Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. Dziwne dlaczego nie chciał powiedzieć, pewnie jakaś pierdoła może coś po prostu źle podłączyłeś albo coś nie łączyło :eusathink::eusathink:ale najważniejsze że już wszystko .
  2. Pierwsze słysze o takim przypadku ciekaw jestem co mogło sie stać miejmy nadzieję że nic poważnego
  3. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie ma co wymagać to tylko ASO
  4. Proponuje zamknąć wątek bo chyba już wszystko zostało wyjaśnione . Pozostaje tylko zainwestować w klucz do odkręcania filtra albo spróbowac śrubokrętem,są jeszcze takie nakładki na filtr i odkręca sie zwykłą grzechotką
  5. Witam cacek89 gdzie robiłeś klime ,tam przy Wróblewskiego w Autoklimie :eusathink:czy znalazłeś coś konkretniejszego bo tez będe chciał przyserwisować
  6. Witam był juz podobny temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?62175-ALL-B5-Odnowienie-uchwytów-w-drzwiach&highlight=folia mozna też folią okleić http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?130645-B5-AHL-Folia-carbon-3m-efekt&highlight=folia
  7. Zalewaj go syntetykiem wszystko masz wyjaśnione w pierwszym poście
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dokładnie
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba to ty taki mod planujesz, to ta niespodzianka :polew:no no kozacka powiem Ci tylko czy tym dolecisz do stolycy ???
  10. Sorry nie zuważyłem że to B6 Więc warto temat rozwinąć
  11. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  12. Był już podobny temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?26036 więc warto przeczytać co i jak by nic nie popsuć
  13. Byłeś przecież w ASO na przeglądzie i co nic nie wykryli w zawieszeniu .A ja znam przypadki takich właśnie obiawów i winowjcą był zawias więc nic nie szkodzi sprawdzic
  14. Sprawdzcie sobie zawiasy w drzwiach myśle ze to może być powód stuknięć (luz na zawiasach i wtedy może stukać )
  15. Ja do swojego AHu leje od 3 lat Mobila 5W50 i jestem narazie zadowolony więc dalej przy nim pozostane chociaż ostatnio kusiło mnie by zmienić na Motula 8100 Xcess
  16. A co to za problem kupić oryginalne w ASO chociaż myśle że na nie orginalnych też nie powinno być problemu
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Proponuje dwa spoty zrobić jeden w porcie drugi na realu i wszyscy będą zadowoleni
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To są Sąsiedzi :polew:
  19. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jest przecież parking strzeżony przy lotnisku. [TABLE=class: blue524] [TD=class: top, align: left][/TD] [TD=class: content, align: left][TABLE=width: 460] [TD=align: left]CZAS PARKOWANIA [/TD] [TD=align: left]OSOBOWE [/TD] [TD=align: left]Do 30 minut [/TD] [TD=align: left]Bezpłatnie [/TD] [TD=align: left]Do 1 godz. [/TD] [TD=align: left]4,00 zł. [/TD] Do 2 godz. 6,00 zł [TD=align: left]Do 3 godz. [/TD] [TD=align: left]8,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za każdą następną godzinę [/TD] [TD=align: left]2,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za 1 dobę (parkowanie powyżej 11 godz. traktowane jak 1 doba) [/TD] [TD=align: left]25,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za 1 tydzień [/TD] [TD=align: left]125,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za każdą następną dobę powyżej 1 tygodnia [/TD] [TD=align: left]15,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za 2 tygodnie [/TD] [TD=align: left]175,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za każdą następna dobę powyżej 2 tygodni [/TD] [TD=align: left]15,00 zł. [/TD] [TD=align: left]Za 1 miesiąc [/TD] [TD=align: left]275,00 zł [/TD] [TD=align: left]Za każdą rozpoczętą dobę powyżej 1 miesiąca [/TD] [TD=align: left]20,00 zł. [/TD] [/TABLE] [/TD] [/TABLE] http://www.airport.lodz.pl/pl/dla-pasazerow/z-na-lotnisko/parking
  20. Ja na allegro ale można też w ASO
  21. chriss odpowiedział(a) na mac12311 temat w 1.9TDI
    Między MIN a MAX w silnikach jest zazwyczaj jeden (1) litr ale nie jest to norma słyszałem że może być od 0,5 do 1,5 litra zależy od marki auta i silnika. Najprościej to zmierzyć w ten sposób: Mając olej na min. dolać tyle aby było max i już będziecie wiedzieć. Tu przyklad :
  22. To zależy od przyzwyczajenia ja tam wymieniłem na takie jakie było montowane fabrycznie czyli sferyczne bo jeżdżąc na codzień róznymi samochodami przeszkadzalo mi to podczas parkowania i cofania ale to kwestia przyzwyczajenia szczególnie jak ktoś mało parkuje w ciasnych uliczkach alno posiada czujniki cofania i nie musi oceniać odległości podczas cofania . Ale tak czy siak to po takim zabiegu czyli wymianie lustra na duże auto wygląda wreszcie normalnie czyli symetrycznie Ps. Fabryka montuje od strony kierowcy asferyczne a od pasażera sferyczne
  23. Już dawno montują... przykład: filtr paliwa z ASO do AWX`a. http://s3.postimage.org/9qjbhel6p/07072011005.jpg Tutaj chociaż firma bierze jakąś odpowiedzialność za produkt bo sie pod nim podpisuje a w moim przypadku jest to produkt niewiadomego producenta i jeszcze są nadruki że na pierwszy montaż
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak mają zwiedzać jak d*py myją i plecy golą :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.