Treść opublikowana przez chriss
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Dziwne dlaczego nie chciał powiedzieć, pewnie jakaś pierdoła może coś po prostu źle podłączyłeś albo coś nie łączyło :eusathink::eusathink:ale najważniejsze że już wszystko .
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
Pierwsze słysze o takim przypadku ciekaw jestem co mogło sie stać miejmy nadzieję że nic poważnego
-
Spociki Łódzkie
Nie ma co wymagać to tylko ASO
-
Filtry oleju
Proponuje zamknąć wątek bo chyba już wszystko zostało wyjaśnione . Pozostaje tylko zainwestować w klucz do odkręcania filtra albo spróbowac śrubokrętem,są jeszcze takie nakładki na filtr i odkręca sie zwykłą grzechotką
-
Wymiana osuszacza klimy- co ile?
Witam cacek89 gdzie robiłeś klime ,tam przy Wróblewskiego w Autoklimie :eusathink:czy znalazłeś coś konkretniejszego bo tez będe chciał przyserwisować
-
Porysowane plastyki na boczkach
Witam był juz podobny temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?62175-ALL-B5-Odnowienie-uchwytów-w-drzwiach&highlight=folia mozna też folią okleić http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?130645-B5-AHL-Folia-carbon-3m-efekt&highlight=folia
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zalewaj go syntetykiem wszystko masz wyjaśnione w pierwszym poście
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Seba to ty taki mod planujesz, to ta niespodzianka :polew:no no kozacka powiem Ci tylko czy tym dolecisz do stolycy ???
-
Jak zdjąc plecy (plastiki z siadką) z przednich siedzen
Sorry nie zuważyłem że to B6 Więc warto temat rozwinąć
-
Spociki Łódzkie
- Jak zdjąc plecy (plastiki z siadką) z przednich siedzen
Był już podobny temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?26036 więc warto przeczytać co i jak by nic nie popsuć- Stuki podczas ruszania i hamowania
Byłeś przecież w ASO na przeglądzie i co nic nie wykryli w zawieszeniu .A ja znam przypadki takich właśnie obiawów i winowjcą był zawias więc nic nie szkodzi sprawdzic- Stuki podczas ruszania i hamowania
Sprawdzcie sobie zawiasy w drzwiach myśle ze to może być powód stuknięć (luz na zawiasach i wtedy może stukać )- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja do swojego AHu leje od 3 lat Mobila 5W50 i jestem narazie zadowolony więc dalej przy nim pozostane chociaż ostatnio kusiło mnie by zmienić na Motula 8100 Xcess- śruby do montażu relingów
A co to za problem kupić oryginalne w ASO chociaż myśle że na nie orginalnych też nie powinno być problemu- Spociki Łódzkie
Proponuje dwa spoty zrobić jeden w porcie drugi na realu i wszyscy będą zadowoleni- Spociki Łódzkie
To są Sąsiedzi :polew:- Spociki Łódzkie
Jest przecież parking strzeżony przy lotnisku. [TABLE=class: blue524] [TD=class: top, align: left][/TD] [TD=class: content, align: left][TABLE=width: 460] [TD=align: left]CZAS PARKOWANIA [/TD] [TD=align: left]OSOBOWE [/TD] [TD=align: left]Do 30 minut [/TD] [TD=align: left]Bezpłatnie [/TD] [TD=align: left]Do 1 godz. [/TD] [TD=align: left]4,00 zł. [/TD] Do 2 godz. 6,00 zł [TD=align: left]Do 3 godz. [/TD] [TD=align: left]8,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za każdą następną godzinę [/TD] [TD=align: left]2,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za 1 dobę (parkowanie powyżej 11 godz. traktowane jak 1 doba) [/TD] [TD=align: left]25,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za 1 tydzień [/TD] [TD=align: left]125,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za każdą następną dobę powyżej 1 tygodnia [/TD] [TD=align: left]15,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za 2 tygodnie [/TD] [TD=align: left]175,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za każdą następna dobę powyżej 2 tygodni [/TD] [TD=align: left]15,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za 1 miesiąc [/TD] [TD=align: left]275,00 zł [/TD] [TD=align: left]Za każdą rozpoczętą dobę powyżej 1 miesiąca [/TD] [TD=align: left]20,00 zł. [/TD] [/TABLE] [/TD] [/TABLE] http://www.airport.lodz.pl/pl/dla-pasazerow/z-na-lotnisko/parking- [ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
Ja na allegro ale można też w ASO- Poziom oleju
Między MIN a MAX w silnikach jest zazwyczaj jeden (1) litr ale nie jest to norma słyszałem że może być od 0,5 do 1,5 litra zależy od marki auta i silnika. Najprościej to zmierzyć w ten sposób: Mając olej na min. dolać tyle aby było max i już będziecie wiedzieć. Tu przyklad :- [A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
- [ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
To zależy od przyzwyczajenia ja tam wymieniłem na takie jakie było montowane fabrycznie czyli sferyczne bo jeżdżąc na codzień róznymi samochodami przeszkadzalo mi to podczas parkowania i cofania ale to kwestia przyzwyczajenia szczególnie jak ktoś mało parkuje w ciasnych uliczkach alno posiada czujniki cofania i nie musi oceniać odległości podczas cofania . Ale tak czy siak to po takim zabiegu czyli wymianie lustra na duże auto wygląda wreszcie normalnie czyli symetrycznie Ps. Fabryka montuje od strony kierowcy asferyczne a od pasażera sferyczne- Filtry oleju
Już dawno montują... przykład: filtr paliwa z ASO do AWX`a. http://s3.postimage.org/9qjbhel6p/07072011005.jpg Tutaj chociaż firma bierze jakąś odpowiedzialność za produkt bo sie pod nim podpisuje a w moim przypadku jest to produkt niewiadomego producenta i jeszcze są nadruki że na pierwszy montaż- Spociki Łódzkie
jak mają zwiedzać jak d*py myją i plecy golą :polew: - Jak zdjąc plecy (plastiki z siadką) z przednich siedzen