Treść opublikowana przez chriss
-
[ALL B6] Dokładka tylnego zderzaka
O f*ck toż nawet do Colibry się nie nadaje
-
Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 21:03_________________________________________________Zobaczcie komentarz z Expressu koleś mu groził co za wiesiek
-
[B5 AFB] Zamarzniety tylni amortyzator
Też w tamtym roku zimą zamarzł mi amorek w Ibizie (auto stało jak na kołkach jedyna amortyzacja była na oponie ) wstawiłem auto do ogrzewanego garażu jak po tygodniu poszedłem sprawdzić wszystko wróciło do normy w wakacje na badaniu tech wszystko było w normie więc obyło się bez wymiany,auto jeździ do tej pory ..........narazie nic nie zamarzło .......oby do wiosny aha jeszcze jedno amorki fabryczne były
-
Spociki Łódzkie
Też się dołączam do podziękowań i może zapodam parę fotek sorry za jakość :polew: :good:
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
dokładnie
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Nie to mocowanie - ja mam areo kolego nie sugeruj się obrazkiem bo to przykładowy rysunek, chodzi o ramie a nie mocowanie
-
[ALL B6] Przeskakujące, skrobiące wycieraczki
Moim zdaniem przyczyną drżenia-przeskakiwania pióra wycieraczki może być żle ustawione ramie wycieraczki.
-
Spociki Łódzkie
no calkiem mozliwe smigalem tam dzisiaj Krzysiek ja Ciebie nie widzialem jechałeś chyba z kobitą
-
Spociki Łódzkie
Panton lepiej bym tego nie ujął :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 16:17_________________________________________________Tomek geodeta widziany dziś na Al.Włókniarzy
-
[ALL B5] Zatrzaski w tylnim siedzeniu
dokładnie podjedz i kup po co kombinować a jak nie będą mieli to zamówią i będzie na następny dzień
-
[INNE] Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi??
Możesz jeszcze spróbować nalać gorącej wody do torebki foliowej i przyłożyć do drzwi w okolicy zamka Tylko nie dotykaj szyby bo może pęknąć ale zdecydowanie lepszym pomysłem jest wstawić do ogrzewanego garażu na jakiś czas :gwizdanie:
- [ALL B6/B7] Gniazdo OBD
-
[INNE] Jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi??
też wydaje mi się ze mechanizm zamka przymarzł ,wstaw do ogrzewanego garażu na parę godzin i zamek powinien puścić
-
[ALL B6/B7] Gniazdo OBD
znalazłem coś takiego ale nie jestem pewien 8D0 972 695 -oprawa wtyczki ze stykami płaskimi
-
[ALL B5] Zatrzaski w tylnim siedzeniu
Jeżeli chodzi Ci o te plastikowe kwadratowe tuleje ich nr 8D0 886 373 koszt w ASO 1szt to około 3,50 PLN
-
Spociki Łódzkie
Wrociłem nie nie pisałem do kolesia chciałem poczekać aby wszyscy zainteresowani określili czy się piszą wtedy miałem zgłosić nas jako grupę A4, ale widzę że Klysek sprawę ogarnął to nie ja :polew: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:53_________________________________________________O Sebek posprzątał nagłówek i od razu zrobiło się przyjemniej
-
Ceny paliwa marzec 2026
Proponuje dołączyć do ogólnego protestu -więcej szczegółów w komentarzach http://www.mmwarszawa.pl/400572/2012/1/23/dzis-protest-przeciwko-wysokim-cenom-paliw-koniec-robienia-ludzi-w-balona?category=news
-
Spociki Łódzkie
dokładnie [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________też postaram się być
-
Spociki Łódzkie
Odnośnie Łodzi "No to Łódź zbiórka pod manufakturą koło 10-11 a później na stryków info na maila [email protected] jak ktoś ma chęć protestować"[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:13_________________________________________________może by się zgadać, zrobić spota w Sobotę i jechać całą grupą na protest
-
[ALL B5] Wkład lusterek a4 @ golf IV
potwierdzam wkłady fizycznie pasują z golfa 4 do A4 przedlift różnią się tylko kolorem szkła wv ma białe a audi niebieskie szkło
-
Spociki Łódzkie
czyli nocny z okna będe widział
-
Spociki Łódzkie
bo chociaż nie klepie jęzorkiem jak nie potrzeba ( żony tak mają niestety) a grzeje jak potrzeba :> niech to tylko Kachna przeczyta na razie nie klepie a jak zacznie to na nowy model wymienię [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 22:10_________________________________________________ w sobote o godz. 00.00 zbiorka pod Tesco na pojezierskiej ale pewnie gdzies sie ustawimy wczesniej zeby razem zajechac podziękował
-
Spociki Łódzkie
jak to kto zagrzeje .......u mnie żona ale u ciebie chyba farelka :polew:
-
Spociki Łódzkie
no i dobrze a nie ciagle jakies..... ze ten jest godzien bo jest taki sraki czy owaki :gwizdanie: jak jestemy w jednym klubie powinismy razem sie trzymac milo spedzac czas razem przynajmniej ja z takiego zalozenia wychodze zgadza się klysek a co było a nie jest nie pisze się w rejestr a tak apropo tego nocnego to gdzie znajdę jakieś info
-
Spociki Łódzkie
to rusz tylek przyjedz i organizuj akcje a nie zacieszasz szkoda czasu bo i tak wyjdzie jak zwykle, nagle się okaże że wszyscy są zajęci albo im się nie chce itp.A tak wogóle to są władniejsi ode mnie ja jestem tylko użytkownikiem więc nie jestem godzien masz racje nie jestes :gwizdanie: ogarnie sie temat z kims bardziej godnym