Treść opublikowana przez chriss
-
Filtry oleju
Niektóre ASO już montują (filtry no-name made in china ).Narazie jako zamiennik :wallbash:więc przestrzegam. A wygląda to tak :
-
Spociki Łódzkie
ty masz polifta i sie nie liczysz chyba że tak
-
Spociki Łódzkie
a to ci powiem misiu kolorowy ze nic sie nie zmienilo od czasow b5. u mnie czy jest czujnik, czy jest odlaczony, czy jest olej czy go nie ma to i tak na fisie nie ma komunikatu. dlatego na desce mam gajgera z cisnieniem oleju i widze wsio Nie prawda nie słuchaj go Tomek u mnie wszystko jest jak powinno być, czyli jak za niski poziom oliwy to jest komunikat na fisie i dodatkowo dźwiękowy jeszcze
-
Znaczenie ET Felgi
Będą troche schowane do środka ale powinny pasować
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Daniek przeciez pisałeś że już rozebrałeś lusterko . Kowi87 wytrwałości jutro przy składaniu bo powiem Ci że ta sprężynka potrafi wku%wić
-
Znaczenie ET Felgi
Nie wiem dokładnie jak z tym ET ale na oponki to uważaj bo bardzo śliskie chyba że z moimi było coś nie tak.
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Dokładnie zostawić trójkąt od europejczyka ale to już chyba wiadomo no i jeszcze szkło na sferyczne bo od strony kierowcy montowane jest asferyczne więc dobrze by było wymienić ale to już indywidualna sprawa (ja wymienilem bo ciężko było zaparkować przy pomocy asferycznego nie czułem odległości )
-
Spociki Łódzkie
no od turbiny dobrze ze turbina w piz*u nie poszla masz szczescie bracie daj spokoj tyle w tego parcha wlozylem w ciagu ostatnich 3 tygodni nie liczac paliwa ze szkoda slow Do żyda go i kupić porządne B5
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
na tej blaszce jest taki wygięty niby ząbek i blokuje on obudowe (coś w podobie do zamku w drzwiach domowych) lusterka w miejscu zaznaczonym czerwoną strzałką na pierwszym zdjęciu aby wypiąc obudowe należy uwolnić tą blokade wciskając lub posiągajac za tą blaszkę a aby to zrobić trzeba sie pozbyć dolnego plastiku.
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Masz jeden główny zatrzask jest to taka blaszka sprężysta (zaznaczona na zdjęciu) a ten czarny plastik pod lusterkiem który jest dokręcony na dwie śrubki blokuje go.Dopiero po odkręceniu tego plastiku blokada zostaje zwolniona ,na górze masz jeszcze takie dwa uchwyty na które trzeba uwazać bo potrafią pęknąć ---------- Post added at 17:32 ---------- Previous post was at 17:24 ---------- Tutaj widać jak jeden uchwyt jest pęknięty fotki znalezione w necie ---------- Post added at 17:34 ---------- Previous post was at 17:32 ---------- A po wskazówki jak sie z tym szarpać bez odkręcania to do kolegi slava4tdi zapraszam bo ja nie posiadam takich umijętności
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Tak wyglada tak samo.Też miałem ten problem z jedną śrubą ale porządnie dopasowany śrubokręt i troche WD dało radę odkręcenie tych śrub może ułatwić jedynie lepsze sciagniecie obudowy lustra, chodz ja z tym nie mialem problemu. Rozbierałem ze cztery takie lusterka zarówno w Audi jak i VW i wiem co jest od czego a bez odkręcenia śrubek od spodu lusterka jest zaciśnieta blasza która blokuje całą obudowe ale każdy zrobi jak uważa może akurat w kolegi egzemplarzu zadnej blokady nie ma i można zdjąć bez jakiś tam blokad ---------- Post added at 16:23 ---------- Previous post was at 16:18 ---------- Masz racje najpierw rozbierz sobie na spokojnie to co masz w domu i zobaczysz co i jak ,wtedy będziesz wiedział jak sie zabrać do tego na aucie by nic nie uszkodzić Powodzenia
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Tak wyglada tak samo.Też miałem ten problem z jedną śrubą ale porządnie dopasowany śrubokręt i troche WD dało radę
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Konstrukcyjnie niczym sie nie różni angielskie od europejczyka poza rozmiarem a czy trzeba coś odkręcać cóż możesz spróbować bez ale to juz na swoją odpowiedzialność
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Dziwne że ta obudowa zeszła bez odkręcania dołu bo ten dolny czarny element lusterka dokręcany na dwie śrubki blokuje właśnie obudowe ,chyba że miałeś obudowe uszkodzona bo nie powinna zejść bez odkręcenia zabezpieczenia
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
ciekawe
-
Czym wyczyscic malowane felgi
Tutaj masz temat o picowaniu felg moze sie przyda http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?228608-Detailing-kół-alu-BMW-E61-M5-19-quot
-
Spociki Łódzkie
spróbuj kliknąć w ten niebieski znaczek ---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:33 ---------- a nie masz 52mm
-
[ALL B5] Jaki smar do układu hamulcowego ?
Dokładnie tego samego używałem ---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:52 ---------- Ja delikatnie posmarowałem
-
Kręcąc kierownicą w lewo skrzypi
Było już opisywane Najprawdopodobniej powodem skrzypienia jest któryś z wahaczy.Żadnych smarów tylko wymiana tego co skrzypi
-
Spociki Łódzkie
Ja widze tylko czarną dziure
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Staroć Pryma aprilis z tamtego roku
-
[ALL B6] Kopie mnie pradem :) specyficzny problem
Doładnie,pewnie przez kurtke albo sweter też tak kiedyś miałem
-
Spociki Łódzkie
- [ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Bez przesady trabantem nie jeździsz - [ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.