Treść opublikowana przez chriss
-
Klej na alufelgach :(
nożykiem to sobie lakier zniszczy ja używałem plastikowej szpachelki a potem jakiś płyn do mycia felg (można też benzyną ekstrakcyjną )
-
Spociki Łódzkie
Ja w sumie chętnie bym pogrilował ale lece na weekend poza miasto bo ma być fajna pogoda
-
Spociki Łódzkie
no, tor Pierwsza Liga podejrzewam, że lata się zacnie :decayed: No fajny tor jak masz możliwość polatać to nie ma sie co zastanawiać A tak apropo torów to dwa lata temu robiliśmy zabudowe (metalową konstrukcje wewnątrz hali i takie tam pierdoły) takiego toru w Konstancinie pod warszawą i powiem wam że też robi wrażenie podobno mają tam najszybsze gokarty jak by co to można by tam jakiegoś spota zrobić myśle ze jakąś zniżke bym załatwił http://www.kartarena.pl/pl/podstrony/o-torze/ Tylko ze troche daleko
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Jak sie dobrze przyjrzeć to autobus w trakcie otwierania drzwi już był w ruchu
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Szkoda tylko że kierowca autobusu zaplacił mandat bo moim zdaniem winny jest cwaniaczek Kornacki
-
alu 17 ''
do 16" to chyba standart 205/55
-
alu 17 ''
a co z komfortem i jak to będzie wyglądać bez glebienia auta
-
Spociki Łódzkie
to zaczynaj działać
-
Spociki Łódzkie
- Które felgi wybrać
w porównaniu np. do AHU- Spociki Łódzkie
nie ma co myśleć tylko trzeba robic no własnie panie Krzysku ty juz zaobraczkowny wiec na co czekasz jak to na co na rozwiązanie- Które felgi wybrać
Avf ma 130 kucy ja myślałem o słabym dieslu cz benzynie tzn 90-100 koników- Spociki Łódzkie
nie ma co myśleć tylko trzeba robic- Które felgi wybrać
Wiadomo przy mocnej benzynie czy dieslu to jak najbardziej ale przy słabszych jednostkach do normalnej codziennej jazdy- Które felgi wybrać
Dokładnie 17 kusza tez ostatnio sie mocno zstanawiam nad 17 ale chyba nasze dziurawe drogi i wysokie krawężniki nie zabardzo są przystosowane do niskich profili opon. No i kwestia szerokości opon czy nie zmieni to elastyczności słabszych silników- Które felgi wybrać
Nie do A4 B5 rozstaw prawidłowy to 5x112- Spociki Łódzkie
są jakieś fotki "boczne" jak to się prezentuje A no dupnie sie prezentuje ---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:39 ---------- Kornacki przykozaczył- [A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Możesz pokazać fotke jak to sie komponuje ? Durzo wystaje poza panel ?- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
siema Opoczno to piękne okolice- Mechanizm lusterka A4 i A3 taki sam?
tak ---------- Post added at 00:34 ---------- Previous post was at 00:25 ---------- rozumiem że chodzi tobie o te silniczki lusterka (mechanizm) co widzisz na załączonej fotce .jeżeli tak to pasuja- Mechanizm lusterka A4 i A3 taki sam?
tak ---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:34 ---------- prawa czy lewa to żadna różnica bo mechanizm jest taki sam po obu stronach- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
prawdziwe volvo już ruda zerzarła ostatnie prawdziwe to chyba 960 ale to już leciwe auto - Które felgi wybrać