Treść opublikowana przez mobil014
-
Spociki w Kielcach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e60781f75a35fc1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ea52c40d9e6b81e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/34f6850060c7ada1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9788c8229489a06.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a381df416aa5985.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3bc7c6dccf4d7aa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad9890c296f3572d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0645ad234f245be8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e66223397a2efdd2.html :>[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 20:19_________________________________________________czekam az Żonka poda haslo do YT to powklejam filmy
-
[ALL B5] Objaw zużytych siłowników klapy
tez mialem ten problem ze oberwalem klapa ale trza bylo wymienic i w dodatku je odwrocic bo wczesniej byly do gory nogami :>
-
[B5 AHU] Pytanie w sprawie licznika!
bede sledzil temat bo tez sie przymierzam
-
[ALL B5] Oświetlenie drzwi
Mam pytanko Panowie poniewaz zanika mi swiatelko w drzwiach od pasazera z przodu . bezpieczniki sprawdzalem i jest git zaroweczki posprawdzalem i tez ok niema zadnych przetarc na kablach. a swiatlo jak mu sie podoba raz se jest po tej stronie a raz niema
-
Spociki w Kielcach
jak ktos bedzie szalal wczesniej po Kielcowni prosze do mnie dzwonic poszaleje i JA to moj tele 514-567-172
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
ja tam kupilem klocki FERODO i tarcze BOSH i zaplacilem jakies 420 zl
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja juz smigam prawie 6 tydzien na letniaczkach :>
-
[ALL B6] Czy takie felgi z oponami wejdą do mojej Audi
dokladnie bedzie tarlo ja mam 235/40/18 i jest git
-
Spociki w Kielcach
dzieki Tadzik bo jak szukalem po tych roznych forach to normalnie chaos kazdy co innego pisze dziex [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ja tez bede Koledzy[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 22:29_________________________________________________ :>
-
[B6 AWX] Wibracje po przekroczeniu 120km/h
tez bym opstawial na zaciski kolega mial podobnie i teraz jest git
-
[ALL B5] Pomóźcie wybrać FELGI !! Audi A4 b5
no ja to bez zastanawiania zakladam "2"
-
[ALL B5] Montaż anteny CB na klapie
najlepiej chyba jest normalnie w bagazniku wyjmujesz kiedy chcesz a nie wiercisz otwory potem to takie nieladne
-
[B5 AHU] stuki po wymianie amortyzatorow tyl b5
czesc powiem ci tak ze ja wymieniale zawieszenie ale na gwint i tez mialem stuki byly dwa podejscia raz to bylo u gory nieskrecone wszysko byl luz bo zkrecal na podnosniku i jak opuscil to to sie docisnelo wszystko i byl luz a pozniej to mialem rozciagane sprerzyny . podjec jeszcze raz i niech to obejza dokladnie chyba ze sam zmieniales
-
[B5 AFN] Po czym poznać że jest źle rozrząd ustawiony
Trzeba chyba podjechac na dobry serwis
-
[ALL B6] Roletki Przeciwsłoneczne tył
ja tam chyba sobie przyciemnie szybki bo mialem podobny pomysl z tymi roletkami
-
Spociki w Kielcach
zmienial ktos moze zaroweczki na wyswielaczu w B5 tak zeby zostaly czerwone wskazowki a biale cyfry bo czytam na innych forach i ciezko tam uzyskac zetelna odpowiedz[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________Michal zapyatam sie Jarko czy zrobi mini koszulki dla nowych klubowiczow/-czek piszesz sie na to jak cos ?
-
Spociki w Kielcach
no ja nawet sie juz do fryzjera umowilem.....
-
Spociki w Kielcach
sie pomaluje jak cos Karolu .....
-
Spociki w Kielcach
umyta nawoskowana i doprowadzona do ladu :> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a80740602cb9e6fe.html
-
Spociki w Kielcach
no Michale GRATULACJE
-
Spociki w Kielcach
Moja żona powiedziała, że w życiu na zlot ze mną nie pojedzie. mówi, że strata czasu i że jestem pomylony jak mówię o klubie smileyNie mówię że moja żona mi nie pozwala. kox cool1 Ale nie popiera tego smiley i każdy spot czy zlot koliduje z jej planami smiley i wojna ad [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________ Karol nie tylko ty tak masz :> moja Zona ostatnio nawet mi kazala zamieszkac w tym samochodzie . Wiec ja tez sie przepycham ze SCIANĄ
-
Spociki w Kielcach
Tadzik zjedz pod DAL Hotel i to juz zut okiem dasz rade
-
Spociki w Kielcach
Dziekuje Dziekuje nic niemowilem bo czlowiek jeszcze w SZOKU ale juz sie ogarnolem [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 23:45_________________________________________________wiec jak cosik to mozna zrobic spocika na piechotke :> :drunk: bez naszych pieknych pojazdow
-
Spociki w Kielcach
Tak zostalem TATĄ córcia ma juz 3 tyg. kwał babki z niej :>
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
ja jestem chetny