Treść opublikowana przez mobil014
-
Spociki w Kielcach
Gratulacje Karol:naughty:
-
Spociki w Kielcach
autko poszlo niedaleko wiec mozliwe ze je widziales , ale niebawem nowe jak komus bedzie po drodze to wezcie mnie na spota bo jak narazie to tylko ZTM kielecki:naughty:
-
Spociki w Kielcach
nawt ciekawie to wyglada:cool1:
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
mysle ze mu sie odechce zartowac :>
-
[ALL B5] Problem z centranym zamkiem po wymianie baterii - nieoryginalny
Siema mam Panowie maly problem jadac dzis rano do pracy otworzyełm normalnie autko z pilocika centralnego zamka ,po dojezdzie tez go zamknolem z pilota, 2 godzinki pozniej juz nic niereagowal fakt faktem bateria byla juz na wykonczeniu wiec kupilem dzis nowa probowalem go zakodowac ale cos jednak nieposzlo . Inny rodzaj zdarzenia zmusil mnie do podpiecia VAG-a ( 741 Brake Pedal sporadyczny) czujnik uwalony sprawdzilem wiec dalej i w CENTRALNY ZAMEK wyskoczylo kod" 1367 " tylko tyle pisalo, co to niewiem niby cos tam wyczytale ale moze ktos mi to inaczej wytlumczy i czy te dwie rzeczy MAJA COS WSPOLNEGO ZE SOBA wysle zdjecie pilota moze ktos wie jak sie ten model koduje po wymianie baterii z gory dziekuje za pomoc
-
[ALL B5] Nieszczelne Drzwi
z ta dolegliwoscia to fakt kazda tak ma
-
[B6 AWX] Cieknie woda spod silinka.
mozliwosci moze byc duzo ,a moze to jakis wezyk lub cos innego tak jak ci kolega napisal wczesniej na Kanal wjedz i zobaczysz
-
[ALL B5] Zamiana kierownicy 4-ramiennej na 3-ramienną s-line
ja do lalki zamontowalem kiere od eski B6 . pasuje
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
dwa ostanie linki sa piekne tylko ta cena
-
[B5 AFM] Przednia szyba mróz
kolega zastosowal pochlaniacz wilgoci kupil na allegro i jest zadowolony taka tam torebeczka mala lezy sobie za podglowkiem . powiem ze tez wlasnie jestem w trakcie zakupu ponoc chwala ludzie
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
ja tez jestem za skora
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
hej mialem to samo :> ciegielko spadlo i wlazone przez tylna kanape do srodka nastawione i teraz smiga . a mechanik powiedzial mi 250 zloty w serwisie za naprawe :> otwarty program ETKA i ogien Dziala
-
[B5 APU] Zawieszenie gwintowane
jesli chodzi o gwint to MTS polecam sam smigam a ten caly TA-Technix ale wiadomo sam ogarniesz temat i podejmiesz decyzje Pozdrawiam
-
[B5 ACK] "Niezdecydowana skrzynia" TIPTRONIC - dziwne zachownie
powiem ci ze nic niedalo rady mial wymienic olej i wymienil ale nic niepomoglo teraz auto targaja do jakiegos dobrego warsztatu , co bedzie bedziemy widziec . pozdrawiam
-
[B5 ACK] "Niezdecydowana skrzynia" TIPTRONIC - dziwne zachownie
ok jak tylko cos bede juz wiedzial pisze do ciebie. pozdrawiam
-
[B5 AFB] Zamarzniety tylni amortyzator
a teraz maja byc mrozy i to wlasnie jest najgorsze
-
[ALL] Troszkę mi trzęsie kierownicą
posdjedz do kapciarni i niech je wywarza
-
[ALL B5] Co może pukać z tyłu? (quattro)
najlepiej bedzie jak wszysko rozlozysz i posprawdzasz
-
[B5 ACK] "Niezdecydowana skrzynia" TIPTRONIC - dziwne zachownie
kolega w A6 podobny przyapdek ma zastosowac wymiane oleju bo to podobo glowna przyczyna jak bedzie napisze .ale objawy takie jak twoje nawet jechalem tym altem i wk...wia to strasznie
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
u mnie jest 227 tys :>
-
[ALL] Jakie zawieszenie- sportowe czy seryjne??
ja tez mam kolegow smigaja na MTS i nic cisza ciesza sie jazda
-
[B5 ADR] Temperatura cieczy nie drga wskazówka.
ja kupilem czujnik EPS dobra firma, ten akumulator to wez wymien na wiekszy. no i jak napisal kolega smignij autko vagiem
-
[B5 APR] Ciężko zagrzać auto
czujniki tez lubia padac podobnie jak termostaty ja czujnik zmienialem 3 razy :> ale teraz juz ok Pozdrawiam
-
[B5 AFB] Zamarzniety tylni amortyzator
te gorszych firm zawsze sie rozszczelniaja kiedys przed zima sie skusilem bo cena wiadomo ..i do zimy niedotrwaly
-
[ALL] Jakie zawieszenie- sportowe czy seryjne??
tez polecam mts technik smigam na gwinciku i jest spoko nic niestuka niepuka jest dobry polecam Ci