Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chriss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chriss

  1. O f*ck toż nawet do Colibry się nie nadaje
  2. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 21:03_________________________________________________Zobaczcie komentarz z Expressu koleś mu groził co za wiesiek
  3. Też w tamtym roku zimą zamarzł mi amorek w Ibizie (auto stało jak na kołkach jedyna amortyzacja była na oponie ) wstawiłem auto do ogrzewanego garażu jak po tygodniu poszedłem sprawdzić wszystko wróciło do normy w wakacje na badaniu tech wszystko było w normie więc obyło się bez wymiany,auto jeździ do tej pory ..........narazie nic nie zamarzło .......oby do wiosny aha jeszcze jedno amorki fabryczne były
  4. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Też się dołączam do podziękowań i może zapodam parę fotek sorry za jakość :polew: :good:
  5. Nie to mocowanie - ja mam areo kolego nie sugeruj się obrazkiem bo to przykładowy rysunek, chodzi o ramie a nie mocowanie
  6. Moim zdaniem przyczyną drżenia-przeskakiwania pióra wycieraczki może być żle ustawione ramie wycieraczki.
  7. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no calkiem mozliwe smigalem tam dzisiaj Krzysiek ja Ciebie nie widzialem jechałeś chyba z kobitą
  8. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton lepiej bym tego nie ujął :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 16:17_________________________________________________Tomek geodeta widziany dziś na Al.Włókniarzy
  9. dokładnie podjedz i kup po co kombinować a jak nie będą mieli to zamówią i będzie na następny dzień
  10. Możesz jeszcze spróbować nalać gorącej wody do torebki foliowej i przyłożyć do drzwi w okolicy zamka Tylko nie dotykaj szyby bo może pęknąć ale zdecydowanie lepszym pomysłem jest wstawić do ogrzewanego garażu na jakiś czas :gwizdanie:
  11. chriss odpowiedział(a) na Jarol temat w Audi A4 B6
    no to
  12. też wydaje mi się ze mechanizm zamka przymarzł ,wstaw do ogrzewanego garażu na parę godzin i zamek powinien puścić
  13. chriss odpowiedział(a) na Jarol temat w Audi A4 B6
    znalazłem coś takiego ale nie jestem pewien 8D0 972 695 -oprawa wtyczki ze stykami płaskimi
  14. Jeżeli chodzi Ci o te plastikowe kwadratowe tuleje ich nr 8D0 886 373 koszt w ASO 1szt to około 3,50 PLN
  15. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wrociłem nie nie pisałem do kolesia chciałem poczekać aby wszyscy zainteresowani określili czy się piszą wtedy miałem zgłosić nas jako grupę A4, ale widzę że Klysek sprawę ogarnął to nie ja :polew: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:53_________________________________________________O Sebek posprzątał nagłówek i od razu zrobiło się przyjemniej
  16. Proponuje dołączyć do ogólnego protestu -więcej szczegółów w komentarzach http://www.mmwarszawa.pl/400572/2012/1/23/dzis-protest-przeciwko-wysokim-cenom-paliw-koniec-robienia-ludzi-w-balona?category=news
  17. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokładnie [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:46_________________________________________________też postaram się być
  18. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Odnośnie Łodzi "No to Łódź zbiórka pod manufakturą koło 10-11 a później na stryków info na maila [email protected] jak ktoś ma chęć protestować"[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 13:13_________________________________________________może by się zgadać, zrobić spota w Sobotę i jechać całą grupą na protest
  19. potwierdzam wkłady fizycznie pasują z golfa 4 do A4 przedlift różnią się tylko kolorem szkła wv ma białe a audi niebieskie szkło
  20. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli nocny z okna będe widział
  21. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo chociaż nie klepie jęzorkiem jak nie potrzeba ( żony tak mają niestety) a grzeje jak potrzeba :> niech to tylko Kachna przeczyta na razie nie klepie a jak zacznie to na nowy model wymienię [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 22:10_________________________________________________ w sobote o godz. 00.00 zbiorka pod Tesco na pojezierskiej ale pewnie gdzies sie ustawimy wczesniej zeby razem zajechac podziękował
  22. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak to kto zagrzeje .......u mnie żona ale u ciebie chyba farelka :polew:
  23. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no i dobrze a nie ciagle jakies..... ze ten jest godzien bo jest taki sraki czy owaki :gwizdanie: jak jestemy w jednym klubie powinismy razem sie trzymac milo spedzac czas razem przynajmniej ja z takiego zalozenia wychodze zgadza się klysek a co było a nie jest nie pisze się w rejestr a tak apropo tego nocnego to gdzie znajdę jakieś info
  24. chriss odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to rusz tylek przyjedz i organizuj akcje a nie zacieszasz szkoda czasu bo i tak wyjdzie jak zwykle, nagle się okaże że wszyscy są zajęci albo im się nie chce itp.A tak wogóle to są władniejsi ode mnie ja jestem tylko użytkownikiem więc nie jestem godzien masz racje nie jestes :gwizdanie: ogarnie sie temat z kims bardziej godnym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.