Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    parchy:whistling: nie sądze braciak ma S60 chyba 2.4TD dosyć często mam przyjemność polatać i daje rade a jeżeli chodzi o komfort to napewno dużo lepszy niż u nas w tych starych parchach
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale urwał
  3. Tutaj znajdziesz więcej infirmacji i nawet niektóre fotki działają http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?160290
  4. dokładnie jeszcze powinny byc plastikowe osłonki ( nr 8L0 887 233 )
  5. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie odrazu czarnowidz ,poprostu kiedyś też szukałem takiego woza i każdy miał coś zardzewiałe szczególnie drzwi przy progach
  6. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    już chyba kiedyś poruszałeś ten temat nom tak ale teraz napisałem zeby ktos sie madrze wypowiedział a nie ze zagnije czy cos takiego pewnie że zgnije albo już dawno zgnił tylko szpachą zakryte
  7. Dokładnie . Też kojarzy mi sie z Fiatem to doswietlanie Chociaż Comig home to fajna funkcja
  8. Ja wymieniam tylko to co jest do wymiany mam w większości oryginalną zawieche i oczywiście kupuje tylko Lemfordery ze sprawdzonego źródła. MS nie polecam, brat miał juz ze dwa komplety na aucie i nie wytrzymały dłużej niż pół roku szkoda kasy .
  9. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  10. Potwierdzam ostatnio też stosowałem płyn do mycia silnika i sie sprawdził
  11. Ja tam odpalam i jade, staram trzymac obroty przez pierwsze 2-3 km około 2tyś a przy zmianie biegów kręce do 2.5 tyś potem jak już złapie to 75-80*C kręce go do 3 tyś a jak wskazówka temp. stoi w pionie to kręce go wedle potrzeby po zakończeniu jazdy staram sie by pochodził minutke i dopiero gaszę chyba ze jazda była spokojna to gasze bez studzenia ( oczywiście w zimie przy minusowych temperaturach staram sie by po odpaleniu szczególnie po nocy pochodził na wolnych obrotach te 2-3 minutki )
  12. Dokładnie ,po prostu ubranie sie elektryzuje szczególnie jak jest syntetyczne
  13. Też myśle o zamątowaniu takiej obudowy z VR5 na ABS bo ma filtrze już mam zamontowaną taką jak na fotce
  14. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Musisz skorzystać z zewnetrznego hostingu plików
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  16. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    najlepszego dla wszystkich babeczek które tu zagladają ---------- Post added at 13:39 ---------- Previous post was at 13:38 ---------- siema Klysiu
  17. setki razy było rozebrać wszystko wysuszyć,wyczyścić i złożyć .
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A moge poleciec dobrego lakiernika na Gorkiego 102. Też go polecam nawet kiedyś dawałem namiary Miśkowi ale chyba okazał sie za drogi jak dobrze pamiętam
  19. a jaki rozmiar gumy do tej 17" bo raczej nie 225
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  21. Witam Od jakiegoś już czasu zastanawiam się nad wymianą felg na coś co będzie wyglądało lepiej niż te które obecnie posiadam 195/65 R15 ( fotka autka poniżej )a jednocześnie nie obciąży mojego słabiutkiego traktorka 90 kucy. Myślałem na początku by założyć jakieś 17” ale wydaje mi się że mój już nie najmocniejszy motorek jeszcze bardziej straci na elastyczności a drogi po jakich czasami jeżdżę nie bardzo się nadają do tak niskiego profilu opon no więc kompromisem chyba będzie poszukać jakiś ciekawych 16” i założyć na nie gumy 205/55 co o tym myślicie ?
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tobie jak by dupe miodem smarowal to i tak by ci nikt nie dogdzil
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klik w ustawienia w prawym górnym rogu - to sie teraz nazywa Nowe subskrybowane wątki
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    raczej nie wiesz o tym
  25. już wiemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.