Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Zamarzniety tylni amortyzator


Darek36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy jest mozliwe zeby zamarzl amortyzator .Zauwazylem dzis ,ze jak jade to podskakuje tyl auta jak sie wjedzie w dziure.Dodam ze dwa dni temu bylem na przegladzie i sprawdzali wydajnosc amortyzatorow i tyl mial 75% a dzis prawej strony nie mozna ugiac.Ztego co widze w ksiazce serwisowej to mam lekko obnizone zawieszenie 1BE czy amortyzatory tylnie sa gazowe czy olejowe mozna to jakos rozruszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamarznąć własnie wczoraj stwierdziłem w służbowej pandzie zamarzł przód ale masakra jak bym miał zamiast amortyzatora i sprężyny słupek metalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem jeśli zamarzł to musiał się rozszczelnić i dostała się woda ,która zamarzła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w tamtym roku zimą zamarzł mi amorek w Ibizie (auto stało jak na kołkach jedyna amortyzacja była na oponie :wallbash: ) wstawiłem auto do ogrzewanego garażu jak po tygodniu poszedłem sprawdzić wszystko wróciło do normy w wakacje na badaniu tech wszystko było w normie więc obyło się bez wymiany,auto jeździ do tej pory ..........narazie nic nie zamarzło .......oby do wiosny :naughty:

aha jeszcze jedno amorki fabryczne były :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo 3 dni temu(prawy tył). Na początku myślałem, że to sprężyna poszła, gdyż siedział tak nisko że opona była na wysokości nadkola. Wstawiłem do ogrzanego pomieszczenia i po godzinie puściło. Od soboty jeżdżę i narazie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...