......... Pijani kierowcy zawsze mają farta
  11. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobrydzień doczekaliśmy sie i u nas śniegu a media już robia sensacje "czeka nas drogowy paraliż....."
  12. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najlepszego Tomek
  13. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    eh ten Marcel na sam jego widok można sie uśmiac taki typ
  14. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja sie pytam po co wy jeszcze do nich jeździcie ........ patałachów
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mówiłeś mówileś
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    doświetlanie halogenami kojarzy mi sie tylko z jedną marką na Fy ale ja jestem starej daty i nie znam sie na dzisiejszej modzie
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    już przewiozłem to co miałem do przewiezienia jednak Avant to Avant ale dzięki za cyne
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mario powiadasz bełkotał a jeżeli chodzi o grzybki to polecam okolice Inowłodza
  19. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O to pewnie my sie gdzieś spotkaliśmy w Tygrysie , Medyku lub Balbinie
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    postaram sie podjechać
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    postaram się podjechać
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Trudno sie mówi a myślalem że załapie się na promocyjnego browara
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przejeżdżałem JP przed 19 i nikogo nie widziałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.